افزایش توجه کاربران توییتر به ریپل باعث رشد ۶ درصدی قیمت ریپل شد

افزایش توجه کاربران توییتر به ریپل باعث رشد 6 درصدی قیمت ریپل شد | همتاپی

در روز دوشنبه ریپل تنها در چند ساعت به‌شدت رشد کرد. داده‌های وب‌سایت سانتیمنت (Santiment) نشان می‌دهد که رشد توجه کاربران شبکه اجتماعی توییتر در این افزایش قیمت تأثیرگذار بوده است.

در ۲۴ ساعت گذشته، ارز دیجیتال ریپل یکی از پرمخاطب‌ترین موضوعات شبکه اجتماعی توییتر بوده و کاربران زیادی درباره قیمت و پیشرفت آن در پرونده حقوقی‌ای که بین این ارز دیجیتال و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) در جریان است، صحبت کرده‌اند.

برای خرید و فروش ریپل در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم ریپل بخرم

این امر روی قیمت ر‌یپل هم تأثیر گذاشته و باعث شده است که شش کندل صعودی متوالی در نمودار یک‌ساعته آن ایجاد شود. در این میان، بزرگ‌ترین کندل موجود، قیمت ر‌یپل را به محدوده ۰.۴۳۲ دلار رسانده و سپس، روند نزولی این ارز دیجیتال آغاز شده است.

ارزش بازاری ریپل به‌خاطر این رشد قیمت حدوداً ۶ درصدی و نیز رشد ۱۰.۱۳ درصدی آن در هفته گذشته، به‌شدت رشد کرد و این ارز دیجیتال توانست در بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر بازار قرار بگیرد. ریپل در حال حاضر در محدوده ۰.۴۲۲ دلار خرید و فروش می‌شود.

شایان ذکر است که ر‌یپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا تمام ادله خود را به دادگاه ارائه کرده‌اند و هم‌اکنون منتظر تصمیم نهایی قاضی هستند.

مسئله این است که در دسامبر ۲۰۲۰ (آذر ۱۳۹۹) کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا شکایتی علیه ر‌یپل لبز (Ripple Labs) و دو تن از مدیران آن تنظیم و ادعا کرد که عرضه اولیه ۱.۳ میلیارد دلاری توکن ریپل، عرضه اولیه اوراق بهادار ثبت‌نشده محسوب می‌شود.

در ۲۴ ساعت گذشته ۲۲۶.۲ میلیون توکن ر‌یپل جابه‌جا شده است

داده‌های وب‌سایت ویل الرت (Whale Alert) نشان می‌دهد که در ۲۴ ساعت گذشته ۳۳۶.۲ میلیون توکن ریپل جا‌به‌جا شده است. در بزرگ‌ترین تراکنش مابین این جابه‌جایی‌ها، دو کیف پول ناشناس ۲۲,۵۰۰,۰۰۰ توکن ر‌یپل به ارزش ۸۹,۱۱۰,۴۷۲ دلار را بین خود منتقل کرده‌اند.

مقاله پیشنهادی: ریپل چیست

از طرفی، ۴۸۷۰۰۰۰۰ توکن ر‌یپل به ارزش ۱۹,۵۱۶,۲۲۸ دلار از صرافی بیتسو (Bitso) به یک کیف پول ناشناس منتقل شده است. علاوه بر این، ۳۴,۰۰۰,۰۰۰ توکن ریپل به ارزش ۱۳,۶۱۳,۶۷۲ دلار از یک کیف پول ناشناس به صرافی بیت‌استمپ (Bitstamp) واریز شده است.

در تراکنشی دیگر نیز ۳۲,۰۰۰,۰۰۰ توکن ریپل به ارزش ۱۲,۷۶۲,۴۹۴ دلار، از کیف پولی ناشناس به صرافی بیت‌استمپ منتقل شده است.

برای اطلاع از آخرین اخبار ریپل، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت ریپل مراجعه نمایید.

ترجمه: تیم خرید و فروش ریپل صرافی ارز دیجیتال همتاپی

اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *