پیش بینی قیمت ریپل پس از عرضه یک میلیاردی توکن‌ها

پیش بینی قیمت ریپل ‌| همتاپی

ریپل (Ripple) در روز جمعه 1 سپتامبر (10 شهریور) و در راستای اجرای استراتژی عرضه ماهانه خود، اقدام به آزادسازی یک میلیارد توکن XRP مربوط به آدرس escrow نمود.

نگذار دارایی هات از دست بره

این اقدام برنامه‌ریزی شده ریپل تاثیر اساسی در بهبود نقدینگی XRP در بازار پویای ارزهای دیجیتال دارد، به طوری که برخورداری هرچه بهتر از پتانسیل و ظرفیت‌های ریپل برای انجام تراکنش‌های یکپارچه برون مرزی توسط کسب و کار‌های مختلف را تسهیل می‌کند.

مقاله پیشنهادی: ریپل چیست

با این وجود باید به این نکته توجه کرد که این استراتژی باعث افزایش عرضه ریپل می‌شود و اغلب کاهش قیمت و ارزش بازار XRP را در پی دارد.

به گزارش Finbold، حساب کاربری WhaleAlert در روز جمعه اعلام کرد که در پی انجام 4 تراکنش، تعداد قابل توجه یک میلیارد توکن XRP از آدرس escrow خارج شده است.

آزاد سازی 424,354,900 توکن ریپل | همتاپی

آزاد سازی 424,354,900 توکن ریپل، منبع: Whale alert

مجموعه این تراکنش‌های جالب توجه، با آزادسازی 300 میلیون توکن XRP به ارزش 153 میلیون دلار آغاز شد. کمی بعدتر، تعداد 100 میلیون توکن ریپل به ارزش 51 میلیون دلار از آدرس escrow آزاد شد. در ادامه و طی 2 تراکنش دیگر، به ترتیب تعداد 200 میلیون و 400 میلیون توکن ریپل، که روی هم رفته بیش از 300 میلیون دلار ارزش داشت نیز آزاد شد. در نتیجه، مجموع ارزش تراکنش‌های ریپل از مرز 500 میلیون دلار عبور کرد.

بهترین قیمت تومانی

تراکنش 20 میلیونی نهنگ ریپل

در ادامه این اتفاقات، WhaleAlert به رفتار جالب توجه یکی از نهنگ‌های بازار ارزهای دیجیتال اشاره کرد. این بازیگر تاثیرگذار، تعداد قابل توجه 19.92 میلیون توکن ریپل به ارزش بیش از 10 میلیون دلار را به صرافی معتبر و شناخته شده بایننس منتقل کرد.

شایان ذکر است که تاثیر این مجموعه تراکنش‌ها که افزایش تعداد توکن در گردش XRP را به دنبال دارد، در کوتاه مدت بصورت کاهش نسبی قیمت ریپل نمایان خواهد شد.

همچنین اشاره به اهمیت و تاثیر این استراتژی ریپل در تامین و تضمین نقدینگی ریپل، به‌خصوص با توجه به تقاضای رو به رشدی که از سوی کسب و کارها، شرکای استراتژیک و صرافی‌های معتبر نشأت می‌گیرد، ضروری است.

در حال حاضر خرید و فروش ریپل با قیمت 0.5076 دلار انجام می‌شود. این موضوع نشان دهنده کاهش 3.38 درصدی قیمت ریپل نسبت به روز گذشته و همچنین افت 1.38 درصدی آن نسبت به هفته گذشته است. ریپل در ادامه روند خود، سطح 0.47439 دلار را به عنوان اولین حمایت و از سوی دیگر، 0.54252 دلار را به عنوان اولین مقاومت پیش رو دارد.

چه پیش‌بینی‌هایی برای بازار ارزهای دیجیتال در هفته آینده دارید؟ نظرتان را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

 

منبع: finbold
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *