آیا قیمت ترون برای شروع روند صعودی آماده می‌شود؟

آیا روند صعودی قیمت ترون ادامه دارد؟ | همتاپی

روند صعودی قیمت ترون با افزایش حجم ارزش بازار و حجم معاملات آن ادامه یافته است. در نمودار این ارز دیجیتال، باندهای بولینگر گسترش یافته‌اند که نشان می‌دهد نوسانات و قیمت آن ممکن است افزایش یابد. کندل‌ صعودی ترون و شاخص‌های kst و roc نشان می‌دهند که این ارز دیجیتال می‌تواند از سطوح مقاومت پیش روی خود عبور کند.

در ۲۴ ساعت گذشته بعد از این که قیمت ترون حمایت خود را در کف 0.06853 دلار پیدا کرد، خریداران توانستند دوباره کنترل روند آن را به دست بگیرند. به همین خاطر، این ارز دیجیتال توانست به اوج روزانه ۰.۰۶۹۷۸ دلار برسد. سپس قیمت ترو‌ن موقعیت خود را حفظ کرد و با رشدی ۱.۳۰ درصدی به ۰.۰۶۹۴۵ دلار رسید.

در این روند صعودی، ارزش بازار و حجم معاملات روزانه ترو‌ن نیز به‌ترتیب ۰.۸۶ و ۱۲.۰۹ درصد افزایش یافته و به‌ محدوده‌های 6,353,223,872 و 221,722,321 دلار رسیده است. رشد ارزش بازار و حجم معاملات 24ساعته، نشان‌دهنده بازاری صعودی است؛ چرا که معامله‌گران به خرید ترون ادامه داده‌اند. به‌عبارت دیگر، خریداران با رشد تقاضای این ارز دیجیتال توانستند از اوج قیمتی روزانه ۰.۰۶۹۷۸ دلار دفاع کنند که نشان می‌دهد روند مثبت ترو‌ن ادامه خواهد داشت.

نمودار قیمت ترون به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت ترون به دلار. منبع: تردینگ ویو

مقاله پیشنهادی: ترون چیست

در نمودار چهارساعته قیمت ترو‌ن، باندهای بولینگر در حال افزایش هستند. به‌عبارت دقیق‌تر، باند بالا و پایین به‌ترتیب در محدوده‌های 0.07025058 و 0.06780693 قرار دارند که نشان می‌دهد روند این ارز دیجیتال صعودی است. وقتی باندهای بولینگر از هم دور می‌شوند، نوسانات ارزهای دیجیتال افزایش می‌یابد. در نتیجه، می‌توان گفت که قیمت ترون احتمالاً به روند صعودی خود ادامه می‌دهد و به‌زودی از باند بالایی عبور می‌کند. در پرایس اکشن این ارز دیجیتال هم یک کندل صعودی ایجاد شده است. بدنه این کندل به سمت بالا مایل شده که باز هم نشان‌دهنده افزایش روند صعودی قیمت ترو‌ن است.

مطالب مرتبط: پیش بینی قیمت ترون: الگوی مثلث نزولی، آینده ترون را رقم می‌زند

اندیکاتور ((kst)know sure thing) نیز از خط سیگنال خود عبور کرده و وارد منطقه مثبتِ 2.5004 شده است. این شاخص هم نشان می‌دهد که قیمت ترون در روزهای آینده افزایش می‌یابد و هم‌اکنون زمان بسیار خوبی برای خرید این ارز دیجیتال محسوب می‌شود.

شاخص roc در نمودار روزانه قیمت ترون هم نشان می‌دهد که قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند رشد کند. با توجه به این شاخص، کندل‌ صعودی و شاخص kst، می‌توان ادعا کرد که ترون احتمالاً روند صعودی خود را حفظ می‌کند و قیمت آن در کوتاه‌مدت با رشد بیشتری مواجه می‌شود.

نمودار 4 ساعته قیمت ترون به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار 4 ساعته قیمت ترون به دلار. منبع: تردینگ ویو

در نمودار ۴ ساعته قیمت ترو‌ن، اندیکاتور فیشر (fisher ) به محدوده ۱.۱۳ رسیده است و نشان می‌دهد که حرکت مثبت قوی در این ارز دیجیتال وجود دارد. طبق این شاخص می‌توان گفت که خریداران حاضرند ترو‌ن را در قیمت‌های بالاتر بخرند و این ارز دیجیتال ممکن است به‌زودی از مقاومت فعلی خود عبور کند. به‌عبارت دیگر، خریداران ترون ممکن است در چند ساعت آینده فعال شوند و با شکست مقاومت پیش روی آن، قیمت این ارز دیجیتال را افزایش دهند.

قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی rsi در محدوده ۵۴.۷۴ نشان می‌دهد که ترون نه در حالت اشباع خرید است و نه در حالت اشباع فروش. در نتیجه، معامله‌گران کوتاه‌مدت می‌توانند سرمایه‌گذاری خود را در این ارز دیجیتال آغاز کنند. علاوه بر این، همان‌طور که شاخص فیشر نشان می‌دهد، حرکت صعودی ترو‌ن قدرت زیادی دارد و اگر خریداران همچنان قیمت آن را بالاتر ببرند و مقاومت آن را بشکنند، یک شکست مقاومتی ممکن است در نمودار این ارز دیجیتال ایجاد گردد.

نمودار قیمت ترون و شاخص‌های تحلیل تکنیکال قیمت | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت ترون و شاخص‌های تحلیل تکنیکال قیمت. منبع: تردینگ ویو

به‌طور کلی می‌توان گفت که ترو‌ن روند صعودی قوی را آغاز کرده؛ چرا که خریداران این ارز دیجیتال همچنان به افزایش قیمت آن کمک می‌کنند و شاخص‌های تکنیکال هم نشان‌دهنده یک شکست مقاومتی هستند.

برای اطلاع از آخرین اخبار چین‌‌ لینک، به مقاله تحلیل و پیش بینی قیمت ترون مراجعه نمایید.

ترجمه: تیم خرید و فروش ترون صرافی ارز دیجیتال همتاپی

منبع: coinedition.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *