رشد ۱۰ درصدی پالیگان تا کجا ادامه دارد؟ تحلیل ارز ماتیک

پیش بینی قیمت ارز ماتیک | همتاپی

قیمت پالیگان (ارز متیک) به کمک محدوده حمایتی ۰.۵۵ دلار افزایش یافته است. تحلیلگران باور دارند که متیک ممکن است به‌زودی به مقاومت‌های ۰.۷۲۵ و ۰.۷۵۰ دلار برسد.

قیمت پالیگان در تلاش است که به روند صعودی خود در بالای مقاومت ۰.۶۰ دلار ادامه دهد. این ارز دیجیتال اکنون در بالای محدوده ۰.۶۴ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ دوره‌ای‌ خود (در نمودار ۴ساعته) قرار دارد. یک خط روند نزولی مهم در نمودار ۴ ساعته این در نزدیکی مقاومت ۰.۶۰۵ دلار ایجاد شده است. به‌طور کلی، احتمال این وجود دارد که پالیگان خود را به بالای مقاومت ۰.۷۲۵ دلار برساند.

قیمت پالیگان بهبود می‌یابد

در چند روز گذشته، قیمت پالیگان در بالای محدوده ۰.۸۰ دلار قرار داشت؛ اما ناگهان سقوط کرد و با رسیدن به زیر حمایت ۰.۷۵ دلار وارد یک روند نزولی شد. 

کف این ارز دیجیتال در روند مذکور در محدوده ۰.۵۴۳۲ دلار ایجاد شده؛ اما هم‌اکنون در تلاش است که مانند اتریوم و بیت کوین به رشد جدید خود ادامه دهد. پالیگان به‌ راحتی توانسته از محدوده مهم ۰.۶ دلار عبور کند و با شکستن خط روند نزولی مذکور، خود را به بالای محدوده ۰.۶۰۵ دلار رسانده است.

پالیگان حتی از محدوده ۲۳.۶ درصدی اصلاحی فیبوناچی خود در خط روند نزولی رسم‌شده از اوج ۰.۹۰۶۷ دلار تا کف ۰.۵۴۳۲ دلار هم عبور کرده است. 

مقاله پیشنهادی: پالیگان چیست

همان طور که گفته شد، این ارز دیجیتال در حال حاضر در بالای مقاومت مهم ۰.۶۴ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره‌ای خود (در نمودار ۴ ساعته) قرار دارد و باید با مقاومت ۰.۷۲۵ دلار مواجه شود.

اگر پالیگان بتواند از مقاومت ۰.۷۲۵ دلار یا سطح ۵۰ درصدی اصلاحی فیبوناچی خود (در خط روند نزولی رسم‌شده از اوج ۰.۹۰۶۷ دلار تا کف ۰.۵۴۳۲ دلار) عبور کند، ممکن است همچنان به رشد خود ادامه دهد. در این صورت، مقاومت بعدی این ارز دیجیتال در محدوده ۰.۷۸ دلار قرار دارد.

نمودار آینده ارز پالیگان | همتاپی

نمودار قیمت ارز ماتیک، منبع: تریدینگ ویو

عبور از مقاومت ۰.۷۸ دلار، پالیگان را وارد یک روند صعودی پایدار می‌کند. در این صورت، قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند به سمت محدوده‌ ۰.۸۰ دلار یا ۰.۸۲ دلار حرکت کند.

در چه صورتی قیمت پالیگان کاهش می‌یابد؟

به‌طور کلی، اگر پالیگان نتواند خود را به بالای محدوده ۰.۷۲۵ دلار برساند، ممکن است وارد یک روند اصلاحی جدید شود. در این صورت، اولین حمایت این ارز دیجیتال در نزدیکی محدوده ۰.۶۵ دلار قرار دارد.

مهم‌ترین مقاومت پالیگان هم سطح ۰.۶۲۵ دلار محسوب می‌شود. اگر قیمت این ارز دیجیتال به زیر محدوده ۰.۶۲۵ دلار برسد، ممکن است در ادامه تا محدوده ۰.۶۰ دلار هم سقوط کند. در این صورت، حمایت بعدی پالیگان در محدوده ۰.۵۵ دلار قرار دارد.

شاخص‌های تکنیکال

پیش بینی قیمت ارز متیک از لحاظ شاخص‌های مهم تکنیکال به صورت زیر است.

شاخص مکدی (MACD) در نمودار ۴ ساعته: قدرت آن در ناحیه صعودی افزایش یافته است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار ۴ساعته پالیگان: در بالای محدوده ۵۰ قرار دارد.

مهم‌ترین حمایت‌ها: ۰.۶۵ دلار و ۰.۶۲۵ دلار

مهم‌ترین مقاومت‌ها: ۰.۷۲۵ دلار، ۰.۷۵ دلار و ۰.۷۸ دلار

به نظر شما  پالیگان می‌تواند خود را به بالای محدوده ۰.۷۲۵ دلار برساند؟ یا راه دیگری را در پیش می‌گیرد؟ منتظر دیدن نظرات شما در بخش کامنت‌ها هستیم.
منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *