قیمت شیبا اینو دوباره به کف بازگشت؛ آینده شیبا اینو چه خواهد شد؟

قیمت شیبا اینو دوباره به کف بازگشت؛ آینده شیبا اینو چه خواهد شد؟ | همتاپی

قیمت شیبا اینو (SHIB) به کف سال 2022 بازگشت و به این ترتیب، افزایش شیبا اینو ماه اکتبر از دست رفت. تنها سناریوی قابل قبول برای این ارز دیجیتال، یک بازیابی و بازگشت از کف قیمت خواهد بود. اما براساس برخی از معیارهای تحلیل قیمت شیبا اینو، این سناریو می‌تواند مشکل‌ساز باشد.

براساس پایگاه تحلیل ارز دیجیتال WhaleStats، طی دو روز گذشته بیش از 6.5 میلیون دلار شیبا اینو (SHIB) توسط هولدرهای بزرگ اتریوم فروخته شده است. علیرغم فروش‌های ناگهانی، در این بازه زمانی قیمت شیبااینو به دلار فقط 6٪ و در برابر بیت کوین 3.5٪ افت کرد.

مقاله پیشنهادی: شیبا چیست

براساس چارت روزانه قیمت شیبا اینو، قیمت این میم کوین با سقوط به زیر مرز پایینی محدوده معاملاتی، به کف قیمت سال 2022 در سطح 0.00000793 دلار نزدیک‌تر شده است. حجم نزولی نشان می‌دهد با گشایش بازار ارزهای دیجیتال در روز دوشنبه، شیبااینو می‌تواند یک بازگشت یا جهش قیمت را تجربه کند.

نمودار قیمت شیبا به دلار | صرافی ار زدیجیتال همتاپی

نمودار قیمت شیبا به دلار. منبع: تردینگ ویو

شاخص قدرت نسبی (RSI) در این چارت، وضعیت اشباع فروش را تأیید می‌کند و این امر نشان از احتمال جهش قیمت شیبا اینو، در صورت ایجاد قدرت خرید تازه در بازار دارد. با این وجود، وضعیت فعلی بازار ارزهای  دیجیتال حاکی از آن است که سرمایه‌گذاران از مواجهه با ریسک اجتناب می‌کنند. میم کوین‌ها و توکن‌ها، احتمالاً اولین قربانیان تمایلات سرکوب‌شده در بازار خواهند بود.

محتمل‌ترین پیش بینی در آینده شیبا اینو

با در نظر گرفتن عوامل بالا می‌توان گفت محتمل‌ترین پیش بینی قیمت شیبااینو، تداوم تحرکات در محدوده رنج (Rangebound) یا سایدوی خواهد بود. براساس وضعیت فعلی بازار ارز دیجیتال، شیبا اینو جایی در سبد سرمایه گذاری تریدرها ندارد و سقوط شدیدی که امروز در بازار شاهدش هستیم، دلیل دیگری برای تأیید این پیش بینی است.

داده‌های درون زنجیره‌ای و یک سری گواه اثبات ذخایر (proof of reserves) منتشر شده، تأیید می‌کنند سرمایه‌گذاران خرد، حجم عظیمی از شیبااینو را در صرافی‌های متمرکز نگه می‌دارند که نشان می‌دهد چرا این توکن در بازار مورد اقبال قرار نمی‌گیرد.

عملاً همه رالی‌های قیمت شیبااینو قبل از شروع، متوقف شده است چون فشار فروش سرمایه‌گذاران خرد بلافاصله مومنتوم بازار را در هم می‌شکند و در نهایت، قیمت شیبا اینو به نقطه اول بازمی‌گردد.  

یکصد نهنگ بزرگ اتریوم، در حال حاضر همچنان 8 تریلیون شیبا اینو به ارزش 73.5 میلیون دلار در اختیار دارند و مالک 1.5٪ توکن‌های شیبای عرضه شده هستند. این ارقام، شیبا اینو را به سومین دارایی بزرگ سبد سرمایه گذاری این گروه مهم (بعد از اشکال مختلف اتریوم و استیبل کوین‌ها) تبدیل می‌کند.

تریدرها درباره قیمت شیبا اینو چه احساسی دارند؟

به‌طور کلی، تمایل بازار درباره شیبااینو مبهم و ضدونقیض است؛ چون عوامل مطلوب و منفی تقریباً برابر هستند. از یک طرف، شیبااینو در هفته گذشته حدود 30٪ بیشتر از دوج کوین (DOGE) رشد کرد، سولانا (Solana) را از لحاظ ارزش بازار در سایت کوین‌مارکت‌کپ (CoinMarketCap) پشت سر گذاشت و سرانجام در زمینه راهکار لایه دو شیبا یعنی شیباریوم (Shibarium)، فعالیت‌های جدیدی انجام داد.

از طرف دیگر، با فروش پوزیشن‌های میلیون دلاری توسط سرمایه‌گذاران متوسط و بزرگ، قیمت شیبااینو در حال افت و بازگشت به کف است که فشار روی قیمت‌های پیشنهادی را افزایش می‌دهد.

با این وجود شیبااینو همچنان سرپا مانده و توانسته بازار نزولی شش ماه گذشته را تحمل کند. شاید هیجان‌انگیزترین بخش داستان شیبا اینو تازه شروع شده باشد.

برای اطلاع از آخرین اخبار شیبا‌، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت شیبا مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    1. کلبه رمز ارزها بی که رقم تولید آن صدها تریلیون هست کلا حذف و بی ارزش خواهند شد
      هر. رمز ارز بالای رقم ۱۰۰ میلیارد عددتولید و در پخش محکوم بفنا است و هرگز ارزش پیدا نخواهد کرد

  1. سلام خسته نباشید،در مقاله گفتین مومنتوم،میخواستم بدونم مومنتوم بازار چیه؟؟