استقبال نهنگ‌های اتریوم از پالیگان؛ باید منتظر رشد قیمت متیک باشیم؟

استقبال نهنگ‌های اتریوم از پالیگان؛ باید منتظر رشد قیمت متیک باشیم؟ | همتاپی

در حال حاضر پالیگان (متیک) در پی فشار فروش ناشی از ریزش اخیر بازار، در میان 8 رمزارز با بیشترین حجم معاملات قرار گرفته است. با این حال متیک‌ (MATIC) بار دیگر به یکی از گزینه های اصلی نهنگ‌های اتریوم تبدیل شده است.

نهنگ‌های اتریوم در حال انباشت متیک‌

بر اساس داده‌های وال استیت (Whale Stats) در روز 14 دسامبر (23 آذر)، متیک‌ به جمع 10 رمزارز برتر از لحاظ میزان خرید توسط نهنگ‌های اتریوم پیوسته است. از لحاظ میزان حجم معاملات نیز متیک‌ به عدد 49,650 دلار رسیده و از این لحاظ نیز در میان برترین‌ها قرار گرفته است. قابل ذکر است که در 24 ساعت گذشته قیمت متیک با افزایش حدوداً 3 درصدی همراه بوده است.

مقاله پیشنهادی: پالیگان چیست

در این داده‌ها همچنین ذکر شده است که حجم خرید متیک، توسط نهنگ‌های اتریوم، ارزشی بالغ بر 3.7 میلیون دلار داشته است. داده‌های پلتفرم whale Alert نیز حاکی از انتقال تعداد زیادی متیک‎‌ به ارزش 9.2 میلیون دلار از صرافی بایننس به یک کیف پول ناشناس است. در حال حاضر نهنگ‌های اتریوم مجموعا چیزی به ارزش 18 میلیون دلار توکن متیک‌ نگهداری می‌کنند. این میزان حدود 2.48 درصد از سبد آن‌ها را شامل می‌شود. در حال حاضر استیبل کوین DAI با نسبت 2.57 درصد، بزرگترین دارایی نهنگ‌های اتریوم به شمار می‌رود.

تحلیل قیمت متیک

بر اساس تحلیل تکنیکال، حداقل قیمت متیک‌ تا پایان سال 2022 حدود 0.859914 دلار خواهد بود و در صورت افزایش قیمت، بیشینه قیمت به 0.9799 دلار خواهد رسید. بر همین اساس، میانگین قیمت معاملات نیز در محدوده 0.949905 دلار خواهد بود. در زمان نگارش این مطلب، قیمت لحظه‌ای متیک برابر با 0.9 دلار است. با توجه به انباشت متیک‌ توسط نهنگ‌ها، شاید در روزهای آینده شاهد افزایش قیمت این رمزارز باشیم.

قیمت لحظه‌ای متیک 

براساس داده‌های CoinMarketCap، حجم معاملات روزانه متیک‌ برابر با 361,504,687 دلار بوده و قیمت لحظه‌ای آن نیز برابر با 90 سنت است. در 24 ساعت گذشته قیمت متیک‌ 2.56 درصد افزایش داشته و ارزش بازار پالیگان به 8,062,206,164 دلار رسیده است.

نمودار قیمت متیک به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت متیک به دلار. منبع: تردینگ ویو

حداکثر توکن قابل عرضه متیک‌ برابر با 10 میلیارد توکن است که از این تعداد، 8,734,317,475 عدد وارد چرخه بازار شده است.

برای اطلاع از آخرین اخبار متیک، به مقاله تحلیل متیک مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش متیک صرافی ارز دیجیتال همتا پی

منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *