اتصال متامسک به یونی سواپ

اتصال متامسک به یونی سواپ | همتاپی

چگونه باید متامسک را به کیف پول یونی سواپ متصل کنیم؟ 

در این آموزش مشاهده خواهید کرد که چطور می‌توانید نسخه دسکتاپ کیف پول متامسک خود را به صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ متصل کنید.

صرافی غیر متمرکز یونی سواپ یکی از محبوب‌ترین صرافی‌های غیر متمرکز در بازار ارزهای دیجیتال است که تاکنون توانسته است در سه نسخه مختلف توجه اهالی بازار را با موفقیت به خود جلب کند. ویژگی مهم این صرافی استفاده از استخرهای نقدینگی و پرداخت پاداش با ارز دیجیتال یونی است. به همین خاطر بسیاری یونی سواپ را یکی از روش‌های کسب درآمد غیرفعال و مطمئن  در بازار ارزهای دیجیتال می‌دانند. اما چگونه باید به این صرافی متصل شد؟

قبل از شروع آموزش توجه داشته باشید که یونی سواپ یک صرافی غیرمتمرکز و معروفی هست که افراد به واسطه آن می‌توانند سواپ توکن‌های erc20 را روی شبکه اتریوم انجام دهند و برای انجام این معاملات به مقداری ارز اتر روی شبکه اتریوم برای پرداخت کارمزد شبکه نیاز است. و مورد بعدی هم اینکه نحوه اتصال کیف پول متامسک به ورژن های مختلف یونی سواپ مثل ورژن 2 و ورژن 3 یکسان است.

اتصال متامسک به یونی سواپ

برای اتصال کیف پول به صرافی یونی سواپ وارد سایت صرافی یونی سواپ به آدرس   app.uniswap.org شوید و مراحل زیر را دنبال کنید:

 1.  بر روی connect کلیک نمایید (همانطور که در این قسمت مشاهده می‌کنید، شما می‌توانید علاوه بر کیف پول متامسک، با کیف پول‌های coinbasewallet و wallet connect به یونی سواپ متصل شوید که برای اتصال هر یک از این والت‌ها در صورت نداشتن، نیاز هست که آنها را دانلود و نصب کنید.)
 2. نصب متامسک: در این ویدئو شما فقط با نحوه اتصال کیف پول متامسک به یونی سواپ آشنا می شوید که برای دانلود و نصب آن دو راه وجود دارد:
  1. راه اول: وارد سایت metamask.io شوید و از قسمت دانلود، متامسک را برای browser های پشتیبانی شده مثل کروم یا فایرفاکس و برای موبایل ios یا android نصب کنید.
  2. راه دوم: راه ساده‌تری هم وجود دارد؛ چرا که می‌توانید از پنجره connect a wallet روی install metamask کلیک نمایید و مستقیما وارد سایت اصلی متامسک شوید و مراحل دانلود و نصب آن را انجام دهید.
 3. پس از نصب و راه اندازی متامسک به سایت صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ برگردید و روی connect و سپس metamask کلیک نمایید.
 4. در این مرحله کیف پول متامسک یک پنجره جداگانه باز می‌کند و در صورتی که از شما پسوردی که برای آن set کرده بودید را جهت تایید اتصال خواست، بایستی آن را وارد کنید و در ادامه یکی از اکانت‌های متامسک خود را که قصد دارید با آن اکانت یا حساب swap مورد نظرتان را انجام دهید، انتخاب کنید و روی گزینه Next و سپس connect بزنید.
 5. پس از انجام این عملیات شما با موفقیت به صرافی یونی سواپ متصل می‌شوید که آدرس اکانت شما نیز در بالای صفحه سمت راست قابل مشاهده می‌باشد که در این مرحله شما با داشتن مقداری اتر جهت پرداخت کارمزدهای شبکه و توکن‌های موجود در اکانت متامسک خود به راحتی می‌توانید swap مورد نظر خود را با انتخاب توکن‌ها در قسمت مربوطه انجام دهید. 

مطالب مرتبط به اتصال یونی سواپ به متامسک

 • یونی سواپ تاکنون در سه نسخه مختلف عرضه شده است، نسخه‌های که همزمان با یکدیگر مشغول به کار هستند و هر کدام ماهیت متفاوتی بر روی شبکه دارند. ما در مقاله تفاوت ورژن‌ های مختلف یونی سواپ به سراغ بررسی کامل و جامع این سه نسخه رفتیم و به این سوال پاسخ دادیم که کدام نسخه برای استفاده بهتر است؟
 • در مقاله تفاوت پنکیک سواپ و یونی سواپ ، به سراغ بررسی این دو DEX محبوب رفته‌ایم و به صورت کامل آن‌ها را بررسی کرده‌ایم.
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *