پیش‌بینی قیمت ریپل؛ در چه صورتی قیمت XRP به ۰.۵۸ دلار می‌رسد؟

پیش‌بینی قیمت ریپل؛ در چه صورتی قیمت XRP به ۰.۵۸ دلار می‌رسد؟ | همتاپی

بعد از دو ماه اصلاح، قیمت ریپل XRP سیگنال‌هایی صادر کرده است که نشان می‌دهند کانال نزولی آن ممکن است شکسته شود و به رشد قیمت این ارز دیجیتال کمک کند. در ۲۵ مه (۴ خرداد)، خط روند مقاومت الگوی موجود در نمودار روزانه ریپل، با حجم معاملات قابل‌توجهی شکسته شد.

این شتاب نشان داد که خریداران ریپل باور دارند قیمت آن رشد می‌کند و محدوده‌های از دست‌رفته خود را پس می‌گیرد.

در ادامه توضیح می‌دهیم که معامله‌گران علاقه‌مند به ریپل چگونه می‌توانند برای بلندمدت در این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند.

برای خرید و فروش ریپل در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم ریپل بخرم

به‌طور کلی، اگر ریپل به خط روند خود پول‌بک بزند، فرصت خرید جدیدی را در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد. یک شکست متقاطع صعودی بین میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه و ۵۰ روزه فشار خرید این ارز دیجیتال را افزایش می‌دهد. گفتنی است که حجم روزانه ریپل هم با سقوطی ۴۵ درصدی به ۴۰۱.۵ میلیون دلار رسیده است.

نمودار قیمت ریپل | همتاپی

نمودار قیمت ریپل، منبع: تریدینگ ویو

هنگام نگارش این خبر، قیمت ریپل در محدوده ۰.۴۷ دلار قرار داشته و در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۲۵ درصد افزایش یافته است. با این حال در نمودار روزانه آن کندل‌های بازگشتی در قیمت‌های فعلی ایجاد شده است که نشان‌ می‌دهد هولدرهای کوتاه‌مدت این ارز دیجیتال سود اولیه خود را برداشت کرده‌اند.

مقاله پیشنهادی: ریپل چیست

این فشار فروش می‌تواند پول‌بک کوچکی را در قیمت ریپل ایجاد کند و آن را به خط روند خود برساند. اگر قیمت ریپل در این محدوده به ثبات موردنیاز خود برسد، می‌تواند از آن به‌عنوان یک سکوی پرتاب برای آغاز روند صعودی خود استفاده کند.

آیا قیمت ریپل به هدف ۰.۵۸۲ دلار می‌رسد؟

اگر ریپل با یک شکست صعودی از کانال خود خارج شود، تأیید می‌کند که روند اصلاحی آن به پایان رسیده است. در تحلیل تکنیکال، چنین حرکتی باعث می‌شود که قیمت دارایی به اوج‌های قبلی خود برسد. در نتیجه اگر فشار خرید ریپل ادامه داشته باشد، این ارز دیجیتال می‌تواند خود را به‌ترتیب به محدوده‌های ۰.۴۸۵ دلار، ۰.۵۴۷ دلار و ۰.۵۸ دلار برساند.

سوپر ترند (Relative Strength Index): قیمت ریپل از خط گردن نزولی این الگو پیشی گرفته و تغییر روند آن را تأیید کرده است.

شاخص قدرت نسبی (Super trend): افزایش شیب شاخص قدرت نسبی نشان‌دهنده روند صعودی روبه‌رشد قیمت ریپل است.

برای دریافت آخرین تحلیل‌های ریپل، به صفحه تحلیل ریپل و پیش بینی قیمت ریپل مراجعه کنید.

منبع: coingape
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *