دلیل رشد ۲۰ درصدی بون شیباسواپ در هفته گذشته چه بود؟

بون شیبا سواپ | همتاپی

قیمت ارز دیجیتال بون شیباسواپ (BONE) با افزایش تعداد کیف پول‌های جدید و حجم تراکنش‌های آن افزایش یافته است. از طرفی به نظر می‌رسد راه‌اندازی مجدد و موفقیت‌آمیز شیباریوم در روز پنجشنبه در این مسئله تاثیرگذار بوده است.

علاوه بر این، بسیاری از کاربران پس از افزایش ظرفیت تراکنش‌های شیباریوم توسط توسعه‌دهندگان آن به این بلاک چین جدید هجوم آورده‌اند.

مقاله پیشنهادی: شیبا چیست

در هفته‌ای که بسیاری از ارزهای دیجیتال بزرگ با مشکل مواجه شدند، بون شیباسواپ توانست نزدیک به ۲۰ درصد رشد کند. به نظر می‌رسد که فعالیت مجدد کاربران در بلاک چین لایه دوم شیباریوم به رشد قیمت BONE کمک کرده است؛ زیرا این ارز دیجیتال عملاً به عنوان توکن گس برای پرداخت کارمزدهای موجود عمل می‌کند.

بعد از یک شکست اولیه شیباریوم، این بلاک چین لایه دوم دوباره در هفته گذشته راه‌اندازی شد و این بار با هیچ مشکلی مواجه نشد.

راه‌اندازی شیباریوم ظرفیت شبکه شیبا اینو را افزایش می‌دهد

شیباریوم یک بلاک چین لایه دوم اتریوم است که برای تقویت تراکنش‌های اکوسیستم شیبا اینو (SHIB) ساخته شده است. با این حال، پس از راه‌اندازی اولیه آن در ۱۷ آگوست (۲۶ مرداد) این شبکه با ازدحام شدید کاربران مواجه شد. پس از مدتی تعداد زیادی از سرمایه‌گذارها متوجه شدند که سرمایه آن‌ها در قرارداد پل یا بریج (Bridge) گیر کرده است.

توسعه‌دهندگان شیباریوم که نمی‌توانستند با هجوم کاربران جدید مقابله کنند، مجبور شدند عملیات آن را به عقب بیندازند. آن‌ها در روزهای بعد دست به کار شدند و قدرت شیباریوم برای مقابله با افزایش حجم فعالیت کاربران را تقویت کردند.

بعد از به‌روزرسانی شیباریوم در ۲۴ آگوست (۲ شهریور)، توسعه‌دهندگان دوباره عملیات این شبکه را آغاز کردند و منابع مالی مسدود شده را به مقصد رساندند.

[مطالب مرتبط: پیش بینی قیمت ترون؛ ادامه رشد خیره کننده TRX]

با وجود بازار خرسی بون شیباسواپ افزایش می‌یابد

پس از راه‌اندازی مجدد و موفقیت‌آمیز شیباریوم، نقل‌وانتقالات بون شیباسواپ در ۲۴ آگوست (۲ شهریور) ۱۳۰۰۰ توکن رسید.

مقدار و تعداد نقل‌وانتقلات بون شیباسواپ | همتاپی

مقدار و تعداد نقل‌وانتقلات بون شیباسواپ، منبع: Etherscan

علاوه بر این، داده‌های موجود نشان می‌دهد که تعداد آدرس‌های جدید و فعال روزانه بون شیباسواپ هم افزایش یافته است. طبق این داده‌ها، در حال حاضر بیشتر از ۹۰۰۰۰ کیف پول توکن BONE را در اختیار دارند.

تعداد آدرس‌های بون شیباسواپ | همتاپی

تعداد آدرس‌های بون شیباسواپ، منبع: IntoTheBlock

در آن زمان، قیمت بون شیباسواپ توانست برخلاف روند نزولی کل بازار رشد کند و تنها در ۲۴ ساعت ۲۰ درصد افزایش یابد. شایان ذکر است که این ارز دیجیتال به عنوان توکن بومی صرافی غیرمتمرکز شیباسواپ (Shibaswap) هم عمل می‌کند.

به عبارت دقیق‌تر، در هفته گذشته ارزش BONE بیشتر از ۱۸ درصد افزایش یافت و ضررهای خود بعد از راه‌اندازی ناموفق شیباریوم را جبران کرد.

قیمت بون شیباسواپ | همتاپی

قیمت بون شیباسواپ، منبع: BeInCrypto

در حالی که ارزهای دیجیتال بزرگی مثل بیت کوین و اتریوم در هفته گذشته بیشتر از ۱۰ درصد کاهش یافتند. از طرف دیگر، پس از عملکرد قوی بون شیباسواپ روند ماهانه این ارز دیجیتال تغییر کرده و برعکس شده است.

شایان ذکر است که اگرچه BONE برعکس روند بازار حرکت کرده اما ارز دیجیتال شیبا اینو نتوانسته به رشد مشابهی دست یابد.

به عبارت دقیق‌تر، قیمت شیبا اینو در هفته گذشته ۳.۶۷ درصد کاهش یافته و در مقایسه با بیت کوین و اتریوم عملکرد ضعیف‌تری داشته است. عملکرد ارز دیجیتال دوج کیلر (LEASH) از شیبا اینو بهتر و از بون شیباسواپ بدتر بود؛ چرا که این ارز دیجیتال در مدت مذکور توانست ۸ درصد افزایش یابد.

نظر شما درباره این تغییرات چیست؟ در بخش کامنت‌ها نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

منبع: beincrypto
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *