رشد ترون با جابجایی سنگین در اتریوم؛‌ جاستین سان چه خیالی در سر دارد؟

تحلیل و پیش بینی قیمت ترون | همتاپی

پلتفرم تحلیلی لوک آنچین (Lookonchain)، امروز در توییتی افشا کرد که جاستین سان در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد ۲۳.۰۰۰ اتریوم را به صرافی پولونیکس منتقل کرده است.

در طول فرایند انتقال اتریوم به این صرافی، قیمت لحظه ای ترون با رشد ۱.۴ درصدی مواجه شد و به ۰.۰۷۹۰۴ دلار رسید. یک الگوی نزولی در نمودار روزانه ترون نشان می‌دهد که احتمال سقوط قیمت این ارز دیجیتال در روزهای آینده وجود دارد.

برای خرید و فروش ترون در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم ترون بخرم

پلتفرم تحلیلی لوک آنچین، اوایل روز جاری در توئیتی افشا کرد که جاستین سان مؤسس ترون (با نماد اختصاری TRX) تعداد ۲۳.۰۰۰ اتریوم را به صرافی پولونیکس (Poloniex) منتقل کرده است. طبق این پست، او در تراکنش آخر خود مبلغی در حدود ۴۳ میلیون دلار را به صرافی ارسال کرد.

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

این توئیت نشان می‌دهد که جاستین سان در سال گذشته، ۷ معامله اتریوم بزرگ را در صرافی پولونیکس انجام داده است. داده‌های آنچین نشان می‌دهند که ارزش کل این تراکنش‌ها به ۶۷.۵۰۰ اتریوم (حدود ۱۲۶ میلیون دلار) می‌رسد.

بر اساس اطلاعات سایت کوین‌مارکت‌کپ (CoinMarketCap)، قیمت اتریوم در زمان انتشار خبر روی ۱۸۶۰.۳۷ دلار قرار گرفت. قبل از این خبر، قیمت رهبر آلت‌کوین‌ها در ۲۴ ساعت گذشته فقط ۰.۰۲ درصد رشد کرده بود.

با این‌که قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته با رشد اندکی همراه بود اما همچنان عملکرد هفتگی آن ۲.۹۵- درصد است.

در این میان، ارز دیجیتال TRX پس از این‌ که رشد ۱.۴ درصدی را در روز معاملاتی گذشته ثبت کرد، به قیمت ۰.۰۷۹۰۴ رسید. این رشد ترون در ۲۴ ساعت اخیر، بازده هفتگی آن را در زمان انتشار خبر به ۳.۷۵+ درصد رساند.

علاوه بر این، ارز دیجیتال TRX در ۲۴ ساعت گذشته عملکرد بهتری نسبت به اتریوم و بیت کوین داشت. این آلت‌کوین نسبت به بیت کوین و اتریوم به ترتیب ۱.۶۱ و ۱.۵ درصد رشد کرد.

در زمان انتشار خبر، یک ارز دیجیتال TRX نسبت به بیت کوین و اتریوم به ترتیب با قیمت‌های ۰.۰۰۰۰۰۲۶۱۶ بیت کوین و ۰.۰۰۰۰۴۲۴۹ اتریوم معامله شد.

نمودار روزانه ترون | همتاپی

 نمودار روزانه ارز دیجیتال TRX، منبع: تریدینگ ویو

از دیدگاه تکنیکال، روی نمودار روزانه ارز دیجیتال TRX الگوی کنج صعودی (موج صعودی) تشکیل شده است. اگر این الگو معتبر باشد، ممکن است در چند روز آینده قیمت این ارز دیجیتال تا سطح حمایتی مهم خود در ۰.۰۷۵۲۸ دلار سقوط کند.

مطالب مرتبط:تفاوت trc20 و erc20

لازم به ذکر است که قیمت TRX در تلاش بود تا یک کندل روزانه بالای مقاومت مهم خود در قیمت ۰.۰۷۸۸۵ دلار ببندد. اگر ترون بتواند جلسه معاملاتی امروز خود را بر فراز این سطح مقاومتی به پایان برساند، احتمال دارد قیمت آن در هفته‌های بعد به مقاومت کلیدی بعدی در ۰.۰۸۲۹۵ دلار برسد.

با توجه به این اتفاقات آینده ارز ترون را چطور پیش بینی می‌کنید؟ در بخش کامنت‌ها نظرات خود را به اشتراک بگذارید.
منبع: coinedition
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *