بررسی سناریو صعودی و نزولی قیمت لایت کوین

بررسی سناریو صعودی و نزولی قیمت لایت کوین | همتاپی

قیمت لایت کوین (LTC) در تلاش برای بازگشت رو به بالا از محدوده 75 دلار و عبور از مقاومت 82 و 85 دلار است. گرچه رسیدن به این سطوح می‌تواند ریزش مجدد قیمت لایتکوین را به دنبال داشته باشد.

قیمت لایت کوین به آرامی در حال افزایش و حرکت به سمت 85 دلار است. در نمودار 4 ساعته، قیمت لایتکوین پایین‌تر از 85 دلار و میانگین متحرک ساده 100 (SMA100) قرار دارد.

برای خرید و فروش لایت کوین در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم لایت کوین بخرم

تداوم روند نزولی لایت کوین

در هفته گذشته قیمت لایتکوین در تلاش برای عبور از سد 90 دلار بود. با این حال لایتکوین نیز مانند بیت کوین و اتریوم دچار اصلاح قیمت شد و اکنون ضمن از دست دادن حمایت 85 دلار، پایین‌تر از این محدوده خرید و فروش می‌شود. علاوه بر این، در نمودار 4 ساعته لایتکوین، شاهد شکست رو به پایین یک کانال صعودی مهم بودیم که حمایت آن در محدوده 86 دلار قرار داشت.

طی این افت قیمت، ارزش لایتکوین به 75.26 دلار رسید و اکنون قیمت لایت کوین در تلاش برای بهبود و حرکت رو به بالا است.

مطالب مرتبط: آیا لایت کوین به قیمت ۱۸۰ دلار خواهد رسید؟

در نمودار 4 ساعته، قیمت لایتکوین پایین‌تر از 85 دلار و میانگین متحرک ساده 100 (SMA100) قرار گرفته است و موفق به عبور از سطح 23.6 درصد فیبوناچی اصلاحی مربوط به ریزش 89.13 تا 75.26 دلار شده است.

در جهت صعودی، اولین مقاومت پیش روی لایتکوین، ناحیه 82 دلار است. این مقاومت در نزدیکی سطح 50 درصد فیبوناچی اصلاحی مربوط به ریزش 89.13 تا 75.26 دلار قرار گرفته است. مقاومت مهم بعدی نیز در سطح 85 دلار قرار دارد. در صورت عبور قیمت از 85 دلار، می‌توان انتظار داشت که افزایش قیمت لایتکوین ادامه پیدا کند.

نمودار قیمت لایت کوین به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت لایتکوین به دلار. منبع: تردینگ ویو

در صورت رخ دادن این وضعیت احتمال دارد که قیمت لایتکوین تا سطوح 90 و 92 دلار پیشروی کند. در صورت تداوم افزایش قیمت لایتکوین، هدف قیمتی بعدی 100 دلار خواهد بود.

سناریو نزولی لایتکوین

در صورت که لایت کوین از مقاومت 82 دلار عبور کند، اصلاح جدیدی رخ می‌دهد. با فرض وقوع ریزش قیمت لایتکوین، سطح 78 دلار اولین حمایت خواهد بود.

حمایت بعدی نیز سطح 75 دلار خواهد بود که در صورت عبور قیمت از این حمایت، با خطر افت قیمت تا 72 دلار مواجه خواهیم شد. تداوم این روند نزولی و ادامه افت قیمت لایتکوین، احتمالاً باعث رسیدن قیمت به 65 دلار خواهد شد.

اندیکاتور‌های تحلیل تکنیکال قیمت لایت کوین

نمودار مکدی (MACD) 4 ساعته: شیب اندیکاتور MACD در ناحیه صعودی در حال افزایش است.

نمودار شاخص قدرت نسبی (RSI) 4 ساعته: RSI یا شاخص قدرت نسبی، پایین‌تر از 5 قرار دارد.

سطوح حمایت اصلی: 78 و سپس 75 دلار

سطوح مقاومتی اصلی: 82 و 85 دلار

برای دریافت آخرین تحلیل‌های لایتکوین، به صفحه تحلیل و پیش بینی لایت کوین مراجعه کنید.

منبع: www.newsbtc.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *