دلایل رشد ۱۲ درصدی قیمت متیک از نگاه تحلیلگر ارشد بلومبرگ

دلایل رشد 12 درصدی قیمت متیک از نگاه تحلیلگر ارشد بلومبرگ | همتاپی

مایک مک گلون (Mike MacGlone)، تحلیل‌گر ارشد پایگاه بلومبرگ، دیدگاه اخیر خود در مورد بازار ارزهای دیجیتال و جدیدترین موضوعات مورد بحث را به اشتراک گذاشت. او با انتشار گزارشی، در مورد راه حل‌های لایه 2 اتریوم اظهار نظر کرد و عملکرد شبکه پالیگان و افزایش قیمت متیک را بی همتا دانست.

به عقیده او پالیگان بلاک‌چین مورد علاقه‌ی توسعه دهندگان است، زیرا از تکنولوژی بسیار پیشرفته اثبات دانش صفر (‌Zero-knowledge) بهره می‌برد که موجب امنیت و افزایش سرعت تراکنش‌ها می‌شود.

مک گلون افزود :

بزرگترین پلتفرم‌های دیفای اتریوم، همچون آوی (Aave) و یونی سوآپ (Uniswap) در صدد انتقال به بلاکچین پالیگان هستند. تعداد اپلیکیشن های غیر متمرکز (Decentralized Applications) بر روی پالیگان، تقریبا ½ تعداد اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز روی اتریوم و بیش از 3 برابر اپلیکیشن‌های نزدیک‌ترین رقیب لایه 2 اش می‌باشد. 

پالیگان به دلیل پیشتازی در امر پیشرفت و توسعه، به عنوان بستری مناسب برای ان اف تی‌ها (NFT) و همچنین Web3.0  انتخاب شده است. 

تعداد موسساتی که تمایل به پیوستن به دنیای دیجیتال دارند، دائم در حال افزایش است و به نظر می‌رسد استفاده از بستر بلاکچین پالیگان اولین گزینه مدنظر آنها باشد.    طی یکسال اخیر، شرکت‌های بزرگی همانند: متا (FaceBook)، کوکا کولا (Coca-Cola)، استارباکس (StarBucks) و ردیت (Reddit) به کمک این بلاکچین به دنیای Web3.0 قدم گذاشته‌اند.

مطالب مرتبط: افزایش ۸ درصدی قیمت متیک در آستانه بروزرسانی جدید شبکه پالیگان

پرایس اکشن قیمت متیک

رشد قیمت توکن متیک (MATIC) تا حدودی نمایانگر پیشرفت و عملکرد ممتاز پالیگان بوده است.قیمت پالیگان از آغاز سال 2023 تا به حال 50% رشد داشته که 12%  آن در ماه فوریه اتفاق افتاده است. در این مدت ، قیمت متیک نسبت به قیمت (ETH) رشدی 15% داشته است.

مقاله پیشنهادی: پالیگان چیست

در زمان نگارش این مقاله قیمت متیک در محدوده 1.19 دلار در نوسان است و اگر بتواند این نقطه را که سومین برخورد در کانال صعودی‌اش است را حفظ کند می‌تواند به سمت 1.35 دلار حرکت کند.

اما به نظر می‌رسد شرایط این رشد برای متیک محیا نیست و قرار است این جفت ارز باری دیگر فرصت خرید متیک را به هوادارانش در قیمت 1 دلار بدهد!

برای اطلاع از آخرین اخبار متیک، به مقاله تحلیل متیک مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش متیک صرافی ارز دیجیتال همتا پی

منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *