آیا ارتقا شبکه پالیگان، قیمت متیک را افزایش خواهد داد؟

آیا ارتقا شبکه پالیگان، قیمت متیک را افزایش خواهد داد؟ | همتاپی

بر اساس تحلیل‌های انجام شده توسط تحلیلگر مطرح بازار ارزهای دیجیتال، راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم (ETH) یعنی پالیگان (با توکن متیک) ممکن است شرایط بهتری از بیت کوین (BTC) پیدا کند.

این تحلیلگر با نام مستعار پنتوشی (Pentoshi)، به 675 هزار دنبال کننده خود در توییتر اعلام کرد ارتقای پروژه پالیگان، متیک را افزایش خواهد داد.

پالیگان لَبز (Polygon Labs) اعلام کرد که در تاریخ 27 مارس، نسخه بتای شبکه اصلی ماشین مجازی اتریوم خود را با دانش صفر (zkEVM) راه اندازی خواهد کرد. هدف از این ارتقا، بهبود تجربه کاربران و توسعه دهندگان اکوسیستم اتریوم است. این شبکه قرار است کارایی خود را بهبود بخشیده و هزینه‌هایش را کاهش دهد.

مقاله پیشنهادی: پالیگان چیست

پنتوشی پیش‌بینی می‌کند که پالیگان در حدود 10 تا ۱۴ روز قبل از ارتقای شبکه خود، به بالاترین قیمت (ATH) در مقابل بیت‌ کوین خواهد رسید.

او در حساب توئیتر خود نوشت:

بالاترین قیمت متیک در مقابل بیت کوین ممکن است این هفته یا هفته آینده اتفاق بیافتد. ببینید در طول بازار خرسی متیک چگونه عمل کرده است. اکنون باید اولین شبکه ماشین مجازی اتریوم بر اساس دانش صفر (zkEVM) جهان را زیر نظر داشته باشید که در یک ماه آینده عرضه خواهد شد.

نمودار قیمت متیک به بیت کوین | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت متیک به بیت کوین. منبع: توییتر پنتوشی

قیمت متیک در زمان نگارش این خبر 0.0000602 BTC یا 1.47 دلار بود.

مطالب مرتبط: دلایل رشد ۱۲ درصدی قیمت متیک از نگاه تحلیلگر ارشد بلومبرگ

با نگاهی به نمودار قیمت متیک‌، این ارز دیجیتال باید از سطح 0.0000650 BTC یا 1.56 دلار فراتر رود. عبور از این سطح آخرین بار در نوامبر 2022 رخ داد.

پنتوشی می‌گوید از آنجایی که پالیگان در طول بازار نزولی روند قوی‌ای از خود نشان داده است، منطقی است که رویداد ارتقا آن یک رالی صعودی را به وجود بیاورد.

این را دیروز گفتم، اما این احتمالاً تمرکز اصلی من برای انجام معاملات در ماه آینده خواهد بود. همانطور که فکر می‌کنم با ورود به این رویداد، احتمالاً متیک با قیمت بسیار بالاتری از قیمت فعلی خود خرید و فروش خواهد شد. متیک در بازار نزولی به عنوان یک توکن قوی عمل کرده است و به نظر من احتمالاً ATHهای جدیدی در مقابل BTC ثبت خواهد کرد.

پنتوشی می‌گوید پس از اینکه سطح 1.30 دلار از مقاومت به حمایت تبدیل شد و متیک شروع به پامپ قیمت به سمت بالا کرد، توکن‌های بیش‌تری را خریداری کرده است.

در این نقطه متیک بیش‌تری خریدم. اگر به 1.34 دلار برسد، بیشتر نیز خواهیم خرید. با این حال این روند خوبی است که نشان دهنده رسیدن قیمت به سطوح بالاتر است.

نمودار قیمت ارز دیجیتال متیک‌ به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت ارز دیجیتال متیک‌ به دلار. منبع: تردینگ ویو

پنتوشی بر این باور است که قیمت متیک می‌تواند پس از رالی صعودی خود به 1.33 دلار کاهش یابد. اما در نهایت به 1.50 دلار برسد.

در کوتاه مدت، اگر اوضاع بهتر شود، ممکن است قیمت به سمت 1.33 پول‌بک بزند. اگر چنین شود، به دنبال خرید بیش‌تر متیک خواهم بود.

نمودار پیش بینی قیمت متیک‌ | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار پیش بینی قیمت متیک‌. منبع: تردینگ ویو

برای اطلاع از آخرین اخبار متیک‌، به مقاله تحلیل متیک مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش متیک صرافی ارز دیجیتال همتا پی

منبع: dailyhodl.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *