سقوط قیمت متیک همزمان با کاهش حجم معاملات این ارز دیجیتال

سقوط قیمت متیک همزمان با کاهش حجم معاملات این ارز دیجیتال | همتاپی

متیک با سرعت زیادی در حال سقوط است، آیا این ریزش بالقوه می‌تواند قیمت متیک را به سطوح پایین‌تری برساند یا به زودی بازگشت قیمت از سطح حمایتی را خواهیم داشت؟ 

 متیک ممکن است بتواند سطح حمایت محلی خود در ۰.۷۶ دلار را بار دیگر تست کند. با افزایش حجم فروش، قیمت متیک می‌تواند با شکستن این سطح حمایتی مومنتوم زیادی را بدست آورد.

محدوده حمایتی ۰.۷۶ تا ۰.۷ دلار می‌تواند  نقطه مناسبی برای خرید متیک باشد. میانگین‌های متحرک ساده 20 و 200 روزه، یک کراس نزولی را نشان می‌دهند. 

حجم معاملات روزانه متیک با افزایش ۷۲ درصدی به ۵۵۰.۷ میلیارد دلار رسیده است‌.

نمودار قیمت متیک به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت متیک به دلار. منبع: تردینگ ویو

در سقوط اخیر بازار ارز دیجیتال، قیمت متیک‌ یک سقوط V شکل را از مقاومت ۱.۳ دلاری داشته و همچنین کاهش ۴۱.۳ درصدی را به ثبت رسانده است و به حمایت محلی ۰.۷۶ دلار سقوط کرده است. 

مقاله پیشنهادی: پالیگان چیست

در حال حاضر، متیک‌ با قیمت ۰.۷۸۳ دلار در حال خرید و فروش است، اما افزایش حجم فروش در سه روز اخیر نشان می‌دهد که این کاهش می‌تواند بیشتر شود. بنابراین، با فروش مداوم متیک توسط فروشندگان، قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند از سطح حمایتی ۰.۷۶ دلار عبور کند و شاهد نزول بیشتر باشد. 

این رخداد، قیمت متیک‌ را تا ۱۱.۵ درصد کاهش می‌دهد تا سطح حمایتی ترکیبی ۰.۷ دلار و سطح ۰.۶۱۸ اندیکاتور فیبوناچی اصلاحی را دوباره تست کند‌‌. علاوه بر این، این سطح حمایتی به اندازه کافی قوی به نظر می‌آید که بتواند روند نزولی را به صعودی تغییر دهد‌. 

تحلیل قیمت متیک‌ با استفاده از اندیکاتورهای تکنیکال ارزهای دیجیتال

اندیکاتور مکدی (MACD): این اندیکاتور نزولی است و خطوط سیگنال به زیر سطح خنثی رفته است. همچنین نشان می‌دهد که قدرت این ارز در دست فروشندگان است‌.

اندیکاتور میانگین متحرک ساده (EMA): میانگین‌های متحرک طولانی مدت (100 و 200 روزه) تاکید بر روند خنثی این ارز دارند. اما، میانگین‌های متحرک ساده (20 و 50 روزه) سقوط را نشان می‌دهند که نشان از افزایش فشار فروش دارد‌. 

تحلیل قیمت متیک در تایم فریم روزانه

قیمت روز متیک‌: ۰.۷۸ دلار

روند قیمت ارز دیجیتال متیک: نزولی

نوسانات ارز متیک: کم نوسان

محدوده کلیدی مقاومت: 1.0352 و 1.2971 دلار 

محدوده کلیدی حمایت: 0.7 و 0.76

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش متیک صرافی ارز دیجیتال همتاپی

منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *