پیش‌بینی قیمت اتریوم: مهم‌ترین سطوح برای بازگشت قیمت

اصلاح پی‌درپی اتریوم در محدوده ۱۶۰۰ دلار نشان می‌دهد که تقاضای این ارز دیجیتال در محدوده مذکور به شدت افزایش می‌یابد. هرچند که بسیاری از سرمایه‌گذاران نگران کاهش فشار خرید اتریوم بودند، این ارز دیجیتال در ۳ هفته گذشته با استفاده از حمایت یک روند صعودی توانست تغییر مسیر بدهد و وارد یک محدوده رنج بشود. اما آیا این حمایت برای ایجاد یک روند صعودی جدید در eth کافی است؟

نگذار دارایی هات از دست بره

خطوط روند اتریوم سرنوشت آن را تعیین خواهد کرد

در گذشته، شکسته شدن خط روند مذکور باعث شده بود که قیمت اتریوم تا ۸ درصد کاهش یابد. با این وجود، سرمایه‌گذاران اجازه ندادند که قیمت اتریوم با محدوده ۱۶۰۰ دلار فاصله زیادی پیدا کنند و فشار خرید این ارز دیجیتال را افزایش دادند. حجم معاملات روزانه اتریوم هم با رشدی ۷.۸ درصدی به ۵.۶ میلیارد دلار رسیده است.

مقاله پیشنهادی: اتریوم چیست

 نمودار روزانه اتریوم | همتاپی

نمودار روزانه اتریوم، منبع: تریدینگ ویو

نمودار روزانه اتریوم نشان می‌دهد که دو خط روند (یکی صعودی و یکی نزولی) تغییرات قیمتی این ارز دیجیتال را کنترل می‌کنند. یکی از این روندها (روند نزولی) مقاومت سرسختی ایجاد کرده و ۲ بار قیمت اتریوم را کاهش داده است. خط روند صعودی نیز حمایت خوبی را برای eth فراهم کرده و با نجات خریداران نشان داده است که این ارز دیجیتال سقوط نخواهد کرد.

[مطالب مرتبط: حجم معاملات عجیب ریپل در ۳۰ روز اخیر؛ بالاتر از تمام آلت‌کوین‌ها]

در حال حاضر، قیمت اتریوم در محدوده ۱۶۳۳ دلار قرار دارد و در روز گذشته حدود ۰.۷۵ درصد کاهش یافته است. این ارز دیجیتال دوباره به خط روند پایینی خود ضربه وارد کرده و جالب این جا است که کف پایین کندل روزانه امروز آن کاهش قیمت eth را رد کرده است.

این مسئله نشان می‌دهد که خریداران اتریوم هنوز فعال هستند و خود را برای یک حرکت صعودی جدید آماده  می‌کنند. اگر این فشار خرید ادامه داشته باشید، احتمال این وجود دارد که قیمت eth حدود ۴ درصد رشد کند و به هدف ۱۶۸۰ دلار برسد.

با این حال، اتریوم برای تایید روند صعودی خود باید از روند نزولی مذکور عبور کند.

نگذار دارایی هات از دست بره

آیا قیمت اتریوم به ۱۵۰۰ دلار می رسد؟

تا زمانی که روندهای مذکور شکسته نشوند، قیمت اتریوم هم ثابت می‌ماند. در بدترین حالت ممکن eth ممکن است به زیر خط روند صعودی خود برسد و با بسته شدن کندل روزانه این ارز دیجیتال در زیر روند مذکور فشار فروش بازار افزایش یابد. در صفحه پیش بینی اتریوم می‌توانید آخرین تحلیل‌های قیمت اتریوم را مشاهده کنید.

در این صورت روند اصلاحی اتریوم در بلندمدت ادامه می‌یابد و قیمت این ارز دیجیتال با سقوط ۸ تا ۱۰ درصدی به حمایت ۱۵۰۰ دلار می‌رسد. 

اندیکاتور vortex: یک تقاطع صعودی احتمالی ممکن است بین +vi (خط آبی‌رنگ) و -vi (خط نارنجی‌رنگ) ایجاد شود و فشار فروش بازار را افزایش دهد.

باند بولینگر: باند پایینی شاخص باند بولینگر که با خط روند صعودی مذکور یکی شده است، می‌تواند حمایت بیشتری برای خریداران اتریوم ایجاد کند.

کدام ارز دیجیتال را به عنوان فرصت‌ سرمایه‌گذاری در سال آینده می‌بینید؟ دلیل خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: coingape
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *