دومین تقاطع طلایی قیمت ریپل در حال شکل گرفتن؛ ۷۲۰ درصد رشد قیمت دوباره؟

تحلیل قیمت ریپل | همتاپی

بر اساس آخرین تحلیل تکنیکال صورت گرفته، ریپل با نماد اختصاری XRP که از نظر سهم بازار رتبه ششم را در اختیار دارد، به‌زودی شکست قیمتی بزرگی را رقم خواهد زد.

بر اساس تحلیلی از اینفلوئنسر معروف کوینز کید (CoinsKid)، ارز دیجیتال XRP رمزارز بومی کمپانی بلاکچینی ریپل (Ripple)، در صورت تکرار الگوی تکنیکالی «تقاطع طلایی» می‌تواند به سقف قیمتی جدیدی دست یابد.

برای خرید و فروش ریپل در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم ریپل بخرم

آخرین باری که تقاطع طلایی میانگین متحرک نمایی ۱۰ و ۲۰ ماهه روی این رمزارز رخ داد، موفق شد بیش از ۷۲۰ درصد رشد کند. در حال حاضر  قیمت ریپل در حدود ۰.۴۸ دلار در حال معامله است و اگر صعود مشابهی رخ دهد، از بالاترین قیمت تاریخی خود عبور می‌کند و به سقف قیمت جدیدی دست می‌یابد.

تقاطع طلایی ریپل در حال شکل گیری | همتاپی

تقاطع طلایی ریپل در حال شکل گیری، منبع: تریدینگ ویو

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

در تحلیل تکنیکال، هنگامی که یک میانگین متحرک کوتاه‌مدت، میانگین متحرک بلندمدت‌تر را رو به بالا قطع می‌کند به آن تقاطع طلایی می‌گوییم. تقاطع طلایی نشانه‌ای صعودی محسوب می‌شود و نشان می‌دهد پتانسیل رشد چشمگیر قیمت وجود دارد. 

در سناریوی ریپل، با عبور میانگین متحرک نمایی ۱۰ ماهه (میانگین قیمت ریپل در ۱۰ ماه گذشته) به بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ ماهه، تقاطع طلایی شناسایی شد.

اغلب اوقات، این نوع اندیکاتور تکنیکال سرمایه‌گذاران را به خرید ترغیب می‌کند چون می‌تواند نشانه‌ای برای رشد ناگهانی قیمت دارایی باشد.

برحسب تصادف، این تقاطع طلایی احتمالی تنها نشانه صعودی برای رمزارز XRP نیست. در حال حاضر ریپل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در کشمکش‌های قانونی قرار دارد.

پیروزی ریپل در سال جاری می‌تواند آغازگر موج صعودی بزرگی برای این ارز دیجیتال  باشد. چون مانع بزرگی که بر سر راه پذیرش همگانی ریپل و عملکرد قیمتی آن وجود دارد از سر راه برداشته خواهد شد.

با در نظر گرفتن تقاطع طلایی پیش رو و نتایج مثبت احتمالی در پرونده SEC، رمزارز XRP می‌تواند سقف‌های قیمتی جدیدی را فتح کند.

کوینز کید معتقد است که اگر سقف قیمتی جدیدی برای ریپل ثبت شود، حداقل هدف آن ۹ دلار خواهد بود. اگرچه پیش‌بینی قطعی نتیجه چنین رویدادهایی دشوار است اما بدون شک، نوید پتانسیل رشد قابل توجه ارز دیجیتال XRP در آینده را می‌دهند.

نظر شما درباره آینده ریپل مثبت است یا منفی؟ آیا این تقاطع طلایی شکل خواهد گرفت؟

منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *