پروتکل هایدرا (Hydra) چه تاثیری بر روی قیمت کاردانو خواهد داشت؟

پروتکل هایدرا (Hydra) چه تاثیری بر روی قیمت کاردانو خواهد داشت؟ | همتاپی

پروتکل کاردا‌نو، با انتشار جدیدترین بروزرسانی خود در هفته گذشته، به نقطه عطف جدیدی در فعالیت‌های درون زنجیره‌ای خود دست یافت. بر اساس آخرین آمار، تاکنون 117 پروژه بر بستر کاردانو راه اندازی شده‌اند و 1,205 پروژه نیز مراحل ساخت و توسعه بر روی این پروتکل را سپری می‌کنند.

تعداد کل اسکریپت‌های Plutus ثبت شده در کاردا‌نو به 5,857 قرارداد رسیده است که از این میزان 762 مورد نسخه 2 اسکریپت Plutus هستند. یکی دیگر از نشانه‌های رشد بلاکچین کاردانو، مربوط به تعداد کل توکن پالیسی کاردا‌نو بود که  به عدد 70,039 رسید. علاوه بر این، ثبت رکورد 61.8 میلیون تراکنش، کاردانو را تبدیل به یکی از پرکاربرد‌ترین و تطبیق پذیر‌ترین شبکه‌های موجود در اکوسیستم بلاکچین کرده است.

برای خرید و فروش کاردانو در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم کاردانو بخرم

در تاریخ 26 فوریه (7 اسفند)، حساب توئیتری Input Output، ضمن اطلاع رسانی در مورد ارائه گزارش هفتگی روند توسعه کاردا‌نو، از کاربران خواست تا نظرات خود را در مورد آخرین بروزرسانی‌ها به اشتراک بگذارند.

توجه شما را به آخرین بروزرسانی‌های مربوط به توسعه کاردانو در سایت EssentialCardano جلب می‌کنم.

فعالیت‌های تیم برنامه‌نویسی را بررسی کنید و از آخرین پیشرفت‌های مربوط به توسعه کاردانو مطلع شوید.

و مثل همیشه، نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

کاردانو، به لطف تلاش‌ها و فعالیت‌های تیم توسعه دهنده خود، سال درخشانی را آغاز نموده است. در گزارش‌های هفتگی این شبکه، اطلاعاتی در مورد یک بروزرسانی مهم در پروتکل هایدرا (Hydra) نیز به اشتراک گذاشته شده است و از پایان فرایند ساخت روشی جدید برای پردازش رقابت‌ها، در دوره رقابت (Contest Period) خبر می‌دهد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، این روش جدید با انجام تغییراتی در مهلت اتمام رقابت، باعث تسهیل انتخاب نودهای برگزیده با توجه به شرایط شبکه می‌شود.

آمادگی کاردا‌نو برای آغاز حرکت جدید

اکنون کاردانو می‌تواند بابت ایجاد یک جو و دیدگاه مثبت، علی رغم شرایط بازار، به توانایی‌های خود ببالد. شروع درخشان این ماه، توسعه دهندگان را امیدوار به ادامه این روند و دستیابی به نقطه عطف مهم در هفته جاری می‌کند.

در حال حاضر قیمت کاردانو در محدوده 0.3637 دلار قرار دارد که حدود 1 درصد پایین‌تر از قیمت روز گذشته است. در پی رکود بازار در ابتدای این هفته، قیمت کاردانو نیز نسبت به هفته گذشته، 10 درصد کاهش پیدا کرده است. با راه اندازی راهکار مقیاس پذیری هایدرا، عملاً کاردا‌نو تبدیل به مقیاس‌پذیرترین شبکه خواهد شد و این دستاورد، در دراز مدت تاثیرات مثبتی بر قیمت کاردا‌نو خواهد داشت.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش کاردانو صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *