قیمت بایننس کوین ممکن است تا ۴۰۰ دلار افزایش یابد

قیمت بایننس کوین ممکن است تا ۴۰۰ دلار افزایش یابد | همتاپی

ارز بی ان بی در بالای محدوده ۳۲۰ دلار سیگنال‌های مثبتی صادر کرده و در صورت عبور از مقاومت ۳۴۰ دلار می‌تواند به حرکت خود ادامه دهد.

داده‌های موجود نشان می‌دهد که قیمت بایننس کوین سیگنال‌های خوبی در بالای سطح ۳۲۰ دلار صادر کرده است. این ارز دیجیتال هم‌اکنون در بالای محدوده ۳۱۵ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته ( در نمودار ۴ ساعته) خود قرار دارد. یک مثلث همگرای مهم نیز در نزدیکی ۳۳۰ دلار در نمودار ۴ ساعته بایننس‌ کوین ایجاد شده و اگر این ارز دیجیتال بتواند خود را به بالای مقاومت ۳۴۰ برساند، قیمت آن ممکن است افزایش یابد.

برای خرید و فروش بایننس کوین در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم بایننس کوین بخرم

قیمت بایننس کوین ممکن است افزایش یابد

در چند روز گذشته، قیمت بایننس کوین مانند بیت کوین و اتریوم به‌طور قابل‌توجهی افزایش یافت و به بالای مقاومت ۳۰۰ دلار رسید. علاوه بر این، این ارز دیجیتال توانست از مقاومت ۳۲۰ و ۳۳۵ دلاری خود هم عبور کند.

با این حال، خریداران BNB نتوانستند قیمت آن را به مقاومت ۳۵۰ دلار برساند. اوج BNB در نزدیکی ۳۴۷ دلار شکل گرفت و قیمت آن وارد یک روند اصلاحی و نزولی شد. طی این روند، بایننس‎‌ کوین سپس به زیر سطوح ۳۳۵ و ۳۳۰ دلار و سطح ۵۰ درصد فیبوناچی اصلاحی (در روند صعودی کشیده‌شده از کف ۳۴۷ دلار تا اوج ۳۰۰ دلار) رسید.

با این حال، BNB همچنان بالای محدوده ۳۱۵ دلار، میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته (در نمودار ۴ ساعته) و سطح ۶۱.۸ درصد فیبوناچی اصلاحی در روند صعودی مذکور قرار دارد.

مطالب مرتبط: استیبل کوین BUSD چگونه باعث ریزش قیمت بایننس‌ کوین شد؟

اولین مقاومت بایننس کوین ناحیه ۳۳۰ دلار است که یک مثلث همگرا نیز در نزدیکی آن در نمودار ۴ ساعته ایجاد شده است. مقاومت مهم بعدی این ارز دیجیتال هم در نزدیکی سطح ۳۳۵ دلار قرار دارد. با این حال، مقاومت اصلی بایننس‌‌ کوین منطقه ۳۴۰ دلار محسوب می‌شود.

نمودار قیمت بایننس کوین به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت بایننس کوین به دلار. منبع: تردینگ ویو

بایننس‌ کوین در صورت عبور از مقاومت مثلث مذکور و سپس محدوده ۳۴۰ دلار، ممکن است به سمت مقاومت ۳۶۵ دلاری خود حرکت کند. در صورت تداوم این روند صعودی نیز قیمت آن ممکن است به سطح ۴۰۰ دلار برسد.

آیا قیمت بایننس کوین کاهش می‌یابد؟

اگر BNB نتواند از مقاومت ۳۴۰ دلاری خود عبور کند، ممکن است دوباره کاهش یابد. در این صورت، اولین حمایت این ارز دیجیتال سطح ۳۲۲ دلار محسوب می‌شود.

با این حال، حمایت اصلی BNBدر نزدیکی سطح ۳۱۵ دلار یا میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته آن (در نمودار ۴ ساعته) قرار دارد. حمایت مهم بعدی آن هم سطح ۳۰۰ دلار محسوب می‌شود. از طرفی، اگر قیمت این ارز دیجیتال به زیر ۳۰۰ دلار برسد، ممکن است تا حمایت ۲۸۰ دلار کاهش یابد.

شاخص‌های تحلیل تکنیکال قیمت BNB

شاخص مکدی (MACD) در نمودار ۴ ساعته: قدرت این شاخص در ناحیه صعودی افزایش یافته است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار ۴ ساعته: این شاخص در بالای محدوده ۵۰ قرار دارد.

حمایت‌های کلیدی: ۳۲۲ دلار، ۳۱۵ دلار و ۳۰۰ دلار

مقاومت‌های کلیدی: ۳۳۰ دلار، ۳۴۰ دلار و ۳۶۵ دلار

برای اطلاع از آخرین اخبار شیبا‌، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت بایننس کوین مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش بایننس کوین صرافی ارز دیجیتال همتا پی

منبع: blockchair.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *