آیا قیمت ریپل (XRP) در ماه اوت ۲۰۲۳ به ۱ دلار می‌رسد؟

آیا قیمت ریپل (XRP) در ماه اوت امسال به 1 دلار می‌رسد؟ | همتاپی

فعالان بازار امیدوارند که قیمت ریپل پس از گذر از نوسانات اخیر، هفته را با قیمتِ بالا به پایان برساند.

پس از این که xrp در 29 مارس به بالاترین قیمت خود در یک سال گذشته رسید، قیمت xrp وارد مرحله تثبیت شد. فرایند تثبیت پس از عبور از محدوده مقاومت 0.530 دلاری آغاز شد. با این حال، کاهش قیمت این ارز فرصتی را برای سرمایه گذاران بلندمدت ایجاد کرد تا قبل از اتمام دوره تثبیت چندین ماهه، بتوانند این توکن را خریداری کنند.

مقاله پیشنهادی: ریپل چیست

اما، نشانه‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد قیمت xrp ممکن است به زودی شروع به افزایش کند. دارک دیفندر (Dark Defender)، یک معامله‌گر و تحلیلگر شناخته شده در توییتر ادعا می‌کند که ریپل اکنون مقاومت اولیه خود را شکسته و در حال آزمایش مجدد آن است.

سلام به همه.
XRP درست قبل از هدف پیش بینی شده‎‌ ما یعنی 31 مارس از مقاومتش عبور کرد و به سطح 0.5437 دلاری رسید.

1. قیمت ریپل مقاومت اولیه را شکست. 

2. هیچ کس آزمایش مجدد مقاومت را دوست ندارد. اما در حال حاضر ما در همین دوره هستیم؛ مگر این که ریپل نتواند 0.54 دلار را رد کند.

3. دومین مقاومت مهم در حدود 1.42 دلار خواهد بود…

نمودار تحلیل قیمت ریپل | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار تحلیل قیمت ریپل. منبع: تردینگ ویو

او در ادامه گفت:

ریپل مقاومت اولیه را شکسته است. دومین مقاومت مهم بین 1.42 تا 1.85 دلار خواهد بود. اگر این الگو ادامه یابد، طی روزهای آینده با شکستن مقاومت نهایی، قیمت به بالای 22 دلار خواهد رسید. من انتظار دارم که دومین حرکت قوی این ارز به سمت 1 دلار و در تاریخ 23 آگوست یا قبل از آن باشد. این اتفاقات بر اساس الگوهای تاریخی و امواج الیوت که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم، رخ می‌دهند.

تقریباً یک سال است که قیمت xrp بین سطوح 0.53 تا 0.28 دلار ثابت بوده است. اگر پیش‌بینی‌های این تحلیلگر درست باشد، قیمت XRP شاهد جهش 50 درصدی قیمت نسبت به سطح فعلی خواهد بود. در زمان نگارش این مقاله،  خرید و فروش ریپل با قیمت  0.50 دلار انجام می‌شود.

مطالب مرتبط: قیمت ریپل در آستانه یک حرکت صعودی قرار دارد

 اگرچه قیمت ریپل مسیر صعودی خود را حفظ کرده است، هر خبر نامطلوبی ممکن است بر قیمت و روند کلی این ارز تأثیر بگذارد. بسیاری از کارشناسان و فعالان این حوزه موفقیت‌های بزرگی را برای xrp پیش بینی کرده‌اند، اما هیچ چیز قطعیتی ندارد. مشکلات حقوقی ممکن است باعث نوسان قیمت XRP در روزهای آینده شود. در همین حال برخی انتظار دارند تا 6 می یا قبل از آن تصمیم گیری‌های مربوطه انجام شود. برخی دیگر نیز اذعان دارند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) یک استدلال قابل قبول دارد.

برای اطلاع از آخرین اخبار ر‌یپل، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت ریپل مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش ریپل صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

منبع: blockchair.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *