همستر کامبت تلگرام چیست؟

چکیده مطلب:

بازی همستر کامبت در تلگرام، از جدیدترین بازی‌های کلیکی است که در ازای بازی به شما سکه می‌دهد. در این مقاله به آموزش این بازی، دریافت ایردراپ و فروش سکه‌ها پرداخته‌ایم.

بازی همستر کامبت

بازی همستر کامبت (Hamster Kombat)، تجربهٔ جدیدی از بازی‌های مبتنی بر ارز دیجیتال Play-to-Earn مانند نات کوین را در پلتفرم تلگرام ارائه می‌دهد. در این بازی، کاربران با پیشرفت در مراحل مختلف و کسب موفقیت، توکن‌های بازی را به‌دست می‌آورند. این مدل بازی‌های ارز دیجیتال برای کسب درآمد می‌توانند فرصت‌های درآمدزایی جذابی را برای بازیکنان خود فراهم کند، به‌ویژه اگر جزو اولین افرادی باشید که توکن‌های بازی را به دست می‌آورند. با توجه اینکه توزیع توکن‌های بازی همستر کامبت هنوز آغاز نشده است، بهتر است فرصت کسب سود را از دست ندهید.

بازی همستر کامبت چیست؟  

همستر کامبت یکی از بهترین ربات‌های تلگرام جایگزین‌ نات کوین است. بازی همستر کامبت از سری بازی‌های کلیکی در بستر تلگرام است که شما می‌توانید با کلیک‌کردن و انجام وظایف مختلفی، به مراحل بالاتر بروید و همستر خود را ارتقا دهید. در واقع بازی همستر کامبت خیلی ساده است: شما با تپ‌کردن روی همستر خود در مرکز صفحه، تعداد کوین‌های درون بازی بیشتری دریافت می‌کنید. این کوین‌ها در حال حاضر امکان فروش ندارند؛ اما شما می‌توانید برای ارتقای بازی خود یا اقدام به سرمایه‌گذاری از آن‌ها استفاده کنید.

کسب درآمد با همستر کامبت؛ قیمت همستر کامبت چقدر است؟

برای خیلی‌ها سوال است که این کوین‌های درون بازی به چه کاری می‌آید؟ در حال حاضر ایردراپ این بازی فعال نشده و توکن‌های قابل‌فروش بازی توزیع نشده است. در نتیجه فعالیت شما در ربات همستر کامبت تنها برای سرگرمی خواهد بود. البته وب‌سایت همستر کامبت اعلام کرده است که در ماه می (اردیبهشت) اقدام به توزیع توکن‌های بازی و اجرای ایردراپ همستر کامبت می‌کند. در نتیجه زمان زیادی نمانده است تا قیمت توکن‌های همستر کامبت مشخص شود.

کسب درآمد از توکن همستر کامبت

بازی‌هایی مانند تپ سواپ که اقدام به توزیع توکن در ازای بازی می‌کنند، همگی یک ویژگی مشترک دارند: باگذشت زمان عرضه توکن بازی افزایش پیدا می‌کند و تقاضا نزدیک به صفر است! همه‌ی افراد می‌خواهند توکن‌های دریافتی از بازی را بفروشند و تقریباً کسی تمایل به خرید توکن یک بازی ندارد! در نتیجه قیمت توکن بازی در ابتدای عرضه در بالاترین حالت خود خواهد بود. نگهداری توکن بازی توجیهی ندارد. بنابراین، اگر در ربات همستر کامبت فعال هستید، کوین‌های زیادی جمع کرده‌اید و منتظر ایردراپ توکن‌های بازی هستید، پس از دریافت توکن به  فکر فروش آن باشید.

آموزش بازی همستر کامبت در تلگرام

بازی همستر کامبت در بستر تلگرام خیلی ساده است. ابتدا باید روی یک گوشی برنامه تلگرام را نصب داشته باشید. توجه کنید که با نسخه وب یا دسکتاپ تلگرام نمی‌توانید بازی همستر کامبت را انجام دهید: چون که پایه بازی بر اساس لمس و زدن روی صفحه است و این مورد فقط در گوشی پشتیبانی می‌شود.

به ربات همستر کامبت بروید

حالا که تلگرام را روی گوشی خود نصب کرده‌اید، به ربات همستر کامبت بروید. بعد از باز کردن این ربات و پس از زدن روی گزینه Start، گزینه اول در پیامی که می‌آید شما را وارد این بازی می‌کند. پس روی Play in 1 Click بزنید و وارد بازی شوید. بعد از ورود به بازی کار شما ساده است: یک همستر می‌بینید که در بالای سرش تعداد سکه‌های جمع‌شده نوشته می‌شود. با زدن روی همستر می‌توانید سکه جمع کنید.

تعداد بیشتر سکه در مرحله‌های بالاتر

در مرحله ابتدایی، شما به ازای هر لمس یک سکه دریافت می‌کنید و همچنین ظرفیت سکه‌های قابل‌دریافت محدود به هزار است. برای ورود به مرحله بعدی باید ۵ هزار سکه جمع کنید. پس از اینکه به مرحله بعدی برسید، تعداد سکه به ازای هر لمس تبدیل به دو خواهد شد و ظرفیت سکه‌های قابل‌دریافت هم به ۱٬۵۰۰ تغییر می‌کند.

سرمایه‌گذاری در زبانه Mine

در زبانه Mine بازی همستر کامبت می‌توانید با سرمایه‌گذاری یا صرف سکه برای کارهای مختلف، کسب درآمد داشته باشید؛ حتی وقت‌هایی که خودتان آفلاین هستید. استفاده از این زبانه برای پیشرفت لازم است. چون که شما همواره نمی‌توانید آنلاین باشید و همچنین برای مواقعی که ظرفیت سکه‌های قابل‌دریافت تمام می‌شود هم نباید جمع‌آوری سکه متوقف شود.

انجام تسک‌های روزانه، دریافت سکه‌های بیشتر

تعدادی فعالیت یا تسک روزانه نیز در بخش Earn تعریف شده است؛ اولی خیلی ساده است: کافی  است هر روز وارد بازی شوید و با زدن روی Daily Reward بدون هیچ تلاشی سکه دریافت کنید. تعداد سکه‌های دریافتی در Daily Reward به‌صورت تصاعدی زیاد می‌شود.

تسک‌های بعدی کمی سخت‌تر خواهد بود: بیشترشان از شما می‌خواهند تا در گروه‌ها و کانال‌های کامیونیتی همستر کامبت عضو شوید. پس از عضویت، تعدادی سکه به شما تعلق می‌گیرد. همچنین دعوت از دوستان و انتخاب بروکر خود از جمله تسک‌های دیگری است که به دریافت سکه بیشتر منتهی می‌شود.

نگذار دارایی هات از دست بره

خرید ربات برای همستر کامبت

لمس صفحه کار سختی نیست؛ اما از یک‌جایی به بعد دیگر بی‌معنی می‌شود و حوصله‌تان سر می‌رود. اینجاست که برخی از افراد اقدام به خرید ربات برای بازی همستر کامبت می‌کنند. ربات در این حالت با کلیک خودکار روی صفحه، در تمام لحظه‌ها مشغول کسب سکه خواهد بود.

در خرید ربات همستر کامبت توجه داشته باشید که این یک بازی سرگرمی است و هیچ‌کس قرار نیست تنها با لمس صفحه پولدار شود. در نتیجه اگر گمان می‌کنید پس از ایردراپ و توزیع توکن، یا با نگهداری توکن‌های همستر کامبت، می‌توانید درآمد خوبی کسب کنید، یک‌بار دیگر به کار خود فکر کنید. سعی کنید مقداری برای ربات همستر کامبت هزینه و زمان بدهید که صرفه و ارزش آن را داشته باشد. همچنین مراقب کلاهبرداری‌ها در زمینه فروش ربات باشید.

ایردراپ همستر کامبت چه زمانی است؟

همان‌طور که گفتیم، ایردراپ همستر کامبت احتمالاً در اواسط ماه مه (اواخر اردیبهشت) انجام خواهد شد. این بازی که از ۲۶ مارس (۶ فروردین) شروع به فعالیت کرده است، در طول این دوماه تنها اجازه جمع‌آوری سکه به کاربران خود داده است و هنوز امکانی برای فروش سکه‌ها یا تبدیل آن‌ها به ارزهای دیجیتال دیگر فراهم نکرده است. باید ببینیم که در روزهای آتی ماه می، ایردراپ همستر کامبت چگونه اتفاق می‌افتد و توکن‌های آن چگونه بین کاربران این بازی توزیع می‌شود.

جمع‌بندی

همستر کامبت یک بازی کلیکی در بستر تلگرام است که همانند نات کوین شما می‌توانید با زدن روی صفحه یا انجام برخی تسک‌ها سکه دریافت کنید. از این سکه‌ها می‌توانید برای انجام سرمایه‌گذاری استفاده کنید. درحال‌حاضر هنوز ایردراپ و توزیع توکن در بازی همستر کامبت انجام نشده است؛ اما زمان آن طبق برنامه‌ریزی منتشرشده، بسیار نزدیک است و در طول همین ماه اردیبهشت باید انجام شود. همستر کامبت یک بازی درون‌برنامه‌ای خوب برای سرگرمی است؛ اما خیلی نباید به جنبه درآمدی آن فکر کنید. 

اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام
  ممنون از توضیحات خوبتون
  یه سوال دارم
  من تلگرامم رو روی دو تا گوشی مختلف نصب کرده ام.
  یعنی یک تلگرامم روی گوشی هست که سیمکارتم توشه. و با همین شماره روی یک گوشی دیگه که سیمکارت دیگه ای توش هست هم تلگرامم نصبه.
  اگر من بازی همستر رو گاهی از یک گوشی و گاهی از گوشی دیگه باز کنم و بازی کنم، مشکلی پیش میاد؟ ممکنه به عنوان تقلب شناخته بشه؟