چرا روند صعودی شیبا اینو شک برانگیز است؟ تحلیل شیبا اینو

تحلیل شیبا اینو | همتاپی

خریداران شیبا اینو (SHIB) در روزهای گذشته در نزدیکی محدوده قیمتی ۰.۰۰۰۰۱ با مانع بزرگی مواجه شدند و به نظر می‌رسد که معامله‌گران شورت این ارز دیجیتال برای کسب سود بیشتر فعال شده‌اند.

فشار فروش شیبا اینو قیمت این ارز دیجیتال را در روزهای گذشته به زیر محدوده ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار رساند. احساسات کوتاه‌مدت بازار SHIB هم در حال حاضر نزولی است.

مقاله پیشنهادی: شیبا چیست

هیجان معامله‌گران نسبت به راه‌اندازی شبکه لایه دوم شیباریوم، باعث شد که قدرت خرید شیبا اینو در هفته‌های گذشته به‌شدت افزایش یابد. به همین خاطر، با وجود کاهش قیمت بیت کوین شیبا اینو توانست بین ۵ آگوست (۱۴ مرداد) تا ۶ آگوست (۱۵ مرداد) ۲۳ درصد رشد کند.

با این حال، روند صعودی SHIB در نزدیکی قیمت ۰.۰۰۰۰۱ دلار با مانع بزرگی مواجه شد و این ارز دیجیتال بخش زیادی از سود خود را از دست داد. حال سوال این جا است که آیا فروشندگان شیبا اینو می‌توانند روند نزولی اخیر آن را گسترش بدهند و یا اینکه خریداران این ارز دیجیتال دوباره به روند صعودی قبلی آن ادامه می‌دهند؟

روند صعودی شیبا اینو متوقف می‌شود

مودار ۴ ساعته شیبا اینو همراه با شاخص RSI و CMF| همتاپی

نمودار ۴ ساعته شیبا اینو همراه با شاخص RSI و CMF، منبع: تریدینگ ویو

برای خرید و فروش شیبا در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم شیبا بخرم

قیمت شیبا اینو در سطح ۰.۰۰۰۰۱ دلار با مانع محکمی مواجه شد و به فروشندگان اجازه داد که بازار این ارز دیجیتال را در دست بگیرند. نمودار ۴ ساعته SHIB نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال بعد از برخورد به مقاومت ۰.۰۰۰۰۰۹۸۰ دلار روند نزولی خود را آغاز کرده است.

همین مسئله هم باعث شد که قیمت شیبا اینو به زیر محدوده ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار برسد. اگرچه قیمت شیبا اینو هنگام نگارش این مطلب رشد کرده و به محدوده ۰.۰۰۰۰۰۹۸۵ دلار برگشته است، اما معامله‌گران باید از نزدیک شاخص قدرت نسبی (RSI) و شاخص جریان پول چایکین (CMF) را تحت نظر داشته باشند.

به عبارت دقیق‌تر شاخص قدرت نسبی شیبا اینو بعد از سقوط قیمت این ارز دیجیتال از ناحیه اشباع خرید سقوط کرد و با رسیدن به زیر محدوده ۵۰، نشان داد که قدرت خریداران SHIB شدیداً کاهش یافته است. 

جریان پول چیکین شیبا اینو هم بین ۵ آگوست (۱۴ مرداد) تا ۷ آگوست (۱۶ مرداد) از محدوده ۰.۴۰ به مفی ۰.۰۶ رسید. این شاخص هنگام نگارش مطلب پیش رو، در محدوده منفی ۰.۰۸ قرار داشته و نشان داده است که جریان خروج سرمایه شیبا اینو همچنان ادامه دارد.

این شاخص‌ها نشان می‌دهند که فروشندگان SHIB در کوتاه‌مدت همچنان قدرت قابل‌توجهی دارند و می‌توانند به کاهش بیشتر قیمت این ارز دیجیتال در بلندمدت کمک کنند.

مطالب مرتبط: تجزیه‌ و تحلیل قیمت شیبا و BONE در آستانه راه‌اندازی شیباریوم

سفته‌بازها تحت تاثیر شیباریوم قرار نگرفته‌اند

نسبت لانگ به شورت شیبا اینو | همتاپی

نسبت لانگ به شورت شیبا اینو

نسبت لانگ (خرید) به شورت (فروش) شیبا اینو نشان می‌دهد که سفته‌بازها همچنان به فروش این ارز دیجیتال ادامه می‌دهند. به عبارت دقیق‌تر، این نسبت در حال حاضر در محدوده ۵۳.۱ درصد قرار دارد و بیشتر به نفع معامله‌گران شورت است..

شایان ذکر است که این گروه از معامله‌گران محدوده‌های ۰.۰۰۰۰۰۸ دلار تا ۰.۰۰۰۰۰۸۵۰ دلار را برای کسب سود هدف قرار داده‌اند.

تحلیل شیبا امروز را با هم بررسی کردیم. اما نظر شما درباره آینده این ارز دیجیتال چیست؟
منبع: ambcrypto
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *