احتمال صعود بیت کوین بر اساس داده‌های آنچین

داده‌های آنچین نشان می‌دهند که فعالیت در شبکه بیت کوین رو به افزایش است. طبق این داده‌ها احتمال می‌رود که پادشاه ارزهای دیجیتال در حال آماده‌سازی برای شروع یک جهش قیمت باشد.

قیمت بیت کوین بار دیگر توانست با یک جهش خوب، رشد ۱.۴۴ درصدی را به ثبت برساند و از سد ناحیه ۲۷،۲۰۰ دلار عبور کند.

پس از این‌که غول بانکداری ژاپنی نامورا (nomura) اعلام کرد شرکت تابع خود یعنی لیزر دیجیتال (laser digital) در حال راه‌اندازی یک صندوق سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران سازمانی است، این پامپ قیمتی رخ داد.

به دنبال انتشار این خبر مهم، ‌قیمت بیت کوین به سمت سطح ۲۷،۲۰۰ دلار حمله کرد. راه‌اندازی این صندوق گام بزرگی در راستای افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال توسط سرمایه‌گذاران سازمانی محسوب می‌شود.

تصویر توکن‌های ترندهای بازار | همتاپی

تصویر توکن‌های ترندهای بازار، منبع: سنتیمنت

مایکل ون دی پوپ (michael van de poppe)، تحلیلگر مطرح ارزهای دیجیتال معتقد است که قیمت بیت کوین به خوبی خود را بالای سطح حمایتی ۲۶،۷۰۰ دلار حفظ کرده است. او اضافه کرد که اگر این ارز دیجیتال بتواند یک ناحیه رِنج جدید ایجاد کند، احتمال ادامه این روند صعودی بسیار زیاد است.

مقاله پیشنهادی: بیت کوین چیست؟

آیا ما در ابتدای یک جهش قدرتمند قرار داریم؟

در بول ران‌ها معمولاً فعالیت‌های آنچین نیز به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابند. زمانی‌که میانگین ماهانه کیف پول‌های جدید (قرمز) از میانگین سالانه آن (آبی) بیشتر می‌شود، این افزایش فعالیت تائید می‌شود.

علی مارتینز (ali martinez)، تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال اعتقاد دارد که این اتفاق به معنای افزایش فعالیت در شبکه و کاربردپذیری بیشتر بیت کوین است.

نمودار میانگین ماهانه کیف پول‌های جدید (قرمز) و میانگین سالانه کیف پول‌های جدید (آبی) | همتاپی

نمودار میانگین ماهانه کیف پول‌های جدید (قرمز) و میانگین سالانه کیف پول‌های جدید (آبی)، منبع: گلس نود

بهترین قیمت تومانی

با این‌که در چند هفته اخیر شاهد افت نوسانات و رکود قیمتی بیت کوین هستیم، اما فعالیت‌های شبکه همچنان در حال افزایش است. به همین دلیل احتمال می‌دهیم که پادشاه رمز‌ارزها در حال آماده‌سازی برای شروع یک بول ران قدرتمند باشد.

با این‌حال برخی از تحلیلگران بازار نسبت به پیش‌ بینی بیت کوین بر این عقیده‌اند که احتمال دارد این ارز دیجیتال قبل از شروع بول ران بلندمدتی، یک بار دیگر به سرمایه‌گذاران فرصت خرید بیت کوین بدهد.

رِکت کپیتال (rekt capital)، تحلیلگر برجسته کریپتو نوشت:

اشتباه نکنید! اگرچه بیت کوین در ابتدای بول ران بلندمدت خود قرار دارد، اما آیا چشم‌انداز آن در میان‌مدت هم صعودی است؟ در طول ۷ ماه بعدی، احتمالاً شاهد یک اصلاح بزرگ در این ارز دیجیتال خواهیم بود. عقل حکم می‌کند که حداقل برای چنین اتفاقی آماده باشیم.

رِکت کپیتال اضافه کرد که احتمال دارد قیمت بیت کوین قبل از حرکت به سمت حمایت‌های پایین‌دستی، به سمت ناحیه ۲۹،۰۰۰ دلار حمله کند.

فکر می‌کنید که این خبر چه تأثیری روی بازار خواهد داشت؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها به اشتراک بگذارید.

منبع: Coingape
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *