تحلیل متیک: علت رشد ۱۷ درصدی قیمت متیک چه بود؟

تحلیل متیک: علت رشد 17 درصدی قیمت متیک چه بود؟ | همتاپی

پلتفرم تحلیلی محبوب سانتیمنت (santiment) در یک پست توئیتری از افزایش میزان فعالیت نهنگ‌ها و در نتیجه افزایش تعداد تراکنش‌های بیش از 100 هزار دلاری متیک (matic) خبر داده است.

علاوه بر این، اخیراً بلاکچین پالیگان (polygon) از آغاز همکاری خود با یک غول بزرگ بانکی در ایالات متحده، برای انجام اولین تراکنش دیفای (defi) این بانک، خبر داده است. در نتیجه این اقدامات، متیک در 24 ساعت گذشته 17 درصد افزایش پیدا کرد.

تراکنش نهنگ‌های متیک، به بالاترین مقدار، پس از ماه فوریه (بهمن 1400) رسیده است

در گزارش سانتیمنت آمده است که اخیراً چندین تراکنش متیک (پالیگان) با ارزش بیش از 100 هزار دلار ثبت شده که بیشترین میزان از ماه فوریه تاکنون بوده است. همچنین در میانه ماه اکتبر (اواخر مهر ماه)، موجودی متیک در کیف پول ارز دیجیتال نهنگ‌هایی که بیش از 10 میلیون متیک نگهداری می‌کنند با افزایش چشمگیری همراه بوده است. به اعتقاد تیم تحلیل کننده سانتیمنت، این اتفاق پیش زمینه‌ای برای پیش بینی بالا رفتن ارزش تراکنش‌ها بوده است.

متیک: ارز دیجیتال شبکه پالیگان | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

متیک: ارز دیجیتال شبکه پالیگان

توئیت سانتیمنت:

به متیک  اعتقاد دارید؟ امروز تعداد تراکنش‌های 100 هزار دلاری یازدهمین رمزارز بزرگ بازار، به بیشترین میزان از ماه فوریه (بهمن 1400) رسید. افزایش چشمگیر موجودی متیک در کیف پول نهنگ‌هایی که بیش از 10 میلیون متیک هولد می‌کنند در میانه ماه اکتبر (اواخر مهر ماه)، نشانه‌ای برای پیش بینی افزایش ارزش تراکنش‌ها بوده است.

بر اساس داده‌های وال استیتس (whale stats)، به طور کلی موجودی توکن بومی شبکه پالیگان (متیک) در کیف پول 100 نهنگ بزرگ زنجیره اتریوم، به 37,377,294  توکن رسیده است.

انتخاب شدن متیک برای اولین تراکنش defi بانک جی پی مورگان  (jp morgan)

مقاله پیشنهادی: پالیگان چیست

دو روز قبل، بانک جی پی مورگان چیس ( jp morgan chase)، غول بانکداری ایالات متحده، اولین تراکنش امور مالی غیرمتمرکز (defi) خود را با استفاده از زیرساخت‌های موجود در شبکه پالیگان و به کمک نسخه اصلاح شده توکن aave به انجام رساند.

این انتقال ارتباطی به تبادل ارزهای دیجیتال نداشت، بلکه هدف از انجام آن، تلاش این بانک برای بررسی پتانسیل‌های موجود در زمینه امور مالی غیر متمرکز بود. در این آزمایش، مبلغ 71 هزار دلار تبدیل به توکن شده و در مقابل توکن ین ژاپن، مورد مبادله قرار گرفت. این توکن‌ها توسط هولدینگ ژاپنی sbi ارائه شده بودند. همچنین چند بانک بزرگ دیگر مانند dbs bank، standard chartered و hsbc holdings در این پروژه مشارکت داشتند.

اینستاگرام نیز قصد دارد با استفاده از پالیگان، وارد دنیای توکن های غیر مثلی (nft) شود.

هم بنیانگذار پلتفرم پالیگان، سَندیپ نِیلوال (sandeep nailwal) در توئیتی اعلام کرد که تا زمان رسیدن متیک به جمع 3 توکن برتر بازار و حضور آن در کنار بیت کوین و اتریوم، از تلاش دست نخواهد کشید.

توئیت سندیپ:

تا زمان رسیدن پالیگان به جایگاه شایسته‌اش، یعنی در میان 3 رمزارز برتر در کنار بیتکوین و اتریوم آرام نخواهم گرفت. هیچ پروژه دیگری به گرد ما هم نخواهد رسید. اینستاگرام و جی پی مورگان طی یک روز از همکاری با پالیگان خبر دادند.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش متیک صرافی ارز دیجیتال همتاپی

منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *