آیا قیمت ارز دیجیتال سندباکس به ۱ دلار می‌رسد؟

آیا قیمت سندباکس به ۱ دلار می‌رسد؟ | همتاپی

ارز Sand در ۱۷ ژانویه (۲۷ دی) توانست خط مقاومت بلندمدت موجود در کانال خود را بشکند. از نظر تحلیل تکنیکال، چنین شکستی نشان‌دهنده آغاز یک حرکت و روند صعودی است. به خاطر وجود این الگو، قیمت سندباکس هم‌اکنون در تلاش است مقاومت ۰.۸ دلاری خود را بشکند و در بالای آن تثبیت شود. سؤالی که به وجود می‌آید این است که آیا هم‌اکنون می‌توان در این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کرد یا نه؟

قیمت سندباکس با شکست صعودی از 0.8 دلار، برای هدف جدید 25 درصدی آماده می‌شود. میانگین‌های متحرک نمایی بازیابی شده (20، 50 و 100 روزه) می‌توانند قیمت این کوین را در صورت وقوع عقب نشینی، حمایت کنند. حجم معاملات روزانه سندباکس 525 میلیون دلار است که نشان دهنده افزایش 226 درصدی می‌باشد.

برای خرید و فروش سندباکس در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم سندباکس بخرم

در اوایل این هفته و همراه با بهبود و تثبیت جزئی بازار ارزهای دیجیتال، قیمت سند‌باکس توانست مجدداً خود را به خط روند بالایی کانال نزولیش برساند. این ارز دیجیتال با نزدیک‌شدن به خط روند خود و تثبیت در اطراف آن، نشان داد که می‌تواند به قیمت‌های بیشتری هم دست یابد.

مقاله پیشنهادی: سندباکس چیست

روند صعودی که بعد از اصلاح قیمت سندباکس ایجاد شد، رشدی ۱۷.۶ درصدی را در سه روز گذشته برای آن رقم زد و قیمت این ارز دیجیتال را به محدوده ۰.۸۱ دلار رساند. علاوه بر این، خریداران با افزایش حجم معاملات سند‌باکس تلاش کرده‌اند آن را به مقاومت بعد از ۰.۸ دلار برسانند.

نمودار قیمت سند باکس به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت سند باکس به دلار. منبع: تردینگ ویو

اگر کندل روزانه قیمت سندباکس، در محدوده مقاومت ۰.۸ دلار بسته شود، خریداران سکوی پرتاب خوبی برای افزایش بیشتر قیمت این ارز دیجیتال خواهند داشت. در این صورت، قیمت سندباکس ممکن است ۲۵ درصد رشد کند و خود را به ۱ دلار برساند.

از طرفی، طبق تحلیل تکنیکال، شکست مقاومت کانال مذکور باعث می‌شود تا قیمت سندباکس به اوج ۱.۵ دلار برسد. 

با این حال، از آنجا که این آلتکوین در تلاش است تا محدوده ۰.۸ دلار را حفظ کند، قیمت آن ممکن است برای چند روز معاملاتی در نوسان باشد.

سندباکس یا دیسنترالند؛ کدام یک متاورس بهتری است؟

اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال قیمت سند‌باکس

شاخص قدرت نسبی (RSI): شاخص RSI روزانه سند‌باکس در ناحیه اشباع خرید قرار دارد و نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال در کوتاه‌مدت بیش از حد خریداری شده است. در نتیجه، به نظر می‌رسد که سندباکس برای تثبیت قیمت و قبل از آغاز حرکت صعودی خود به یک روند اصلاحی نیاز دارد.

میانگین‌های متحرک نمایی (EMA): شاخص‌های میانگین متحرک نمایی 20 و 100 روزه سندباکس، در آینده‌ای نزدیک ممکن است یکدیگر را قطع کنند و خریداران بیشتری را جذب نمایند.

سطوح قیمت سندباکس:

قیمت لحظه‌ای سند باکس: ۰.۸ دلار

روند: صعودی

نوسانات: متوسط

مقاومت‌ کلیدی: ۰.۸ تا ۱ دلار

حمایت کلیدی: ۰.۶۴۵ تا ۰.۵۳ دلار

اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *