آیا ارز دیجیتال متیک می‌تواند از حمایت مهم خود را حفظ کند؟

آیا ارز دیجیتال متیک می‌تواند از حمایت مهم خود را حفظ کند؟ | همتاپی

قیمت لحظه ای متیک در نمودار هفتگی آن بین دو خط روند صعودی در نوسان است و در کانال ایجاد شده توسط این خطوط حرکت می‌کند. در الگوهای این چنینی معمولاً قیمت دارایی‌ها به‌طور قابل‌توجهی کاهش می‌یابد و به خط روند حمایتی خود می‌رسد. با این حال، معامله‌گران قبل از سرمایه‌گذاری در پالیگان باید به نکات دیگری هم توجه داشته باشند که در ادامه آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

در تئوری، افزایش فاصله بین خطوط این کانال نشان می‌دهد که بلاتکلیفی و بی‌اعتمادی معامله‌گران افزایش یافته است.

علاوه بر این، حمایت چندگانه این ارز دیجیتال در نزدیکی محدوده ۱ دلار نشان می‌دهد که قیمت متیک در آینده ممکن است رشد کند. حجم معاملات روزانه پالیگان نیز ۱۵ درصد کاهش یافته و به ۳۱۸.۵ میلیون دلار رسیده است.

نمودار قیمت متیک به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت متیک به دلار. منبع: تردینگ ویو

با افزایش فشار فروش بازار ارزهای دیجیتال در روزهای اخیر، قیمت متیک نیز کاهش یافته و به خط روند حمایت کانال آن بازگشته است. این خط روند در نزدیکی حمایت روانی ۱ دلار، سطح اصلاحی فیبوناچی ۵۰ درصدی و میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه آن قرار دارد.

حمایت‌های مذکور می‌توانند سکوی پرتاب خوبی برای حامیان پالیگان ایجاد کند و زمان مناسبی برای خرید متیک را در اختیارشان قرار دهد. اگر خریداران این ارز دیجیتال بتوانند متیک را در بالای خط روند صعودی آن نگه دارند، قیمت آن احتمالاً دوباره رشد می‌کند و چرخه صعودیِ الگوی مذکور آغاز می‌شود.

مقاله پیشنهادی: پالیگان چیست

در این صورت، قیمت پالیگان ممکن است نزدیک به ۵۰ درصد رشد کند و به اوج ۱.۵ دلار برسد. 

در هر حال، روند صعودی متیک تا زمانی که خط روند حمایت آن حفظ شود، ادامه دارد؛ زیرا در صورت شکست این خط روند نظریه افزایش قیمت این ارز دیجیتال باطل می‌شود و روند نزولی قبلی ادامه می‌یابد.

شاخص‌های تحلیل تکنیکال قیمت‌ پالیگان

میانگین متحرک نمایی: با کاهش قیمت پالیگان، این ارز دیجیتال پس از دو ماه به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ و ۵۰ روزه خود رسیده است.

شاخص قدرت نسبی: شاخص قدرت نسبی پالیگان به زیر خط میانی آن رسیده که نشان می‌دهد احساسات منفی سرمایه‌گذاران افزایش یافته است.

سطوح قیمتی پالیگان

قیمت فعلی: ۰.۹۹ دلار

روند: نزولی

نوسانات: پایین

مقاومت‌ها: ۱.۰۷ و ۱.۲۴ دلار

حمایت‌ها: ۱و ۰.۹۴ دلار

برای اطلاع از آخرین اخبار متیک‌، به مقاله تحلیل متیک مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش متیک صرافی ارز دیجیتال همتا پی

منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *