بررسی احتمال رسیدن یونی سواپ به بالای ۶ دلار؛ تحلیل UNI

تحلیل قیمت یونی سواپ |‌همتاپی

قیمت یونی سواپ (UNI) به بالای محدوده ۵.۳۵ دلار رسیده است و به احتمال زیاد می‌تواند در کوتاه‌مدت به بالاتر از محدوده ۶ دلار و یا حتی ۶.۲ دلار برسد.

برای خرید و فروش یونی سواپ در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم یونی سواپ بخرم

توکن UNI بعد از اینکه به بالای سطح ۴.۷۵ دلار رسید، روند صعودی جدیدی را شروع کرد. قیمت این ارز دیجیتال در حال حاضر در بالای محدوده ۵.۹ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ دوره‌ای (در نمودار ۴ ساعته) قرار دارد.

در نمودار ۴ ساعته یونی سواپ یک مثلث انقباضی مهم هم در نزدیکی مقاومت ۵.۳۵ ایجاد شده بود که هم‌اکنون شکسته شده است. اگر این ارز دیجیتال بتواند در کوتاه‌مدت از سطوح مقاومتی ۶ و ۶.۲ دلار عبور کند، می‌تواند به رشد خود ادامه دهد.

یونی سواپ دوباره توجه معامله‌گران را به خود جلب می‌کند

یونی سواپ در ۲۴ ساعت گذشته پایه خود را در بالای محدوده ۵ دلار ایجاد کرد و روند جدیدی را آغاز نمود. خریداران این ارز دیجیتال توانسته‌اند مانند بیت کوین و اتریوم قیمت UNI را هم افزایش دهند و به بالای سطوح مقاومتی ۵.۲۵ و ۵.۳ دلاری برسانند.

همان طور که گفته شد در این مدت مقاومت مثلث انقباضی مهم موجود در نمودار ۴ ساعته یونی سواپ در نزدیکی محدوده ۵.۳۵ دلار هم شکسته شد. این ارز دیجیتال باز هم به روند صعودی خود ادامه داد و به محدوده ۶.۳ دلار رسید.

گفتنی است که اوج UNI در نزدیکی محدوده ۶.۲۹۱ دلار تشکیل شده و بعد از برخورد به آن قیمت این ارز دیجیتال کمی کاهش یافته است. 

روند نزولی مذکور هم‌اکنون قیمت یونی سواپ را به زیر سطح ۶ دلار رسانده و سطح ۵۰ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در روند صعودی رسم‌شده از کف ۵.۰۹ دلار تا اوج ۶.۲۹۱ دلار) را آزمایش کرده است.

نمودار قیمت یونی سواپ | همتاپی

نمودار ۴ ساعته یونی سواپ، منبع: تریدینگ ویو

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

در حال حاضر قیمت توکن UNI در بالای محدوده ۵.۵ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ دوره‌ای (در نمودار ۴ ساعته) قرار دارد. این ارز دیجیتال در روند صعودی خود با مقاومت‌های مهمی در نزدیکی محدوده‌های ۶ و ۶.۱ دلار مواجه است. با عبور از محدوده ۶.۱ دلار، یونی سواپ می‌تواند در کوتاه‌مدت سود قابل‌توجهی به دست بیاورد. مقاومت کلیدی UNI هم می‌تواند در نزدیکی محدوده ۶.۳  دلار باشد که عبور از آن، این ارز دیجیتال را به مقاومت بعدی‌اش یعنی سطح ۶.۸ دلار سوق می‌دهد. در صورت تداوم روند صعودی مذکور یونی سواپ می‌تواند به محدوده ۷ دلار برسد.

مطالب مرتبط: تفاوت ورژن های مختلف یونی سواپ، کدام نسخه بهتر است؟

محدوده‌های حمایتی یونی سواپ

اگر قیمت UNI به بالای ۶ دلار یا ۶.۲ دلار نرسد ممکن است کاهش یابد. در این صورت اولین حمایت اصلی این ارز دیجیتال در نزدیکی سطح ۵.۷۰ دلار و حمایت بعدی آن نزدیک به سطح ۵.۵ دلار است.

شایان ذکر است که آخرین مقاومت در نزدیکی محدوده ۶۱.۸ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در روند صعودی رسم‌ شده از کف ۵.۰۹ دلار تا اوج ۶.۲۹۱ دلار) قرار دارد. در صورتی که یونی سواپ به زیر محدوده ۵.۵ دلار برسد، ممکن است تا محدوده ۵.۱ دلار کاهش یابد.

شاخص‌های تکنیکال

تحلیل یونی سواپ از نگاه شاخص‌های مهم تکنیکال به شرح زیر است.

شاخص مکدی (MACD) در نمودار ۴ ساعته: قدرت آن در ناحیه صعودی افزایش یافته است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار ۴ ساعته: به بالای سطح ۵۰ رسیده است.

مهم‌ترین حمایت‌ها: ۵.۶۵ دلار، ۵.۵ دلار و ۵.۱ دلار

مهم‌ترین مقاومت‌ها: ۶ دلار، ۶.۳ دلار و ۶.۸ دلار

آیا یونی سواپ به بالای 6 دلار خواهد رسید؟ نظر شما درباره 7 دلار چیست؟ در بخش کامنت‌ها نظرات خود را به اشتراک بگذارید.
منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *