چه عاملی باعث رشد بیشتر قیمت شیبا اینو خواهد شد؟

چه عاملی باعث رشد بیشتر قیمت شیبا اینو خواهد شد؟ | همتاپی

شیبا اینو، دومین میم کوین بزرگ اکوسیستم ارزهای دیجیتال، در حال افزایش است و در پی شکل گیری هیجانات مثبت در بازار، نمودار قیمت این ارز نیز مثبت و صعودی است. در زمان نگارش این مطلب، قیمت شیبا اینو شاهد یکی از کم نوسان‌ترین روزهای خود در چند وقت اخیر بوده است و با ثبت افزایش 1.37 درصدی، در سطح 0.00001154 دلار خرید و فروش می‌شود.و داده‌های مربوط به شیبااینو، حاکی از افت حجم مبادلات این میم کوین است. اگرچه این معیار اخیراً در حال افزایش بوده است، اما لازم به ذکر است که طی 24 ساعت گذشته، توکن سوزی شیبا اینو که یکی از مهم‌ترین و بارز‌ترین ویژگی‌های این اکوسیستم است، بیش از 98 درصد کاهش یافته و در این مدت، کمتر از 500 هزار توکن، به آدرس‌های غیر قابل دسترسی منتقل شده اند.

با توجه به این که معمولاً در هر بار توکن سوزی شیبااینو، میلیون‌ها توکن سوزانده می‌شوند، توکن سوزی اخیر به نسبت آهسته و ناچیز بوده است. با توجه به این که، احساسات مربوط به توکن سوزی شیبا اینو، تاثیر چندانی بر چشم‌انداز رشد قیمت این ارز نداشته‌است، احتمالاً محرک اصلی شیبااینو، نوعی ابزار و ویژگی ذاتی است که این پروتکل در تلاش برای آزادسازی آن است.

نمودار قیمت شیبا اینو به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت شیبا اینو به دلار. منبع: کوین مارکت کپ

اگرچه توکن سوزی اخیر کمی غیرمعمول بوده است، اما با این حال، تلاش شیبااینو برای توسعه و گسترش این اکوسیستم و ادغام آن با پلتفرم‌های پرداخت و پیشرفت آن طی سال‌های آینده، عاملی است که اینبار می‌تواند باعث افزایش قیمت این میم کوین شده باشد.

مطالب مرتبط: شیبا اینو در لبه پرتگاه، آیا تا اخر هفته شاهد ریزش شیبا هستیم؟

شیبا اینو و عوامل فاندامنتال صعودی

شیبا اینو جایگاه منحصر به فردی را در دنیای ارزهای دیجیتال به دست آورده است و اکنون به کمک پروتکل شیباریوم، رفته رفته به دنبال تاثیرگذاری در دنیای پروژه‌های لایه 2 است.

می‌توان گفت که این میم کوین دیگر به عنوان توکنی با پس زمینه شوخی و سرگرمی شناخته نمی‌شود، بلکه اکنون تبدیل به یک دارایی دیجیتال شده است که در کیف پول بسیاری از نهنگ‌های بزرگ بازار جا خوش کرده است. اگرچه افزایش قیمت ناگهانی ناشی از نوسانات بالای شیبااینو، دلیل اصلی طرفداری بسیاری از خریداران می‌باشد، اما مدتی است که بسیاری از خریداران به دنبال دستیابی به ویژگی‌‌ها و کاربرد‌های این ارز در بلندمدت هستند.

برای اطلاع از آخرین اخبار شیبا‌اینو، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت شیبا مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *