نوسان غیر معمول قیمت متیک و قرار گرفتن در صدر بازار ارزهای دیجیتال

نوسان غیر معمول قیمت متیک و قرار گرفتن در صدر بازار ارزهای دیجیتال | همتاپی

جهش‌های ناگهانی متیک همچنان ادامه دارد و این اتفاق سرمایه گذاران را شگفت زده کرده است. این توکن بار دیگر به رتبه‌های بالا در میان برترین ارزهای دیجیتال رسیده است و تمام شاخص‌های مالی و درون زنجیره‌ای، حاکی از تثبیت جایگاه متیک هستند.

بر اساس داده‌های سایت اینتودبلاک (IntoTheBlock)، از بین 7 شاخص درون زنجیره‌ای بررسی شده در مورد پالیگان، دو مورد سبز رنگ و صعودی بوده‌اند و تنها یک شاخص مفهوم نزولی داشته است. این دو شاخص مثبت عبارتند از In The Money (درصد سودآوری) و همینطور Bid-Ask volume Imbalance (عدم توازن حجم سفارش خرید و فروش متیک).

شاخص In the Money، در واقع نشان دهنده میزان سودآوری یک دارایی است و با افزایش درصد کاربران شبکه که خرید سودآور داشته‌اند، در محدوده سبز رنگ قرار می‌گیرد. با بیشتر شدن میزان سودآوری یک دارایی، وضعیت آن در بازار نیز جذاب‌تر خواهد بود.

نمودار  قیمت متیک به تتر | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار  قیمت متیک به تتر. منبع: تریدینگ ویو 

متمایل شدن شاخص Bid-Ask volume Imbalance به سمت سفارشات خرید نیز به معنی افزایش تقاضا برای خرید متیک (MATIC) است. عملکرد اخیر این توکن باعث جلب توجه بسیاری از معامله گران آتی شده است.

ارز دیجیتال متیک، توکن افسار گسیخته

تقریبا تمام هولدر های ارز دیجیتال متیک‌ در ماه نوامبر امسال با جنگ اعصاب شدیدی مواجه بوده‌اند. متیک‌ ماه نوامبر (اواسط آبان) را با رشد سریع 45 درصدی آغاز کرد؛ اما به سرعت و تنها پس از چند روز به سطوح پایین‌تر از نقطه آغاز این رالی سقوط کرد و باعث شد کسانی که پس از این رشد کوتاه‌مدت توکن متیک را خریداری کردند، ضرر هنگفتی را متحمل شوند.

مقاله پیشنهادی: پالیگان چیست

تنها یک روز پس از این سقوط، ارز دیجیتال متیک بار دیگر شاهد افزایش قیمت 37 درصدی بود و به قیمت متیک 1.1 دلار رسید. متاسفانه این افزایش قیمت دوامی نداشت و بلافاصله با سقوط مجدد همراه شد. پس از آن در عرض 3 روز، این توکن شبکه پالیگان حدود 20 درصد از ارزش خود را از دست داد و سپس در محدوده رنج قرار گرفت.

در زمان انتشار این مطلب، ارز دیجیتال متیک با 10 درصد رشد در 24 ساعت گذشته، در محدوده 90 سنت خرید و فروش می‌شود.

برای اطلاع از آخرین اخبار متیک، به مقاله تحلیل متیک مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش متیک صرافی ارز دیجیتال همتاپی

منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *