پیش بینی افزایش قیمت شیبا اینو توسط کاربران کوین مارکت کپ

پیش بینی افزایش قیمت شیبا اینو توسط کاربران کوین مارکت کپ | همتاپی

در پی تشدید فشار‌ها از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) بر شرکت‌های فعال در بازار ارز های دیجیتال و همچنین تصمیم شرکت سیلورگیت (Silvergate Capital Corporation زیرمجموعه بانک Silvergate که در فضای ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کند) مبنی بر توقف فعالیت‌هایش، بازار ارزهای دیجیتال باز هم منفی شده و قیمت بیت کوین نیز حمایت 20 هزار دلار را از دست داد.

مقاله پیشنهادی: شیبا چیست

به همین دلیل، بسیاری از فعالان بازار، در مورد ارزش برخی آلتکوین‌های برجسته مانند شیبا اینو، در بلند مدت مطمئن نیستند. آلتکوین هایی که بیشتر بخاطر پامپ و افزایش قیمت‌های ناگهانی در بین سرمایه گذاران خرد مطرح شده اند. این موضوع باعث شده است که بسیاری از سرمایه گذاران برای پیش بینی شیبا اینو در پایان هر ماه، به الگوریتم‌های یادگیری ماشینی روی بیاورند.

طی 6 ماه گذشته، پیش بینی‌های کاربران وبسایت کوین مارکت کپ (CoinMarketCap) در مورد قیمت این میم کوین، از دقت 83 درصدی برخوردار بوده و آن را تبدیل به جایگزینی برای تخمین قیمت مبتنی بر هوش مصنوعی نموده است. لازم به ذکر است که تا پایان ماه فوریه (بهمن)، دقت آخرین پیش بینی انجام شده 99.98 درصد بود.

در صورت صحت پیش بینی 3,026 کاربر کوین مارک کپ، قیمت شیبا اینو (SHIB) در روز پایانی ماه مارس (11 فروردین 1402)، با افزایش 18.77 درصدی (به میزان 0.000001882 دلار) به 0.00001191 دلار خواهد رسید.

عمده شاخص‌های تحلیل تکنیکال سایت تریدینگ ویو (Trading View)، در نمودار 1 روزه، در وضعیت نزولی قرار دارند.

به طور خلاصه می‌توان گفت که شاخص‌های سنجش احساسات و هیجانات بازار، 14 سیگنال فروش را نشان می‌دهند، شاخص‌های اوسیلاتور (oscillators) 9 سیگنال خنثی و میانگین متحرک‌ها نیز 14 سیگنال را در محدوده فروش قوی نشان می‌دهند.

در حال حاضر قیمت شیبا اینو پس از کاهش 8 درصدی نسبت به روز گذشته و همچنین افت 12.4 درصدی نسبت به هفته قبل، در محدوده 0.00001 دلار قرار دارد.

همچنین لازم به ذکر است که شیبا اینو با در اختیار داشتن بازاری به ارزش 5.58 میلیارد دلار، در رده سیزدهم با ارزش‌ترین ارزهای دیجیتال قرار دارد.

در انتها باید گفت که سرمایه گذاران امیدوار هستند که به لطف تلاش تیم توسعه دهنده شبکه لایه 2 این اکوسیستم، یعنی شیباریوم، شاهد افزایش قیمت شیبا اینو تا پایان ماه مارس باشند.

ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که شیتوشی کوزاما (Shytoshi Kusama)، مدیر تیم توسعه شیباریوم، در بخش معرفی حساب کاربری توئیتر خود، صرافی شیبا سواپ (ShibaSwap) را به عنوان تنها صرافی غیر متمرکز (DEX) این اکوسیستم معرفی نموده است.

برای اطلاع از آخرین اخبار شیبا‌اینو، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت شیبا مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

منبع: finbold.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *