دلیل رشد قیمت سندباکس چیست؟

دلیل رشد قیمت سندباکس چیست؟ | همتاپی

با انتشار اخبار مربوط به تفاهم‌نامه بین عربستان سعودی و سندباکس برای توسعه پروژه‌های متاورسی، رمزارز سندباکس با افزایش قیمت مواجه شده است.

با رشد چشمگیر صنعت متاورس، کشورهای مختلف در تلاش‌اند تا به مرکز بعدی متاورس جهان تبدیل شوند. بعد از اینکه امارات متحده عربی به راه‌اندازی بخش متاورس علاقه نشان داد، عربستان سعودی هم تصمیم گرفت فعالیت خود را در این صنعت آغاز کند. هر دوی این کشورها در چند سال گذشته در حال بررسی سیاست‌ها و سرمایه‌گذاری‌های مربوط به ارزهای دیجیتال، وب ۳ و متاورس بوده‌اند.

مقاله پیشنهادی: سندباکس چیست

سندباکس همکاری خود با عربستان سعودی را آغاز می‌کند

آخرین اخبار موجود نشان می‌دهد که پلتفرم بازی سند باکس و عربستان سعودی تفاهم‌نامه‌ای را برای راه‌اندازی پروژه‌های متاورسی مختلف امضا کرده‌اند.

سباستین بورگت (Sebastien Borget)، ‌هم‌بنیانگذار و مدیرعامل سندباکس، در لینکدین خود گفته است:

افتخار بزرگی است که توانستیم تفاهم‌نامه‌ای را با وزارت دیجیتال عربستان سعودی امضا کنیم. مشتاقانه منتظریم تا در آینده از یکدیگر حمایت کنیم، بخش متاورس را در کنار هم کشف کنیم و مشاوره‌های لازم را در اختیار یکدیگر بگذاریم. 

او و وزارت دیجیتال عربستان سعودی این تفاهم‌نامه را در حالی امضا کردند که در کنفرانس لیپ تک (Leap Tech) در شهر ریاض حضور داشتند. بورگت نتوانست هیچ اطلاعات دیگری درمورد تفاهم‌نامه مذکور منتشر کند، اما ادعا کرده است که جزئیات بیشتری را در هفته‌های آینده ارائه خواهد کرد.

سندباکس یا دیسنترالند؛ کدام یک متاورس بهتری است؟

قیمت سندباکس همچنان افزایش می‌یابد

در واکنش به این خبر، قیمت سندباکس طی یک ساعت با رشدی ۱۷ درصدی به ۰.۸۸ دلار رسید. این روند صعودی در یک روز گذشته ادامه داشته و با رشدی ۲۵ درصدی قیمت این ارز دیجیتال را به ۰.۸۹ دلار رسانده است.

نمودار قیمت سند باکس به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت سند باکس به دلار. منبع: تردینگ یو

پلتفرم سندباکس در سال ۲۰۲۱ توانست  با موفقیت دور دوم سرمایه‌گذاری خود را به رهبری صندوق سرمایه‌گذاری ویژن فاند (Vision Fund) به پایان برساند و ۹۳ میلیون دلار جمع‌آوری کند. کم‌تر از نیم سال بعد، شایعاتی منتشر شد مبنی براینکه این شرکت در تلاش است با کسب ۴۰۰ میلیون دلار بودجه اضافی ارزش خود را به ۴ میلیارد دلار برساند.

ترجمه و جمع‌آوری: واحد تیم خرید و فروش سندباکس صرافی ارز دیجیتال همتا پی

منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *