تحلیل رشد قیمت مانا، سندباکس و اکسی اینفینیتی

تحلیل رشد قیمت مانا، سندباکس و اکسی اینفینیتی | همتاپی

از هفته گذشته، وضعیت بازار ارز دیجیتال بهبود قابل توجهی یافته و قیمت بیت کوین و سایر ارزهای مهم مانند قیمت مانا رشد بسیار زیادی کرده است. علاوه بر این، میم کوین‌هایی مثل دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) بیشترین رشد قیمت‌ را داشته‌اند و به نظر می‌رسد تمایلات صعودی به متاکوین‌ها نیز رسیده باشد.

در حال حاضر، ارزش بازار (Market Cap) جهانی ارز دیجیتال با رشد ناچیز 0.01٪ از دیروز، به 1.02 تریلیون دلار رسیده است. در همین حال، حجم بازار کریپتو در طول 24 ساعت گذشته، 85.38 میلیارد دلار بوده که 3.36٪ رشد کرده است.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

وضعیت قیمت بیت کوین و اتریوم

در حال حاضر، خرید و فروش بیت کوین به عنوان گرانترین ارز دیجیتال با کاهش 0.46 درصدی به 20,712 دلار رسیده است. دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار یعنی اتریوم هم با افت 1.58درصدی با قیمت‌ 1,595 دلار معامله می‌شود.

بررسی وضعیت قیمت‌ متاکوین‌ها 

تحلیل قیمت‌ سندباکس (SAND)

در تاریخ 25 اکتبر (سوم آبان)، قیمت‌ سندباکس از یک الگوی کنج نزولی قدیمی، یک شکست یا بریک اوت (Breakout) صعودی ایجاد کرد. این چینش تکنیکال صعودی در کنار بهبود وضعیت کلی بازار، منجر به افزایش قیمت سندباکس شد.

جفت معاملاتی سندباکس/تتر (SAND/USDT) در پنج روز گذشته، رشد 18.8٪ داشته و به اوج قیمت‌ 0.974 دلاری رسیده است. با این وجود، برداشت سود توسط تریدرهای کوتاه‌مدت منجر به ریجکت قیمت بالاتر در مقاومت 0.922 دلاری شد.

در حال حاضر، قیمت سندباکس 0.90 دلار است، اما احتمالاً قبل از ازسرگیری روند بهبود، یک اصلاح جزئی تا قیمت 0.856 دلار را تجربه خواهد کرد.

تحلیل قیمت مانا (MANA)

یکی دیگر از متاکوین‌هایی که این روزها رشد قیمت قابل توجهی داشته، ارز دیجیتال دیسنترالند (Decentraland) با نماد اختصاری مانا (MANA) است. جفت معاملاتی مانا/تتر (MANA/USDT) رفتاری مشابه ارز دیجیتال سندباکس داشته و از یک خط روند با شیب نزولی، یک بریک اوت صعودی ایجاد کرده و به این ترتیب، مومنتوم صعودی متراکم آزاد شده است. بنابراین، چارت روزانه یک روند بهبود قیمت U شکل را نشان می‌دهد و قیمت‌ دیسنترالند از هفته گذشته تاکنون 17٪ رشد کرده است.

مطالب مرتبط: تحلیل قیمت مانا: کاهش حجم معاملات، هشداری برای اصلاح قیمت مانا است

در حال حاضر، خرید و فروش مانا با قیمت‌ 0.7 دلار انجام می‌شود و اخیراً مقاومت محلی 0.678 دلاری شکسته شده است. اگر خریداران بتوانند این سطح حمایت جدیداً به دست آمده را حفظ کنند، قیمت مانا در کوتاه‌مدت از سطح 0.75 دلار عبور خواهد کرد.

تحلیل قیمت‌ اکسی اینفینیتی (AXS)

در تاریخ 25 اکتبر (سوم آبان)، ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) به حمایت 8.3 دلاری واکنش نشان داد و بعد از یک افزایش 22٪، به خط روند با شیب نزولی برخورد کرد. با این حال، یک کندل ریجکشن با سایه بلند در یک خط روند مقاومت قدیمی نشان‌دهنده احتمال بالای شکل‌گیری یک بازگشت نزولی دیگر است. اگر فشار فروش ادامه بیابد، احتمالاً قیمت‌ دوباره حمایت 8.3 دلاری را تست می‌کند.

بنابراین، قیمت اکسی اینفینیتی باید از خط روند مقاومت عبور کند تا یک روند بهبود مداوم شکل بگیرد.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز مانا‌، به مقاله تحلیل و پیش بینی قیمت مانا مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش مانا صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *