بررسی دلایل احتمالی افزایش قیمت شیبا اینو

بررسی دلایل احتمالی افزایش قیمت شیبا اینو | همتاپی

طی ساعات اخیر، شیبا اینو (SHIB)، یکی از میم کوین‌های پرطرفدار بازار، با تشکیل چند کندل صعودی یک ساعته در معاملات صرافی بایننس، روندی مثبت داشته است.

در ساعات اولیه امروز، قیمت توکن شیبااینو با حدود 3 درصد افزایش، از 0.00001327 دلار به 0.00001367 دلار رسید و پس از آن با یک اصلاح جزئی مواجه شد. در صورت تداوم افزایش قیمت شیبا اینو، ممکن است تا پایان این هفته شاهد عبور قیمت از مقاومت پیش رو باشیم.

افزایش قیمت با اخبار شیباریوم

به گزارش یوتودی (u.today)، مدیر تیم توسعه دهنده شیبااینو با نام مستعار شیتوشی کوزاما (Shytoshi Kusama)، مطابق قولش، مقاله جدیدی را در ادامه سری مقالات Medium در مورد راهکار لایه 2 این اکوسیستم، به نام شیباریوم (Shibarium) منتشر کرد.

نمودار قیمت شیبا اینو به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت شیبا اینو به دلار. منبع: تردینگ ویو

این مقاله که به صورت یک پست در وبلاگ او منتشر شده است، به چگونگی شکل گیری ایده ساخت پلتفرم غیرمتمرکز شیباریوم، به منظور گسترش کاربرد و کارایی شیبا اینو اشاره می‌کند. این پلتفرم، ضمن ایجاد دسترسی به تراکنش‌های سریع‌تر و راحت‌تر، امکان تولید برنامه‌های غیرمتمرکز (dApp) و ساخت قرارداد هوشمند را نیز برای توسعه دهندگان فراهم می‌کند.

مقاله پیشنهادی: شیبا چیست

کوزاما همچنین تاکید کرد که در سال 2022، هدف او ساخت پلتفرمی متمایز از پلتفرم‌های مشابه بوده است. پلتفرمی که بتواند برای پروژه‌های مختلفی مفید باشد، نه اینکه فقط برای کلاهبرداران کاربرد داشته باشد.

کوزاما در این مقاله همچنین اعلام کرد که سخت کار کردن بر روی پروژه شیباریوم، سلامت روانی او را در معرض آسیب‌های جدی قرار داده است و او برای بهبود شرایط روحی خود، در مقطعی ناچار به استراحت و کنار کشیدن از پروژه بوده است.

بون شیبا سواپ (Bone ShibaSwap (BONE)) به عنوان یک عنصر کلیدی در Shibarium مورد استفاده قرار خواهد گرفت و به عنوان وسیله و ابزاری برای پرداخت تراکنش‌ها، ایفای نقش خواهد کرد. همچنین بخشی از کارمزد تراکنش‌های هر انتقال، توسط تیم توسعه دهنده به شیبا (SHIB) تبدیل شده و سپس به کیف پول‌های غیرقابل مصرف منتقل می‌شود. (به عبارت دیگر سوزانده می‌شود.)

در ابتدای سال جاری، شیتوشی کوزاما از توکن سوزی گسترده بوسیله شیباریوم خبر داد که طی آن تریلیون‌ها توکن شیبا سوزانده شده و از چرخه معاملات و عرضه شیبا اینو حذف می‌شوند.

مطالب مرتبط: شیبا اینو و دوج کوین، کدام یک شانس بیشتری برای صعود دارند؟

لازم به ذکر است که قیمت توکن بون (BONE) که پیش‌تر به آن اشاره شد، در ابتدای هفته با افزایش 8 درصدی همراه بود.

نهنگ‌ها بار دیگر در تلاش برای شکار شیبا اینو

پلتفرم WhaleStats که به بررسی فعالیت درون زنجیره کیف پول نهنگ‌ها می‌پردازد، از تمایل مجدد نهنگ‌ها به خرید شیبااینو خبر داده است. بدین ترتیب، توکن شیبا اینو بار دیگر در میان 10 توکن با بیشترین خرید توسط 100 نهنگ بزرگ اتریوم قرار گرفته است.

در حال حاضر، توکن شیبا اینو از لحاظ ارزش دلاری، در جایگاه بیشترین دارایی‌های موجود در کیف پول این نهنگ‌ها قرار دارد.

در زمان انتشار این خبر و با در نظر گرفتن قیمت شیبااینو در زمان حال، موجودی شیبااینو این کیف پول‌ها به 49,609,531,864,904 توکن شیبا اینو به ارزش 675,681,824 دلار رسیده است که 13.75 درصد از کل پورتفو یا سبد سرمایه گذاری نهنگ‌ها را شامل می‌شود.

برای اطلاع از آخرین اخبار شیبا‌اینو، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت شیبا مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *