قیمت لایت کوین بیش از ۸ درصد افزایش یافت؛ تحلیل قیمت لایت کوین امروز

قیمت لایت کوین بیش از ۸ درصد افزایش یافت؛ تحلیل قیمت لایت کوین امروز

ارز لایت کوین (LTC) یک الگوی انباشت را رقم زده است و شکست سطح فعلی لایت کوین می‌تواند قیمت این ارز را به ۹۰ دلار و حتی بیشتر نیز برساند. 

در چارت قیمت لایت کوین، شکست سطح انباشت به وضوح دیده می‌شود که این اتفاق می‌تواند قیمت لایتکوین را ۹۰ دلاری و یا حتی بیشتر کند. 

اکانت Nebraskangooner در صفحه رسمی توییتری خود در مورد لایتکوین این گونه نوشته است:

اخرین تحلیل لایت کوین

تست مجدد سطح انباشت و شکست این سطح، بصورت کامل اتفاق افتاده است. میانگین‌های متحرک نیز صعودی هستند. با گرفتن مومنتوم این حرکات، قیمت به راحتی و خیلی سریع به بیش از ۹۰ دلار می‌رسد.

لایتکوین (litecoin) به عنوان یکی از آلتکوین‌هایی که در ماه گذشته بهترین عملکرد را در کل بازار ارزهای دیجیتال داشته است، باعث غافلگیری همگان شده است. این ارز در ماه گذشته بیش از ۲۰ درصد رشد و در بازه ۳ ماه بیش از ۳۰ درصد رشد قیمتی را تجربه کرده است. 

نکته مهم اینجاست که بیت کوین، اتریوم و سایر آلتکوین‌ها تحت فشار فروش و روند نزولی بوده‌اند، اما لایتکوین عملکردی عالی با سودهای چشم گیر، از خود نشان داده است. 

تحلیل داده‌های درون زنجیره‌ای: تعداد کیف پول‌های لایت کوین در حال افزایش هستند

طبق داده‌های  درون زنجیره‌ای منتشر شده، تعداد کیف پول‌های لایتکوین با افزایش قیمت این ارز، افزایش پیدا کرده‌اند. در روز یکشنبه ۴ دسامبر (۱۳ آذر)، بنیاد لایتکوین در صفحه رسمی توییتر خود نوشت: 

طبق داده‌های درون زنجیره‌ای، تعداد کیف پول‌های لایتکوین با سرعت ثابتی در حال افزایش هستند. تعداد این کیف پول‌ها در ابتدای سال، حدودا ۱۱۷ میلیون عدد بوده است و اکنون به ۱۶۲ میلیون کیف پول رسیده است و این رشد هنوز متوقف نشده است. 

از سویی دیگر، شبکه لایتکوین هر روز به نقطه عطف مهمی دست می‌یاد. طبق داده‌های منتشر شده، از زمان آغاز کار شبکه لایتکوین، مبلغی بیش از یک تریلیون دلار در این شبکه جابه جا شده است. بروزرسانی رسمی از شبکه لایتکوین می‌گوید:

هش ریت فعلی شبکه جهانی لایتکوین 613.81TH/s و تعداد بلاک‌ها 2,380,689 با سختی شبکه 19,865,123.41 می‌باشد.

علاوه بر این، می‌دانیم که، تیم لایتکوین فعالانه بر روی ارتقای پروتکل میمبل ویمبل (Mimblewimble) خود کار می‌کند. این پروتکل نوید ویژگی‌های حفظ حریم خصوصی، امنیت، و مقیاس پذیری قوی را می‌دهد. 

در نهایت لایتکوین با عملکردی که اخیرا داشت، توجه معامله گران ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است و جایگاه خودش را در میان ۱۰ آلتکوین برتر به چالش می‌کشد. اما سوالی که باقی می‌ماند این است که آیا قیمت لایتکوین تا قبل از پایان سال میلادی ۲۰۲۲ به ۱۰۰ دلار می‌رسد‌ یا خیر؟ برای اطلاع از آخرین تحلیل های لایتکوین به صفحه تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین مراجعه نمایید. 

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش لایت کوین صرافی ارز دیجیتال همتا پی

منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *