افزایش همبستگی شیبا اینو و بیت کوین، چه تاثیری بر قیمت شیبا دارد؟

افزایش همبستگی شیبا اینو و بیت کوین، چه تاثیری بر قیمت شیبا دارد؟ | همتاپی

همزمان با شروع یک روند صعودی ارزهای دیجیتال، داده‌های درون زنجیره حاکی از بالاترین میزان همبستگی میم کوین شیبا اینو (Shiba Inu) و بیت کوین، از ابتدای سال تاکنون هستند. بر اساس داده‌های شرکت تحلیل کننده اینتودبلاک (IntoTheBlock)، میزان همبستگی شیبااینو و بیت کوین به 0.8 رسیده است.

گرچه این همبستگی در عملکرد شیبا اینو و بیت کوین مشهود نیست. در حال حاضر، قیمت بیت کوین یک حرکت صعودی جدید را آغاز نموده و در 24 ساعت گذشته، ضمن به ثبت رساندن افزایش قیمت 8.7 درصدی، با قیمت 24,600 دلار خرید و فروش می‌شود. اما شرایط شیبااینو متفاوت بوده است و با طی نمودن شیب ملایم‌تر، تنها 1.78 درصد افزایش قیمت داشته است. در نمودار هفتگی نیز قیمت بیت کوین بیش از 8.6 افزایش یافته است، در حالی که قیمت شیبااینو در مدت مشابه، رشد کمتری داشته است.

مقاله پیشنهادی: شیبا چیست

یکی از ویژگی‌های بارز شیبا اینو، نوسان شدید قیمت این میم کوین است و افزایش قیمت ناگهانی آن اتفاق تازه‌ای نیست. علی رغم رشد اندک قیمت شیبا اینو، همبستگی بالای آن با بیت کوین، نویدبخش احتمال صعود قیمت این ارز دیجیتال در روز‌های پیش رو است.

نمودار قیمت بیت کوین و قیمت شیبا اینو | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت بیت کوین و قیمت شیبا اینو. منبع: اینتودبلاک

با توجه به این معیار و البته در صورت حفظ روند صعودی فعلی توسط بیت کوین، احتمالاً بزودی شاهد افزایش قیمت سریع شیبا اینو خواهیم بود.

سایر مزایای شیبا اینو

شیبااینو یکی از بهترین اکوسیستم‌ها در زمینه اتحاد جامعه هواداری و همچنین کاربرد بالقوه پروتکل در زمینه بازی را در اختیار دارد. عواملی مانند راه اندازی نسخه بتای شیباریوم (Shibarium) و همچنین استفاده از توکن SHIB به عنوان یک روش پرداخت در بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین، نمونه‌هایی از قابلیت‌ها و پتانسیل بالای این توکن برای رشد در دراز مدت به شمار می‌روند.

قیمت شیبا اینو، در حال حاضر در محدوده 0.00001099 قرار دارد و البته می‌توان انتظار داشت که چه در کوتاه مدت و چه در بلند مدت، شاهد افزایش قیمت آن باشیم. این چشم انداز با توجه به ویژگی‌های ضد تورمی که شیباریوم به این پروتکل اضافه می‌کند، بیشتر تقویت خواهد شد.

برای اطلاع از آخرین اخبار شیبا‌اینو، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت شیبا مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *