شیبا اینو در لبه پرتگاه، آیا تا اخر هفته شاهد ریزش شیبا هستیم؟

قیمت شیبا در لبه پرتگاه | همتاپی

شیبا اینو در زمان نگارش این تحلیل در حوالی 0.00001037 دلار در نوسان است و این در حالی است که شیبا هفته گذشته را با 1.2 درصد کاهش و 24 ساعت اخیر را با 2 درصد کاهش پشت سر گذاشته است.

سوالی که در این تحلیل به سراغ آن خواهیم رفت این است که آیا خرید شیبا در حال حاضر کار درستی؟ اگر بلی تا چه قیمتی می‌توانیم انتظار رشد از شیبا اینو  داشته باشیم؟!

در ابتدا باید این نکته را ذکر کنیم که سود و ضرر شما فارغ از اعتبار و درستی تحلیل‌هایی که در همتا پی می‌خوانید وابسته به خود شماست؛ ما در این تحلیل صرفاً سعی می‌کنیم چند سناریو احتمالی را برای شیبا اینو در چند روز آتی معرفی کنیم.

مقاله پیشنهادی: شیبا چیست

تحلیل تکنیکال شیبا اینو در تایم فریم روزانه

بگذارید صادق باشیم، پرایس اکشن شیبا در تایم فریم روزانه مانند مابقی بازار در بلاتکلیفی به سر می‌برد و تنها چیزی که می‌توان درباره آن با قطعیت گفت این است که در حال حاضر چارت شیبا اینو در تایم فریم روزانه نشان از بی روندی قیمت دارد.

تحلی شیبا در تایم فریم روزانه | همتاپی
نمودار روزانه قیمت شیبا اینو به دلار. منبع: تردینگ ویو

در حقیقت شیبا اینو در تایم فریم روزانه بین دو سقف و کف قیمتی (به ترتیب 0.000018 و 0.0000076 دلار) در نوسان است. در تصویر بالا می‌توانید سقف قیمت را که با رنگ آبی و کف قیمت را که با رنگ زرد مشخص شده است مشاهده کنید.

در حال حاضر احتمال کاهش قیمت شیبا اینو تا محدوده‌ای بین 0.000008 و 0.00009 دلار بسیار قوی تر از حرکت قیمت شیبا تا 0.000018 دلار (سقف قبلی لمس شده در آگوست سال 2022) است.

اما اگر به روند صعودی شیبا دل بستید و می‌خواهید با ریسک بالا شیبا اینو بخرید، توصیه می‌کنیم تا بسته شدن یک کندل قدرتمند در بالای 0.000012 دلار صبر کنید.

تحلیل تکنیکال شیبا اینو در تایم فریم 4 ساعته

اما تایم فریم 4 ساعته شیبا، احتمال ریزش قریب الوقوع شیبا اینو به دلار (shib/usdt) را تقویت می‌کند.

قیمت شیبا اینو در تایم فریم 4 ساعته یک مثلث را تشکیل داده است، مثلثی که در حال ثبت سقف‌های نزولی پشت سر هم و کف‌هایی در قیمت ثابت است.

تحلیل تکنیکال 4 ساعته شیبا اینو | همتاپی

نمودار 4 ساعته قیمت شیبا اینو به دلار. منبع: تردینگ ویو

این الگو  در کنار تلاش ناموفقی که شیبا برای شکست این مثلث در 27 مارس داشته (که به شکل یک پین بار در چارت مشخص است) نوید یک ریزش احتمالی را می‌دهد.

در صورت شکسته شدن این الگو از قسمت پایین آن باید انتظار قیمت 0.000008 دلار را از این ارز دیجیتال پر حاشیه داشته باشیم.

و در صورت شکسته شدن این الگو از سمت بالای آن باید انتظار رشد قیمت (حداقل به اندازه ارتفاع مثلث) یعنی 0.000012 دلار باشیم.

بهرحال چه بخواهید در معاملات خود بر روی ریزش شیبا شرط ببندید یا بر روی صعود آن، توصیه می‌شود که تا قطعی شدن خروج شیبا از این الگو صبر کنید.

نگاهی به تکنیکال اتریوم

همانطور که می‌دانید، اتریوم (ETH) توانسته است در هفته‌های اخیر بسیاری از آلتکوین‌های دیگر را به نوسانات خود وابسته کند، یکی از این التکوین‌ها قطعا شیباست.

به همین دلیل نگاهی به قیمت اتریوم می‌تواند کمک مناسبی برای تصمیم گیری درباره شیبا بکند.

تحلیل تکنیکال اتریوم در تایم روزانه | همتاپی
نمودار روزانه اتریوم  به دلار. منبع: تردینگ ویو

تحلیل تکنیکال اتریوم در تایم فریم روزانه، خبر از یک اصلاح قیمتی برای این ارز دارد.

اتریوم نتوانسته است بعد از 10 روز تلاش از سد مقاومت 1800 دلار به سلامت عبور کند.

در حال حاضر قیمت اتریوم تنها چند ساعت تا بسته شدن در زیر حمایت 1700 دلار فاصله دارد، اگر قیمت اتریوم در زیر سطح 1700 تثبیت شود این ارز به زودی سطوح پایین‌تر قیمتی (حداقل 1620 دلار) را لمس خواهد کرد؛ اتفاقی که برای شیبا اینو زیاد خوش یمن نخواهد بود.

برای اطلاع از آخرین اخبار شیبا‌اینو، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت شیبا مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *