تجزیه‌ و تحلیل قیمت شیبا و BONE در آستانه راه‌اندازی شیباریوم

تحلیل و پیش بینی شیبا اینو

به دلیل راه‌اندازی شیباریوم (Shibarium)، شیبا اینو (SHIB) و بون شیباسواپ (BONE) در هفته گذشته رشد کرده است. عرضه شیبا اینو در صرافی‌ها کاهش یافته و نشان داده که دید سرمایه‌گذاران نسبت به آن مثبت است. قیمت بون شیباسواپ هم در هفته گذشته بیشتر از ۲۰ رشد کرده است و شاخص‌های مربوط به آن سیگنال‌های صعودی جدیدی را صادر کرده‌اند.

مقاله پیشنهادی: شیبا چیست

با نزدیک شدن به راه‌اندازی شیباریوم، هیاهوی معامله‌گران شیبا اینو هم افزایش پیدا کرده است. این مسئله در واقع طی چند هفته گذشته به رشد قیمت SHIB کمک کرده و حتی توکن BONE هم با روند صعودی جدیدی مواجه شده است.

هیاهوی شیباریوم افزایش می‌یابد

توسعه‌دهندگان شیبا اینو اخیراً پست جدیدی را در وبلاگ این ارز دیجیتال منتشر کرده‌اند تا جزئیات جدیدی را درباره راه‌اندازی شیباریوم ارائه کنند. بر اساس این پست تیم توسعه‌دهنده شیبا اینو تا قبل از راه‌اندازی شیباریوم به ضرب توکن بون شیباسواپ ادامه می‌دهد و سپس قرارداد هوشمند این ارز دیجیتال را تغییر می‌دهد تا دیگر امکان ضرب آن وجود نداشته باشد.

آن‌ها می‌گویند این تصمیم برای آغاز عملیات شیباریوم امری ضروری است؛ چرا که بخش قابل‌توجهی از توکن‌های BONE به مهم‌ترین کاربران این اکوسیستم یعنی اعتبارسنج‌‌ها تخصیص داده شده است.

SHIB وضعیت خوبی دارد

در این میان تقاضای شیبا اینو هم با رشد خوبی مواجه شده؛ چرا که عرضه این ارز دیجیتال در صرافی‌ها به‌طور قابل‌توجهی کاهش یافته است. به همین خاطر جریان خروجی SHIB از صرافی‌ها به‌شدت رشد کرده است و تقاضای بالای این ارز دیجیتال را بیش از پیش ثابت کرده است.

علاوه بر این، احساسات معامله‌گران نسبت بهSHIB مثبت بوده و روند صعودی خود را طی چند هفته گذشته حفظ کرده است.

قیمت، عرضه در صرافی‌ها، جریان خروجی از صرافی‌ها و احساسات مثبت معامله‌گران در بازار شیبا اینو | همتاپی

قیمت، عرضه در صرافی‌ها، جریان خروجی از صرافی‌ها و احساسات مثبت معامله‌گران در بازار شیبا اینو

طبق گزارش وب سایت کوین‌مارکت‌کپ (CoinMarketCap)، قیمت شیبا اینو در هفت روز گذشته بیشتر از ۶ درصد افزایش یافته و در زمان نگارش این مطلب به قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۳ دلار و ارزش بازاری حدوداً ۴,۸ میلیارد دلار رسیده است.

احتمال این وجود دارد که قبل از راه‌انداری شیباریوم، قیمت SHIB باز هم افزایش یابد؛ زیرا در شاخص ریبون میانگین متحرک نمایی (Exponential Moving Average Ribbon) این ارز دیجیتال یک تقاطع صعودی به وجود آمده است. شاخص مکدی (MACD) شیبا اینو هم شرایط صعودی SHIB را تایید کرده است.

با این حال، شاخص قدرت نسبی (RSI) نزولی بوده و سرمایه‌گذاران را نگران کرده است.

قیمت و شاخص قدرت نسبی شیبا اینو | همتاپی

قیمت و شاخص قدرت نسبی شیبا اینو

مطالب مرتبط: آیا ریپل روند صعودی خود را از دست داده است؟ پیش بینی قیمت XRP

BONE از شیبا اینو جلوتر است

هرچند قیمت SHIB در هفته گذشته رشد کرده اما عملکرد BONE بهتر از این ارز دیجیتال بوده است. در واقع قیمت توکن BONE در هفته گذشته بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته و در ۲۴ ساعت گذشته هم ۶ درصد رشد کرده است.

گفتنی است در زمان نگارش این مطلب قیمت BONE در محدوده ۱,۶۵ دلار و ارزش بازاری این ارز دیجیتال در محدوده ۳۵۱ میلیون دلار بوده است.

عملکرد درون‌زنجیره‌ای BONE هم به‌طور قابل‌توجهی خوب بوده و نشان داده است که احتمال رشد بیشتر این ارز دیجیتال وجود دارد. به عنوان مثال حجم معاملات BONE در کنار روند صعودی این ارز دیجیتال به‌شدت افزایش یافته و نوسانات هفتگی آن هم بالا بوده است.

علاوه بر این، تعداد تراکنش‌های نهنگ‌های BONE هم در این مدت رشد کرده و نشان داده که این ارز دیجیتال توانسته است توجه سرمایه‌گذاران بزرگ را به خود جلب کند.

قیمت، حجم معاملات، نوسانات هفتگی، تعداد تراکنش‌ها آدرس‌های حاوی بیشتر از ۱۰۰ هزار دلار و تعداد تراکنش‌های آدرس‌های حاوی بیشتر از ۱ میلیون دلار در بازار بون شیبا سواپ | همتاپی

تعداد تراکنش‌ها آدرس‌های حاوی بیشتر از ۱۰۰ هزار دلار و تعداد تراکنش‌های آدرس‌های حاوی بیشتر از ۱ میلیون دلار در بازار بون شیبا سواپ

آینده ارز شیبا را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌‌ها به اشتراک بگذارید

 

منبع: ambcrypto
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *