درآمد با گوشی، معرفی سایت معتبر ارز ورک

درآمد میلیونی با سایت ارزورک | همتاپی

آیا شما هم هر روز با خودتان حساب و کتاب می‌کنید که چرا چرخ زندگیتان نمی‌چرخد و در عین حال آدم‌های زیادی را در اطراف خود می‌بینید که با وجود این تورم کمرشکن خم به ابروی خود نمی‌آورند و هر روز پیشرفت می‌کنند. راه حل شما تنها داشتن یک شغل دوم است، اما نه هر شغلی

شما به شغلی نیاز دارید که ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

  • درآمدش در مقابل تورم بیمه باشد.
  • نیاز به صرف زمان و هزینه زیادی نداشته باشد.
  • یادگیری و کسب مهارت در آن آسان باشد.
  • نیاز به وسایل و امکانات زیادی برای شروع نداشته باشد.

بسیاری به شما خواهند گفت که شغلی که ویژگی‌های بالا را داشته باشد وجود ندارد. خوب است بدانید آن‌ها دروغ می‌گویند!

شرکت ایرانیِ معتبر و بلاکچینی «ارزورک» به تازگی با توسعه خط بیزینس جدیدش اقدام به جذب نیرو کرده است. شما می‌توانید با استخدام در ارزورک تنها با دو ساعت کار بیش از 500 هزار تومان درآمد کسب کنید.

کار در ارز ورک همان چیزی است که برای افزایش قابل توجه درآمد خود به آن نیاز دارید. خوبی کار در ارزورک این است که درآمد با نوسانات بازار ارزهای دیجیتال و دلار قابل افزایش است و شما را از شر تورم بیمه می‌کند!

تنها چیزی که برای شروع همکاری خود با این شرکت نیاز دارید تنها یک گوشی و اینترنت است.

شما می‌توانید به راحتی با 30 الی 60 ساعت کار ماهانه در این شرکت در ماه بین 6 الی 16 میلیون تومان درآمد کسب کنید! تنها کافیه که همین الان به آدرس سایت زیر برید:

arzwork.com

تبریک!


اگر شما هم آنقدر زود باور هستید که تبلیغاتی اینچنین را در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌هایی مختلف باور می‌کنید، شما به زودی توسط قوه قضاییه تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت و اموالتان مصادره خواهد شد!

پولهایی که از طریق نامشروع به دست می‌آیند همیشه به دنبال راهی برای عادی سازی خود و ورود به شبکه بانکی یک شرکت هستند.

چنین وعده‌های تنها شما را به دست افرادی می‌سپارد که با استفاده از مشخصات و هویت شما اقدام به پولشویی می‌کنند و شما را در مقابل قانون سپر بلای خود می‌کنند.

تاکنون صدها نفر در ایران به خاطر مشکلات مالی در دام چنین پروژه‌های پولشویی گرفتار شدند.

آنچه را که ما در ابتدای این مقاله تبلیغ کردیم، قسمتی از پویش آگاهی‌بخشی در مورد حساب‌های اجاره‌ای به نام ازورک است.

این سایت که از قصد به شکل سایت‌هایی طراحی شده است که از هویت افراد برای اجاره حساب‌هایشان سو استفاده می‌کنند شما را گام به گام تا لبه پرتگاه حساب‌های اجاره‌ای راهنمایی می‌کند ولی در آخر به شما درباره خطرات این نوع شرکت‌ها و وعده‌های کسب درآمد هشدار می‌دهد.

در روش پولشویی با حساب اجاره‌‌‌ای، سودجویان از شما می‌خواهند با باز کردن حساب در یک صرافی ارز دیجیتال و خرید ارز دیجیتال و انتقال به آدرس مورد نظرشان درآمد هنگفتی به جیب بزنید.

مطالب مرتبط: دردسر حساب‌های اجاره‌ای 

روشی که در نهایت رد پول آنان را تمیز می‌کند و شما را گرفتار بند قانون!

توصیه می‌کنیم که اگر افرادی در دور و اطرافتان هستند که زمزمه‌هایی برای کسب درآمد آسان به گوشتان رساندند این سایت را برایشان بفرستید تا آنان را از شر سودجویان حفظ کنید.

تالیف: تیم تولید محتوای صرافی همتاپی

اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *