ورشکستگی بانک سیلیکون ولی چه تاثیری بر روی قیمت ریپل خواهد داشت؟

ورشکستگی بانک سیلیکون ولی چه تاثیری بر روی قیمت ریپل خواهد داشت؟ | همتاپی

طرفداران ریپل با نگرانی منتظر انتشار بیانیه ریپل در مورد ورشکستگی بانک سیلیکون ولی ( Silicon Valley Bank به اختصار SVB) و احتمال تأثیر آن بر قیمت ریپل هستند.

دیوید شوارتز (David Schwartz)، مدیر ارشد فناوری ر‌یپل چندی پیش اعلام کرد که این شرکت نیویورکی به زودی بیانیه‌ای را در این مورد منتشر خواهد کرد.

برای خرید و فروش ریپل در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم ریپل بخرم

مدیر اجرایی ر‌یپل در یک رشته توئیت، دلایل ورشکستگی بانک سیلیکون ولی را زیر سوال برد. او همچنین گفت که بی‌فایده بودن دارایی‌ها و تعهدات یک بانک برای جلوگیری از ورشکستگی ناشی از مدیریت نادرست آن را درک نمی‌کند.

به عقیده او، ورشکستگی بانک سیلیکون ولی پیش از این محرز شده بود، اما با این حال، بانک سیلیکون ولی به درستی به تعهدات خود عمل نمی‌کرد. آقای شوارتز معتقد است که ناتوانی این بانک در حفظ تعادل میان دارایی‌های خزانه بلند مدت خود، و شرایط و نیاز‌های بازار، از جمله دلایل موثر در فروپاشی این بانک است.

در حال حاضر شاهد شکل گیری یک اختلاف نظر در میان طرفداران XRP، در مورد میزان تأثیر این اتفاق بر روی قیمت ریپل هستیم. برخی بر این باور هستند که ریپل نیز تحت تاثیر حادثه پیش آمده برای بانک سیلیکون ولی قرار گرفته است، در حالی که عده‌ای نیز گمان می‌کنند ر‌یپل می‌تواند قسمتی از سهام SVB را خریداری نموده و یا جزئی از راه حل ایجاد نقدینگی برای این بانک باشد.

برخی از اعضای جامعه ر‌یپل نگران تأثیر بسزای این اتفاق بر روی قیمت این ارز دیجیتال هستند، در حالی که بخش دیگری از آن‌ها، تضمین می‌دهند که در صورت شفافیت شرکت ریپل در مورد این موضوع، توکن‌های خود را نفروشند. علی رغم نظرات مختلف و متفاوت در این زمینه، اما همه اعضا در یک مورد اشتراک دارند: نگرانی مشترک در مورد وضعیت موجود و کلافگی حاصل از کمبود اطلاعات اعلام شده توسط ر‌یپل.

همچنین تعدادی از اعضای جامعه ر‌یپل نیز نسبت به عدم واقع بینی برخی از هولدر‌های ر‌یپل، ابراز نا‌امیدی کرده اند.

پس از فروپاشی دو بامک آمریکایی، مشکلات بوجود آمده برای SVB و SilverGate آشفتگی بازار ارز های دیجیتال را دوچندان نموده است. با این حال گزارش شرکت Circle مبنی بر 3.3 میلیارد دلار از ذخایر آن نیز باعث وخامت بیشتر اوضاع خواهد شد.

در پی این اتفاق، ارزش استیبل کوین USDC دچار کاهش شده است و این موضوع باعث باعث هرچه بیشتر شدن مشکلات بازار ارز های دیجیتال می‌شود.

برای اطلاع از آخرین اخبار ریپل، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت ریپل مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش ریپل صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *