تلاش‌های اتریوم برای عبور از ۱۹۲۰ دلار به کجا خواهد رسید؟

تحلیل قیمت اتریوم؛ ETH باز هم نتوانست از مقاومت ۱۹۲۰ دلار عبور کند | همتاپی

قیمت اتریوم روند نزولی جدیدی را بعد از برخورد به مقاومت ۱۹۲۰ دلاری خود آغاز کرده است. اگر این ارز دیجیتال برای مدت زیادی زیر مقاومت مذکور باقی بماند، احتمال تدوام روند نزولی آن افزایش خواهد یافت.

اتریوم سیگنال‌های صعودی مهمی را صادر کرده و بسیار پایین‌تر از مقاومت ۱۹۲۰ دلاری خود قرار دارد. قیمت این ارز دیجیتال در حال حاضر زیر محدوده ۱۸۸۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار دارد. یک روند نزولی مهم هم در نمودار ساعتی در نزدیکی مقاومت ۱۸۷۰ دلار ایجاد شده است.

قیمت اتریوم کاهش می‌یابد

قیمت اتریوم بعد از اینکه نتوانست از مقاومت ۱۹۲۰ دلاری خود عبور کند، کاهش یافت. این ارز دیجیتال مانند بیت کوین با یک روند نزولی کوتاه‌مدت مواجه شده و به زیر سطح ۱۸۸۰ دلار رسیده است.

قیمت اتریوم برای مدتی حتی از محدوده ۱۸۶۰ دلار هم کاهش یافت و به حمایت ۱۸۴۰ دلار خود رسید. کف قیمتی این ارز دیجیتال در نزدیکی ۱۸۳۸ دلار تشکیل شده و هم دوباره خود را به بالای محدوده ۱۸۶۰ دلار رسانده است.

مقاله پیشنهادی: اتریوم چیست

در حال حاضر اتریوم در حال آزمایش مجدد سطح ۵۰ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در روند کشیده‌شده از اوج ۱۸۸۲ دلار به کف ۱۸۳۸ دلار) است.

همان طور که گفته شد، خرید و فروش اتریوم در حال حاضر زیر محدوده ۱۸۸۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته انجام می‌شود و یک خط روند نزولی مهم در نمودار ساعتی این ارز دیجیتال در نزدیکی مقاومت ۱۸۷۰ دلاری ایجاد شده است.

اولین مقاومت اتریوم در نزدیکی محدوده ۱۸۶۵ دلار قرار دارد. دومین مقاومت نیز در نزدیکی سطح ۷۶.۴ درصدی اصلاحی فیبوناچی در روند مذکور قرار دارد. مقاومت بعدی هم سطح ۱۸۸۰ دلار است. عبور از مقاومت‌های ۱۸۶۵ و ۱۸۸۰ دلار می‌تواند اتریوم را دوباره به محدوده ۱۹۰۰ دلار برساند.

چارت قیمت اتریوم | همتاپی

نمودار قیمت اتریوم، منبع: تریدینگ ویو

مقاومت بعدی اتریوم در نزدیکی محدوده ۱۹۲۰ دلار قرار دارد که عبور از آن می‌تواند اتریوم را به ۲۰۰۰ دلار برساند. در صورت تداوم روند صعودی مذکور نیز قیمت اتریوم می‌تواند به مقاومت ۲۱۲۰ دلار برسد.

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

مهم‌ترین سطوح حمایتی اتریوم

اگر اتریوم نتواند از مقاومت ۱۸۸۰ دلاری خود عبور کند، روند نزولی ادامه می‌یابد. در این صورت، اولین حمایت در نزدیکی محدوده ۱۸۴۰ دلار قرار دارد.

حمایت بعدی اتروم محدوده ۱۸۲۰ دلار است. اگر کندل این ارز دیجیتال زیر حمایت مذکور بسته شود، ممکن است قیمت به حمایت ۱۸۰۰ دلار برسد. در صورت تداوم روند نزولی مذکور، قیمت اتریوم ممکن است به سطح ۱۷۴۰ دلار یا حتی ۱۷۲۰ دلار برسد.

شاخص‌های تکنیکال

شاخص مکدی در نمودار ساعتی: در منطقه نزولی قرار دارد و قدرت آن افزایش یافته است.

شاخص قدرت نسبی: زیر سطح ۵۰ است.

مهم‌ترین حمایت: ۱۸۴۰ دلار

مهم‌ترین مقاومت: ۱۸۸۰ دلار

برای دریافت آخرین تحلیل‌های اتریوم، به صفحه تحلیل اتریوم و پیش بینی اتریوم مراجعه کنید.

 

منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *