علی مارتینز: قیمت دوج‌کوین می‌تواند با افزایش ۱۰۰درصدی به ۰.۳۲ دلار برسد

 علی مارتینز، تحلیلگر محبوب کریپتو و ارزهای دیجیتال، پیش‌بینی کرد که دوج کوین به زودی می‌تواند شاهد افزایش قیمت ۱۰۰درصدی باشد. وی توضیح داد که اگر یک‌سری اتفاقات رخ بدهد، دوج کوین می‌تواند از چنین حرکت صعودی، نهایت استفاده را ببرد.

چگونه قیمت دوج کوین می‌تواند به ۰.۳۲۲ دلار برسد؟

 علی مارتینز در یک پست توییتری توضیح داد که دوج کوین در حال حاضر با مقاومت شدیدی بین ۰.۱۶۶ تا ۰.۱۷۱ دلار مواجه است، محدوده قیمتی که در آن حدود ۷۵۵۰۰ آدرس تقریباً ۱۰ میلیارد توکن دوج کوین دارند.

 این تحلیلگر ادعا کرد که اگر دوج کوین از این محدوده قیمت خارج شود، دوبرابر می‌شود و محدوده قیمت ۰۳۲۲. دلار به یک ناحیه «مقاومت کلیدی» برای دوج کوین تبدیل خواهد شد.

 تجزیه‌وتحلیل‌های مارتینز نشان می‌دهد که قیمت دوج کوین برای مدتی نتوانست یک روند صعودی را تجربه کند؛ زیرا این میم‌کوین همچنان با فشار فروش از سوی دارندگان دوج کوین مواجه است. این دارندگان دوج کوین همان کسانی هستند که دوج کوین را بین ۰.۱۶۶ تا ۰.۱۷۱ دلار خریداری کرده بودند و به همین علت مانع از صعود قیمت دوج کوین می‌شوند.

 این دارندگان ۱۰ میلیارد توکن خریدند و این ۱۰ میلیارد مقدار زیادی از عرضه در گردش دوج کوین را تشکیل می‌دهد. به همین دلیل است که سفارشات فروش این دسته از دارندگان دوج کوین تاثیر زیادی روی قیمت این میم کوین دارد.

 بااین‌حال، همان‌طور که علی مارتینز پیش‌بینی کرده بود، اگر دوج کوین این سطح مقاومت را بشکند، می‌تواند یک رشد قیمت پارابولیک یا سهمی‌وار داشته باشد.

 این پیش‌بینی تا حدی درست است؛ زیرا تعداد افرادی که دوج کوین را بالاتر از این محدوده (تا رنج قیمت ۰.۳۲۲ دلار) خریداری کرده‌اند آن‌قدر کافی نیست که توانایی این را داشته باشند که قیمت دوج کوین را کاهش دهند. حتی اگر پس از انتشار دوج کوین، موج دیگری از فروش بالای سطح قیمت ۰.۷۱ دلار وجود داشته باشد، بازهم، چنین اتفاقی نمی‌افتد.

 دارندگان دوج کوین - منبع: IntoTheBlock
دارندگان دوج کوین – منبع: IntoTheBlock

پیش‌بینی‌های اخیر در مورد قیمت دوج کوین

 علی مارتینز تنها کسی نیست که چنین پیش‌بینی خوش‌بینانه‌ای برای قیمت دوج کوین ارائه داد. قبل از او مگ، یکی از تحلیلگران ارزهای دیجیتال، گفته بود که دوج کوین برای یک انفجار ۷ درصدی قیمت آماده است و این افزایش قیمت می‌تواند دوج کوین را به ۱.۷ دلار برساند.

 این دو پیش‌بینی در کنار یکدیگر این باور را تقویت می‌کنند که مهم‌ترین میم کوین حال حاضر بازار، یعنی دوج کوین، این فرصت را دارد که به یک‌دلار افزایش پیدا کند.

 جالب اینجاست که علی مارتینز در ماه مارس (اسفند) پیش‌بینی کرده بود که طبق داده‌های تاریخی، دوج کوین می‌تواند تا اواسط آوریل (فروردین) به یک دلار برسد، هرچند چنین اتفاقی نیفتاد. با این حال، مارتینز تأکید کرد که این سطح قیمت در سرنوشت دوج کوین حک شده است و در نهایت می‌تواند با ادامه این روند صعودی به این سطح برسد.

روزهای هیجان‌انگیز پیش روی دوج کوین

 کریپتو داگ (The Crypto Dog)، یکی از تحلیلگران کریپتو، به‌تازگی احساسات صعودی خود را نسبت به دوج کوین به اشتراک گذاشت و ادعا کرد که هنوز دوج کوین روزهای پرشکوه دیگری پیش رو دارد. او این واقعیت را تصدیق کرد که بازار میم‌کوین‌ها اشباع شده است اما گفت که «هنوز دوج کوین روزهای خوبی در پیش دارد.»

 وی افزود که دوج کوین هنوز «جایگاهی» در طرح‌های کلان بازار دارد و در این بازار گاوی برنده خواهد بود، حتی باوجوداینکه به‌تازگی میم کوین دیگری به اسم دوج ویفهت (Dogwifhat) و پپه (Pepe) وارد بازار شده است و توجه‌ها را به خودش جلب می‌کند.

 ناگفته نماند که کریپتو داگ تا جایی پیش رفت که اعلام کرد دوج کوین در این چرخه بازار از بیت کوین نیز جلو می‌زند.

 طبق داده‌های کوین مارکت کپ، دوج کوین در زمان نگارش این مقاله در حدود ۰.۱۶ دلار معامله می‌شود و تقریباً ۲ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قیمت داشت.

افزایش قیمت دوج کوین پس از کاهش- منبع: DOGEUSDT در Tradingview.com
افزایش قیمت دوج کوین
منبع: بیت‌کوینیست
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *