رشد قیمت یونی سوآپ (UNI) همزمان با انتشار اخبار مثبت پیرامون یونی سواپ

رشد قیمت یونی سوآپ همزمان با انتشار اخبار مثبت پیرامون یونی سواپ | همتاپی

قیمت یونی سواپ (UNI) همزمان با انتشار خبر اضافه شدن قابلیت انجام معاملات توکن‌های غیرمثلی (NFT) در صرافی غیر متمرکز یونی سواپ 6.5 درصد افزایش یافت.

صرافی یونی‌ سواپ (UniSwap) بطور رسمی از اضافه شدن قابلیت انجام معاملات توکن‌های غیرمثلی (NFT) در این صرافی خبر داد. بر اساس این اطلاعیه، کاربران قادر خواهند بود توکن‌های NFT را در بین تمام بازارهای برتر این حوزه انجام دهند. در بین سایت‌هایی که در یونی سواپ لیست خواهند شد می‌توان از OpenSea ،X2 Y2 SudoSwap و LooksRare نام برد.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

توکن بومی این صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ (UNI) نام دارد که در واکنش به انتشار این خبر، با افزایش قیمت ملایمی همراه بود. در حالی که طی روز گذشته قیمت یونی حدود 4.5 درصد افزایش را تجربه کرده بود، پس از انتشار رسمی این خبر، با جهش 6.5 درصدی مواجه شد.

راه اندازی معاملات NFT در یونی سواپ

از امروز می‌توانید معاملات NFT را در پلتفرم‌های بزرگ و با بررسی قیمت‌های بهتر و متنوع‌تری انجام دهید.

ضمنا 5 میلیون دلار USDC بصورت ایردراپ به کاربران اولیه پلتفرم Genie تعلق خواهد گرفت. 

منبع: Uniswap Lab

صرافی یونی‌ سواپ علاوه بر راه اندازی این قابلیت، 5 میلیون دلار توکن USDC را به اولین کاربران پلتفرم تجمیع کننده توکن‌های غیرمثلی Genie پاداش خواهد داد. یونی ‌سواپ همچنین کارمزد گس فی (Gas fee) مربوط به خرید 22 هزار NFT اول را به کاربران بر می‌گرداند.

مقاله پیشنهادی: یونی سواپ چیست؟

راه اندازی رسمی معاملات توکن‌های غیرمثلی در یونی‌ سواپ، همزمان با رونق گرفتن بخش دیفای صورت گرفته است. در زمینه حجم معاملات در بستر اتریوم، یونی سواپ پس از صرافی بایننس (Binance) و با پیشی گرفتن از صرافی کوین بیس (CoinBase)، در رتبه دوم قرار گرفته است. حتی چندی پیش یونی‌ سواپ در آستانه عبور از این غول زرد و مشکی قرار داشت و تفاوت حجم معاملات روزانه این دو صرافی تنها 110 میلیون دلار بود.

عملکرد قیمت یونی (UNI)

در حال حاضر توکن یونی سواپ با قیمت 5.8 دلار خرید و فروش می‌شود. سقف تاریخی این توکن در ماه می 2021 (اردیبهشت 1400) 45 دلار بود و تا این لحظه حدود 87 درصد از سقف تاریخی خود فاصله گرفته است. حجم بازار این توکن برابر با 4.37 میلیارد دلار است و بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ (CoinMarketCap) در رتبه 17 رمزارز برتر قرار دارد.

برای دریافت آخرین تحلیل‌های یونی سواپ، به صفحه تحلیل یونی سواپ مراجعه کنید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش یونی سواپ صرافی ارز دیجیتال همتاپی

منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *