احتمال رشد ۱۳ درصدی قیمت متیک همزمان با پایان دوره تثبیت قیمت

احتمال رشد 13 درصدی قیمت متیک همزمان با پایان دوره تثبیت قیمت | همتاپی

متیک (MATIC) در شش هفته گذشته، روند سایدوی یا خنثی داشته است که نشان دهنده فضای تردید و عدم قطعیت میان معامله‌گران می‌باشد. شکست صعودی از الگوی مثلثی، متیک را برای یک رالی صعودی 13 درصدی آماده کرده است.

با این وجود، این تثبیت قیمت به دو خط روند همگرا که حاکی از شکل‌گیری یک الگوی مثلث متقارن بودند، واکنش نشان داد. شکست صعودی اخیر از این الگو، نشان می‌دهد خریداران برنده کشمکش درون این الگو بوده‌اند و بنابراین، تداوم روند صعودی قیمت matic محتمل است.

برای خرید و فروش متیک در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم متیک بخرم

  تقاطع (crossover) صعودی بین دو میانگین متحرک نمایی 20 و 50 روزه، فشار خرید در بازار را تشدید می‌کند. حجم معاملات روزانه متیک با 15 درصد کاهش طی 24 ساعت گذشته، به 318.5 میلیون دلار رسیده است.

نمودار قیمت متیک به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت متیک به دلار. منبع: تردینگ ویو

قیمت matic در روز چهاردهم آوریل (25 فروردین)، یک شکست صعودی را از خط روند مقاومت بالایی الگوی مثلث متقارن ثبت کرد. این بریک اوت در الگوی مثلثی، به عنوان نشانه بازگشت روند عمل می‌کند که به‌معنای پایان فاز تثبیت طولانی‌مدت پالیگان است.

در حال حاضر، رمزارز متیک اطراف قیمت 1.16 دلار معامله می‌شود و بالاتر از خط روند شکسته‌شده در نوسان است که پایداری این پرایس اکشن را نشان می‌دهد. اگر خریداران حمایت مناسب از این خط روند مقاومتی را به‌دست بیاورند، قیمت متیک با یک رشد 15 درصدی، تا سد 1.31 دلار افزایش خواهد یافت.

مقاله پیشنهادی: پالیگان چیست

علاوه بر این، خط روند حمایتی روبه‌رشد نیز همچنان معتبر است و می‌تواند در تداوم این ریکاوری احتمالی به هولدرهای پالیگان کمک کند.

با این وجود، یک شکست حمایتی یا بریک داون (Breakdown) به زیر خط روند حمایتی می‌تواند فرضیه صعودی را بی‌اعتبار کند و فشار فروش را افزایش دهد.

اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال قیمت متیک‌

میانگین متحرک نمایی (EMA): قیمت پالیگان با بریک اوت اخیر، میانگین‌های متحرک نمایی 20، 50، 100 و 200 روزه را دوباره پس گرفت که چندین سطح حمایت برای رسیدن به قیمت‌های بالاتر را ارائه می‌کنند.

مکدی (MACD): حرکت اندیکاتور مکدی (آبی) و خط سیگنال (نارنجی) تا بالای خط میانی، نشان می‌دهد خریداران به‌تدریج در حال به‌دست گرفتن کنترل روند هستند.

سطوح روزانه قیمت متیک

نرخ لحظه‌ای: 1.16 دلار

روند: صعودی

نوسان: کم

سطوح مقاومت: 1.3 و 1.4 دلار

سطوح حمایت: 1.02 و 0.924 دلار

برای اطلاع از آخرین اخبار متیک‌، به مقاله تحلیل متیک مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش متیک صرافی ارز دیجیتال همتا پی

منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *