متیک تمام سود تیر ماه را پس گرفت؛ آیا روند نزولی پالیگان به پایان رسیده است؟

تحلیل قیمت متیک | همتاپی

پالیگان تمام سود خود در ماه جولای (تیر) را از دست داده است؛ اما شاخص‌های موجود نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال می‌تواند دوباره آن‌ها را پس بگیرد. اما سوال این جا است که با وجود روند ضعیف بیت کوین، چقدر احتمال این وجود دارد که پالیگان دوباره رشد کند؟

برای خرید و فروش متیک در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم متیک بخرم

روند اصلاحی پالیگان به کف ماه جولای (تیر) رسیده و تمام دستاوردهای اخیر این ارز دیجیتال را از بین برده است. با این وجود، خرید متیک در ابتدای هفته جاری افزایش یافته است.

روند نزولی پالیگان که از اواسط ماه جولای (تیر) آغاز شده بود، در اوایل ماه آگوست (مرداد) هم ادامه داشته است. در این مدت روند بیت کوین هم ضعیف بود و بیشتر آلت کوین‌ها هم سودهای ماه قبل خود را از دست دادند. به عبارت دقیق‌تر، پالیگان بعد از رسیدن به محدوده ۰.۸۹ دلار بیشتر از ۲۵ درصد کاهش یافته و به حدود ۰.۶۵ دلار رسیده است.

مقاله پیشنهادی: پالیگان چیست

با این وجود، MATIC بعد از رسیدن به کف ماه جولای (تیر) با فشار خرید خوبی مواجه شده است. با وجود افزایش اندک تقاضای MATIC، بیت کوین در حال حاضر در تلاش کرد تا محدوده ۲۹۰۰۰ دلار را حفظ کند و سقوط بیشتر قیمت آن می‌تواند خریداران MATIC را به خطر بیندازد.

آیا پالیگان می‌تواند ناحیه ۳۸.۲٪ اصلاحی فیبوناچی را حفظ کند؟

شاخص قدرت نسبی و جریان پول چیکین | همتاپی

قیمت، شاخص قدرت نسبی و جریان پول چیکین، منبع: تریدینگ ویو

اگر شاخص فیبوناچی را بین کف ژوئن (خرداد) و اوج جولای (تیر) قرار دهیم، متوجه می‌شویم که پالیگان ناحیه ۵۰٪ اصلاحی فیبوناچی در محدوده ۰.۷ دلار را از دست داده است. علاوه بر این، پالیگان تاکنون دو بار به ناحیه ۳۸.۲٪ اصلاحی فیبوناچی در محدوده ۰.۶۵۵ دلار برخورد کرده است.

در زمان نگارش این خبر، پالیگان در بالای سطح ۳۸.۲٪ اصلاحی فیبوناچی قرار داشت؛ اما ساختار بازار این ارز دیجیتال همچنان نزولی بود. با این حال، باید به این نکته توجه داشته باشیم که MATIC نتوانسته است سطح ۵۰٪ اصلاحی فیبوناچی را حفظ کند.

مطالب مرتبط: بهترین کیف پول پالیگان (Matic) در سال ۲۰۲۳

اردر بلاک‌های صعودی در نمودارهای روزانه و هفتگی پالیگان در زیر محدوده ۳۸.۲٪ اصلاحی فیبوناچی قرار دارند. اگر پالیگان این ناحیه فیبوناچی را از دست بدهد، ممکن است دوباره سقوط کند. بنابراین، سطوح ۳۸.۲٪ و ۲۳.۶٪ اصلاحی فیبوناچی اهمیت زیادی برای خریداران پالیگان دارند.

در زمان نگارش این مقاله شاخص قدرت نسبی MATIC و جریان پول چیکین پایین‌تر از محدوده‌های خنثی قرار دارد. این مسئله نشان می‌دهد که فشار خرید و جریان ورود سرمایه پالیگان ضعیف است و اگر بیت کوین روند قوی به دست نیاورد و به بالای محدوده ۲۹۵۰۰ دلار نرسد، ناحیه ۵۰٪ اصلاحی فیبوناچی این ارز دیجیتال ممکن است به عنوان یک مانع قوی عمل کند.

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

خرید پالیگان افزایش یافته است

تعداد خرید و فروش پالیگان | همتاپی

تعداد خرید و فروش پالیگان

شاخص‌های کلی پالیگان در بازار اسپات نشان می‌دهد که تقاضای این ارز دیجیتال در ابتدای هفته جاری افزایش یافته است.

با توجه به داده‌های وب‌سایت کریپتومتر (CryptoMeter)، تعداد معاملات خرید پالیگان در زمان نگارش این مطلب از معاملات فروش آن پیشی گرفته است؛ اما کاهش ۴۰ درصدی حجم کلی این ارز دیجیتال می‌تواند جلوی رشد آن را بگیرد.

علاوه بر این، بازار فیوچرز افزایش تقاضای MATIC در مدت مذکور را ثبت کرده است. طبق داده‌های وب‌سایت کوینالیز (Coinalyze)، رشد شاخص CVD نشان می‌دهد که اوپن اینترست پالیگان از ۱۲۲ میلیون دلار به بیش از ۱۲۷ میلیون دلار افزایش یافته است.

آیا شما نظر دیگری غیر از این تحلیل متیک دارید؟ خوشحال می‌شویم که نظرات خود را در بخش کامنت‌ها به اشتراک بگذارید
منبع: ambcrypto
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *