احتمال افزایش قیمت لایت کوین قبل از هاوینگ ۲۰۲۳

احتمال افزایش قیمت لایت کوین قبل از هاوینگ 2023 | همتاپی

کارشناسان تحلیل ارز دیجیتال معتقدند لایت کوین (LTC) قبل از هاوینگ، به‌شدت رشد خواهد کرد. در هاوینگ‌های گذشته، بعد از هر هاوینگ یک برگشت (Reversal) موقت در قیمت لایت کوین دیده شده است.

تحلیلگر معروف، رکت کپیتال (Rekt Capital) می‌گوید احتمال دارد در ماه می 2023 و قبل از هاوینگ، قیمت لایت کوین به سقف 92 روزه برسد.

مقاله پیشنهادی: لایت کوین چیست

به گفته کارشناسان ارز دیجیتال، رویداد هاوینگ بعدی لایتکوین (Litecoin) برای آگوست 2023 زمانبندی شده است. در این مطلب، واکنش قیمت لایتکوین را قبل و بعد از هاوینگ براساس سوابق قبلی این رمزارز بررسی خواهیم کرد.   

 به‌طور کلی، این لیستی از تمام اصول اساسی هاوینگ لایتکوین است:

– رالی‌های قیمتی لایت کوین، قبل از هاوینگ

– ثبت سقف قیمت موضعی چند ماهه، قبل از هاوینگ

– اصلاح شدید بعد از سقف موضعی

– تثبیت قیمت بعد از هاوینگ، در محدوده انباشت

– رالی قیمت قوی بعد تا ثبت اوج تاریخی (ATH) جدید 

 داده‌های پلتفرم تردینگ ویو (TradingView) نشان می‌دهد قیمت لایت کوین قبل از هاوینگ، به‌شدت رشد می‌کند. برای مثال، قیمت لایتکوین قبل از اولین هاوینگ، به کف 122 روزه رسید و 820 درصد رشد کرد، و بعد از هاوینگ هم رالی 14200 درصدی را ثبت کرد.

همچنین قبل از دومین هاوینگ، قیمت لایتکوین به کف 243 روزه رسید و رشد 550 درصدی را تجربه کرد. بعد از هاوینگ دوم، قیمت لایتکوین 1574 درصد رشد کرد. این سوابق نشان می‌دهد احتمالاً رشد لایت کوین بعد از هاوینگ، بیشتر از قبل هاوینگ خواهد بود.

مطالب مرتبط: خرید لایت کوین در سال ۲۰۲۳ می‌تواند سودآور باشد

بعد از هاوینگ، یک برگشت موقت در تحرکات قیمت لایت کوین دیده می‌شود. این ارز دیجیتال، 578 روز بعد از اولین هاوینگ، 73-٪ اصلاح شد و طی 485 روز بعد از هاوینگ دوم، اصلاح 83-٪ ثبت شد.

به اعتقاد رکت کپیتال (Rekt Capital)، تحلیلگر معروف، یکی دیگر از رویکردهای لایت کوین این است که اغلب قبل از هاوینگ به سقف قیمتی می‌رسد. برای مثال، قیمت لایت کوین قبل از اولین هاوینگ، سقف 31 روزه و قبل از هاوینگ دوم، سقف 61 روزه ثبت کرده است. در نتیجه احتمال دارد در می 2023، شاهد ثبت سقف 92 روزه لایت کوین باشیم.

از سوی دیگر، سقف‌های قبل از هاوینگ‌ ممکن است به صورت دو برابر ظاهر شوند که در حال عادی در آوریل 2023 اتفاق می‌افتد.

نکته مهم دیگر این است که رالی قبل از هاوینگ در رویداد اول 90 روز و در رویداد دوم، 180 روز طول کشید. بنابراین، طبق همین روال، رالی قیمت قبل از رویداد هاوینگ‌ سوم می‌تواند 360 روز طول بکشد.

علاوه بر این، قیمت لایت کوین در حال ایجاد یک الگوی کلان گوه ( Wedge) است که نشان می‌دهد احتمال تراکم قیمت نیز وجود دارد.

برای اطلاع از آخرین تحلیل های لایتکوین به صفحه تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین  و برای آگاهی از رویداد هاوینگ لایت کوین به صفحه تایم شمار هاوینگ لایت کوین رجوع کنید.

منبع: coinedition.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. امیدوارم قیمت لایتکوین بره بالا من خیلی نگران سرمایمممم