پیش بینی توماس لی از قیمت بیت کوین همچنان صعودی است

 پیش بینی توماس لی از قیمت بیت کوین همچنان صعودی است | همتاپی


توماس لی، کارشناس معروف ارز دیجیتال تحت تاثیر وضعیت اخیر بازار قرار نگرفته و همچنان به پیش بینی خودش درباره قیمت بیت کوین 200 هزار دلاری در سال‌های آینده باور دارد.  

توماس لی (Thomas Lee)، استراتژیست برتر وال استریت و هم‌بنیانگذار شرکت سرمایه‌گذاری Fundstrat Global Advisors، یکی از کسانی است که باور دارد ارزهای دیجیتال علیرغم عملکرد بسیار بد در سال 2022 در نهایت دوباره رشد خواهند کرد. توماس لی همچنین خاطر نشان کرد با وجود منفی بودن بازار، همچنان به پیش بینی قیمت بیت کوین 200 هزار دلاری خودش پایبند خواهد ماند.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

سقوط بازار پیش بینی توماس لی را تغییر نداد

توماس لی، اخیراً مهمان یکی از برنامه‌های شبکه CNBC بود و اظهار داشت وضعیت نزولی فعلی بازار ارز دیجیتال چیز جدیدی نیست. به گفته توماس لی، صنعت ارز دیجیتال در سال 2018 و زمانی که قیمت بیت کوین از اوج تاریخی خودش 70٪ سقوط کرد نیز یک بحران مشابه امروز را تجربه کرد.

توماس لی در بخشی از سخنانش گفت:

با نگاه به آن زمستان ارز دیجیتال که قیمت بیتکوین از 17,000 دلار به 1,200 دلار سقوط کرد، می‌بینیم برخی از بهترین پروژه‌ها درست همان موقع ساخته شدند.

وقتی مجری پرسید آیا هنوز خرید بیت کوین را توصیه می‌کند، پاسخ لی مثبت بود. وی افزود شرکت آن‌ها در اولین اظهارنظر درباره بیتکوین در سال 2017، به مردم پیشنهاد داد فقط یک درصد از کل ثروت‌شان را روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند.

در آن زمان، قیمت بیتکوین کمتر از 1,000 دلار بود و حتی اگر فرد موجودی سبد سرمایه خود را متناسب با شرایط تغییر نمی‌داد هم، حالا آن یک درصد 40٪ کل سرمایه امروزش را تشکیل می‌داد.

اولین تحلیل قیمت بیت کوین توماس لی و همکارانش در شرکت Fundstrat در سال 2017 منتشر شد و پیش بینی می‌کرد ارزش بزرگترین ارز دیجیتال تا سال 2022 به 15,000 تا 50,000 دلار برسد.   

این پیش بینی قیمت بیت کوین تا حد زیادی درست بوده است چون در اوایل امسال، خرید و فروش بیتکوین با نرخی نزدیک به 50,000 دلار انجام می‌شد و طی چند روز گذشته در نتیجه ورشکستگی صرافی FTX به عنوان سومین صرافی ارز دیجیتال بزرگ دنیا، به 16,000 دلار سقوط کرد.

نابودی صرافی FTX چندان هم بد نیست

وقتی درباره ورشکستگی صرافی FTX از توماس لی سوال شد، به این نکته اشاره کرد که اینها لحظات مهمی در صنعت کریپتو هستند و یک جنبه مثبت هم دارند.

مطالب مرتبط: تحلیل بیت کوین: آیا می‌توان به قیمت ۲۴ هزار دلاری بیتکوین امیدوار بود؟

لی در دفاع از این ایده اظهار داشت:

فکر می‌کنم این یک لحظه مهم برای صنعت ارز دیجیتال باشد چون بسیاری از بازیگران مخرب این صنعت را پاکسازی و حذف می‌کند.

پیش بینی قیمت بیتکوین توسط توماس لی

در ماه فوریه، توماس لی در یک پیش بینی به مراتب مثبت‌تر اعلام کرد قیمت بیت کوین می‌تواند در سال آينده به 200,000 دلار برسد. وقتی در این برنامه از لی پرسیدند آیا  هنوز همین‌طور فکر می‌کند، پاسخ داد همچنان به این پیش بینی خودش اعتقاد و اعتماد کامل دارد.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش بیت کوین  صرافی ارز دیجیتال همتاپی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *