احتمال افزایش قیمت ریپل و کاردانو بر خلاف انتظارات

احتمال افزایش قیمت ریپل و کاردانو | همتاپی

آخرین گزارش وب‌سایت سنتیمنت (Santiment) نشان می‌دهد که ریپل و کاردانو ممکن است به‌زودی رشد کنند. این وب‌سایت در توییت جدید خود تاکید کرده است بسیاری از ارزهای دیجیتال بعد از رشد اخیر خود در هفته گذشته، کاهش یافته‌اند. ریپل و کاردانو هم جزئی از آن‌ها هستند.

با این حال، ار آنجا که این دو توکن نسبت به بقیه ارزهای دیجیتال بیشتر کاهش یافته‌اند، شانس بیشتری برای رشد دارند. سنتیمنت در این باره توئیتی گفته است:

دارایی‌های دیجیتال بعد از رشد زیاد خود در هفته گذشته با زیان معامله ‌می‌شوند و به کاهش قیمت خود ادامه می‌دهند. ریپل و کادرانو هم با فروش زیاد و کاهش قیمت‌ شدیدی مواجه شده‌اند؛ اما شانس بیشتری برای رشد دارند.

بررسی عملکرد کاردانو

در جمعه هفته قبل‌، قیمت ارز ada با سقوطی ۶.۸۳ درصدی یک کندل نزولی بزرگ را در نمودار ساعتی خود به ثبت رساند. این ارز دیجیتال در روزهای بعد کمی رشد کرد؛ اما در مقایسه با ۵ ژوئن (۱۵ خرداد) حدود ۳.۲۷ درصد کاهش یافته است.

مقاله پیشنهادی: کاردانو چیست

 

در مجموع قیمت کاردانو در یک هفته گذشته حدود ۰.۵ درصد کاهش یافته است و هم‌اکنون در محدوده ۰.۲۸۵ دلار قرار دارد.

نمودار قیمت کاردانو | همتاپی

نمودار قیمت کاردانو، منبع: تریدینگ ویو

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

مطالب مرتبط: ورود کاردانو به عصر ولتر و آغاز دوران جدید این ارز دیجیتال

بررسی عملکرد ریپل

قیمت ارز دیجیتال ریپل هم مانند کاردانو با سقوط شدیدی مواجه شده و یک ماه گذشته ۱۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است. گفتنی است که روند نزولی اخیر ریپل بعد از رشد ۴.۷۲ درصدی این آلت کوین در روز یکشنبه ۲ ژوئیه (۱۱ تیر) آغاز شده است. 

مقاله پیشنهادی: ریپل چیست

با این حال، ریپل بعد از رشد مذکور تا روز چهارشنبه ۳.۶۲ درصد و سپس حدود ۲ درصد کاهش یافت. به‌طور کلی، قیمت این ارز دیجیتال از ۲ ژوئیه (۱۱ تیر) حدود ۵ درصد کاهش یافته و هم‌اکنون به محدوده ۰.۴۶ دلار رسیده است.

نمودار قیمت ریپل‌ |‌ همتاپی

نمودار قیمت ریپل، منبع: تریدینگ ویو

هنگام نگارش این خبر، ریپل و هم کاردانو کمی بهبود یافته‌اند و قیمت آن‌ها افزایش یافته است.

آینده ارز کاردانو را چطور ارزیابی می‌کنید؟ در کنار آن اینده ریپل را چطور می‌بینید؟ در بخش کامنت‌ها نظرات خود را ثبت کنید.
منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *