آیا قیمت کاردانو در اردیبهشت افزایش می‌یابد؟

آیا قیمت کاردانو در اردیبهشت افزایش می‌یابد؟ | همتاپی

در میان شرایط فعلی بازار ارزهای دیجیتال، کاردانو پس از برخورد به سطح ۰.۴۶ دلاری خود یک الگوی بازگشتی V شکل ایجاد کرده است. آیا این الگو می‌تواند مانع ادامه روند صعودی قیمت کاردانو شود؟

الگوی بازگشتی V شکلی که در نمودار قیمت کاردانو شکل گرفته است باعث شد که قیمت آن ۱۸ درصد کاهش یابد و به ناحیه اصلاحی فیبوناچی  ۳۲.۸ درصدی برسد که در حمایت ۰.۳۷۷ دلار قرار دارد. تحلیلگران باور دارند که بازگشت به این سطح بخش سالمی روند ada است و احتمال افزایش قیمت آن وجود دارد.

مقاله پیشنهادی: کاردانو چیست

تشکیل الگوی کف دوقلو می‌تواند قیمت ada را افزایش دهد. در این صورت، قیمت ada ممکن است ۱۶ درصد رشد کند و به محدوده ۰.۴۶ دلار برسد. حجم معاملات این ارز دیجیتال نیز ۸.۶ درصد افزایش یافته و به محدوده ۲۸۹.۵ میلیون دلار رسیده است.

نمودار قیمت کاردانو به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت ada به دلار. منبع: تردینگ ویو

روند اصلاحی فعلی کاردانو در محدوده ۰.۳۷۷ دلار و ناحیه اصلاحی فیبوناچی ۳۲.۸ درصدی آن متوقف شده است. علاوه بر این، روند ada در بالای سطح مذکور باعث شده است یک الگوی کف دوقلو در نمودار آن ایجاد گردد.

وجود الگوی مذکور در کنار حمایت مهم ada نشان می‌دهد که قیمت این ارز دیجیتال به احتمال زیاد دوباره می‌تواند رشد کند. گفتنی است که قیمت ada هنگام نگارش این مطلب در نزدیکی محدوده ۰.۳۸۵ دلار قرار داشته و در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۱۳ درصد افزایش یافته است.

مطالب مرتبط: چر باید منتظر ریزش بیشتر قیمت کاردانو باشیم؟

اگر معامله‌گران به خرید خود ادامه دهند، احتمالاً مقاومت و خط گردن الگوی ada در محدوده ۰.۳۹۷۷ دلار شکسته می‌شود و روند صعودی آن آغاز می‌گردد. علاوه بر این، اگر الگوی بازگشتی مذکور بتواند از مقاومت ۰.۴۱ در ناحیه فیبوناچی ۲۳.۸ درصدی عبور کند، خریداران ada احتمالاً می‌توانند با رشدی ۱۲.۷۵ درصدی قیمت آن را به اوج ۰.۴۶ دلار برسانند.

اگر خریداران کاردانو در انجام این کار شکست بخورند، احتمال کاهش قیمت آن افزایش می‌یابد و این ارز دیجیتال ممکن است به زیر ناحیه اصلاحی ۳۸.۲ درصدی برسد.

شاخص تحلیل تکنیکال قیمت ADA

شاخص قدرت نسبی: در شاخص قدرت نسبی ada واگرایی صعودی واضحی ایجاد شده است که نشان می‌دهد احتمال افزایش قیمت این ارز دیجیتال وجود دارد.

میانگین متحرک نمایی: میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه، ۱۰۰ روزه و ۲۰۰ روزه ada بین محدوده ۰.۴۱ و ۰.۳۹۷ دلار قرار دارد و ناحیه مقاومتی محکمی را ایجاد کرده است. با این حال، برای افزایش قیمت کاردانو این ناحیه باید شکسته شود. 

نواحی قیمتی کاردانو

قیمت فعلی: ۰.۳۹۵ دلار

روند: صعودی

نوسان: متوسط

مقاومت‌ها: ۰.۳۹۷ و ۰.۴ دلار

حمایت‌ها: ۰.۳۸۲ و ۰.۳۷۸ دلار

برای دریافت آخرین تحلیل‌های کاردانو، به صفحه تحلیل و پیش بینی کاردانو مراجعه کنید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش کاردانو صرافی ارز دیجیتال همتاپی 

اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *