احتمال افزایش قیمت متیک با توجه آمارهای مثبت شبکه پالیگان

احتمال افزایش قیمت متیک با توجه آمارهای مثبت پالیگان | همتاپی

معیارهای مختلف نشان می‌دهند که متیک (MATIC) ارز دیجیتال بومی شبکه پالیگان به طور قابل توجهی پایین‌تر از ارزش واقعی آن قرار دارد.

براساس داده‌‌های وبسایت توکن ترمینال (Token Terminal) در مورد عملکرد بلاکچین پالیگان (Polygon)، می‌‌توان گفت که در حال حاضر، این پروژه و توکن بومی آن یعنی متیک، کمتر از ارزش واقعی خود، قیمت گذاری شده‌اند. گرچه اخیرا پالیگان به جمع 10 رمزارز بزرگ بازار از لحاظ حجم معاملات پیوسته است، اما این اتفاق بیشتر به علت ناکامی سولانا (SOL) بوده است تا شایستگی واقعی پالیگان.

مقاله پیشنهادی: پالیگان چیست

بلاکچین پالیگان، هم از لحاظ کسب و کار و هم از نظر کارایی، عملکرد فوق العاده‌ای داشته است. مجموع کارمزدهای این شبکه در 30 روز گذشته، 185 درصد افزایش داشته و به مبلغ 3.37 میلیون دلار رسیده است. شاخص میزان سود پالیگان از این کارمزد‌ها بسیار جالب توجه است. بر اساس این داده‌ها، که سهم شبکه از کارمزد تراکنش‌های هولدرهای متیک را به عنوان درآمد محاسبه می‌کند، این رقم در 30 روز گذشته 386.6 درصد افزایش یافته و به 1.4 میلیون دلار رسیده است.

نمودار ارزش بازار متیک | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار ارزش بازار متیک. منبع: کوین مارکت کپ

معیارهای مثبت متیک (MATIC)

در همین حال تعداد آدرس‌های منحصر به فرد شبکه پالیگان همچنان در حال افزایش است و این تعداد، به تازگی از مرز 191 میلیون کیف پول عبور کرده است. در حال حاضر شبکه Polygon میزبان 34.5 تراکنش در ثانیه با میانگین 2.8 میلیون تراکنش است.

همانطور که می‌بینید، تمام معیارها حاکی از رشد پالیگان به عنوان یک کسب و کار و یک بلاکچین است. اما با این حال، ارزش بازار رمز ارز این شبکه یعنی ماتیک، همچنان پایین‌تر از کاردانو و دوج کوین قرار دارد. شاید در نگاه اول این رتبه بندی عجیب به نظر نرسد، اما شکاف 4 میلیارد دلاری بین آنها، قابل تامل است. علاوه بر این موارد، داده‌های کوین مارکت کپ (CoinMarketCap) نیز حاکی از این است که 87 درصد از کل توکن قابل عرضه متیک، آزاد شده و در گردش است که یک نکته مثبت به شمار می‌رود.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش متیک صرافی ارز دیجیتال همتاپی

منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *