چرا تحلیلگران باور دارند قیمت اتریوم و بیت کوین افزایش می‌یابد؟

چرا تحلیلگران باور دارند قیمت اتریوم و بیت کوین افزایش می‌یابد؟ | همتاپی

موهیت سوروت (mohit sorout)، هم‌بنیان‌گذار شرکت بیتازو کپیتال (bitazu capital)، با اشاره به نوسانات پایین اتریوم پیش‌بینی کرده است که قیمت اتریوم به‌زودی افزایش می‌یابد.

او در توییت خود این ادعا را مطرح و تأکید کرده است که نوسانات اتریوم به پایین‌ترین حد خود رسیده و می‌تواند فرصت مناسبی برای خرید اتریوم باشد.

سوروت می‌گوید برای اینکه نوسانات اتر افزایش یابد، قیمت این ارز دیجیتال باید رشد کند.

مقاله پیشنهادی: اتریوم چیست

داده‌های وب‌سایت کوین‌مارکت‌کپ (coinmarketcap) نشان می‌دهد که ارزش بازاری اتر بیشتر از ۲۰۷ میلیارد دلار است. با این حال، این ارز دیجیتال در یک هفته گذشته روند پرپیچ‌وخمی داشته و بین محدوده‌های ۱,۵۰۰ تا ۱,۷۰۰ دلار در نوسان بوده است.

با این وجود، سوروت همچنان باور دارد که افزایش قیمت قابل‌توجهی در انتظار اتریوم است.

اتریوم به‌عنوان ستون فقرات بخش امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) امکانات زیادی در اختیار دارد. افزایش قیمت اتریوم تأثیر زیادی بر بازار می‌گذرد و قیمت بسیاری از ارزهای دیجیتال را تغییر می‌دهد. جای تعجب نیست که سرمایه‌گذاران و معامله‌گران تغییرات قیمتی این ارز دیجیتال را از نزدیک بررسی می‌کنند.

طبق گفته‌های سوروت، اندیکاتور میانگین هزینه دلاری (dca) سیگنال صعودی خوبی برای بیت کوین صادر کرده است. او باور دارد اندیکاتور dca مادر تمام شاخص‌های دیگر محسوب می‌شود و بسیار مهم است. این اندیکاتور فقط ۳ بار در کل تاریخ به چنین مقداری دست یافته و هر بار زمینه لازم برای رشد بیت کوین را فراهم کرده است.

سوروت تأکید کرده است که اندیکاتور dca برای چهارمین بار در کل تاریخ سیگنال صعودی بیت کوین را صادر کرده است.

با این حال، هنوز مشخص نیست که روند صعودی فعلی قیمت بیت کوین تا کجا ادامه می‌یابد؛ چراکه این ارز دیجیتال همچنان راه درازی برای رسیدن به اوج ۶۹,۰۰۰ دلاری خود دارد.

برای اطلاع از آخرین اخبار قیمت اتر به صفحه تحلیل اتریوم مراجعه نمایید. 

 

منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *