همکاری بایننس با اپل پی و گوگل پی چه تأثیری روی قیمت بایننس کوین دارد؟

همکاری بایننس با اپل و گوگل پی چه تأثیری روی قیمت بایننس کوین دارد؟ | همتاپی

‌صرافی بایننس (Binance)، اخیراً خبر یک ادغام جدید با گوگل پی و اپل پی را اعلام کرده که می‌تواند تجربه کاربران در سرتاسر جهان را به‌طور قابل توجهی بهبود ببخشد. با این ادغام جدید، کاربران می‌توانند برای پرداخت در صرافی بایننس از سرویس‌های گوگل پی (Google Pay) و اپل پی (Apple Pay) استفاده کنند.

بعد از اعلام این خبر، شاخص‌های قیمت بایننس کوین (Binance Coin) واکنش مثبتی نشان دادند که نویدبخش روزهای بهتری برای سرمایه‌گذاران است. تا تاریخ پنجم ژانویه 2023، بایننس‌ کوین با نرخ 245.95 دلار معامله می‌شد و ارزش بازار آن، 39.3 میلیارد دلار بوده است.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

خبری خوب برای قیمت بایننس کوین (BNB)

 نسبت ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV) بایننس کوین، اخیراً یک افزایش جزئی ثبت کرده که می‌تواند نشانه افزایش قیمت در روزهای آتی باشد. علاوه بر این، احساسات مثبت پیرامون ارز دیجیتال BNB در طول هفته گذشته کاملاً پایدار بوده که اطمینان و اعتماد جامعه کریپتو به این رمزارز را نشان می‌دهد.  

با این وجود، شاخص سرعت گردش (Velocity) بایننس‌ کوین اخیراً کاهش یافته که شاید مشکل‌ساز شود.

نمودار  نسبت ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV) بایننس کوین، شاخص سرعت گردش (Velocity) و احساسات مثبت پیرامون ارز دیجیتال BNB

صرافی بایننس، همچنین گزارش هفتگی خود را نیز منتشر کرده که حاوی برخی از مهمترین آمارها و برنامه‌های توسعه است.

براساس این گزارش، تراکنش‌های هفتگی بایننس کوین از 15 میلیون فراتر رفته و میانگین تراکنش‌های روزانه نزدیک به 2.6 میلیون بوده است.

همچنین در این گزارش آمده زنجیره هوشمند بایننس (BNB Chain)، یک قرارداد همکاری با Gamefi.org امضا کرده تا این پلتفرم را به مقصد اصلیِ بازی‌های Web3 تبدیل کند. هدف اصلی این همکاری، تمرکز روی توسعه اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (dApp)، رشد جامعه و تحقیقات فنی بوده است.

 آیا کنترل قیمت بایننس کوین به دست گاوها افتاده؟

 چند اندیکاتور تحلیل قیمت بایننس کوین، صعودی به‌نظر می‌رسند  و برخی دیگر نزولی هستند. برای مثال، اندیکاتور مکدی (MACD) یک تقاطع صعودی را به نمایش گذاشته که احتمال رشد قیمت در روزهای پیش‌رو را افزایش می‌دهد. اندیکاتور CMF بایننس‌ کوین هم یک رشد سریع داشته و از محدوده خنثی فاصله گرفته که این هم یک نشانه صعودی به‌نظر می‌آید.

با این حال، اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) مسیر سایدوی را در پیش گرفته و زیر محدوده خنثی، ثابت شده است. اندیکاتور EMA Ribbon نیز نشان از یک حرکت نزولی آرام در بازار دارد که می‌تواند برای قیمت بایننس کوین مشکل‌ساز شود.

نمودار قیمت بایننس کوین به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت بایننس کوین به دلار. منبع: تریدینگ ویو

برای اطلاع از آخرین اخبار شیبا‌، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت بایننس کوین مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش بایننس کوین صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

منبع: ambcrypto.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *